Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Przecież regulamin jest precyzyjny (a nawet bardzo precyzyjny jak na AH :))
Pobyty nie mogą być po sobie. Każdy pobyt to przynajmniej jedna noc. Czyli, każda kolejna noc w tym samym hotelu traktowana będzie jak ten sam pobyt. Czyli: trzeba zrobić jeden dzień przerwy, aby rozpocząć kolejny pobyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
#42 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:02 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6223
HON fly4free
@Michy
fakt, w Twoim przypadku to rzeczywiście tak może być i też bym nie ryzykował
mi chodzi o sytuację, gdy robisz np 3 kolejne weekendy w tym samym hotelu (xx xx xx - byle by terminy się "nie stykały") i odnosiło się to do informacji z głównej
Cytuj:
3 pobyty po 2 noclegi (muszą być w 3 różnych hotelach)...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor -
#43 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:04 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
mezzo napisał(a):
Przecież regulamin jest precyzyjny (a nawet bardzo precyzyjny jak na AH :))
Pobyty nie mogą być po sobie. Każdy pobyt to przynajmniej jedna noc. Czyli, każda kolejna noc w tym samym hotelu traktowana będzie jak ten sam pobyt. Czyli: trzeba zrobić jeden dzień przerwy, aby rozpocząć kolejny pobyt.

Też tak to odczytuję. Ewidentnie Accor chce zapobiec dzieleniu wyjazdów na kilka pobytów w różnych hotelach.

-- 04 Wrz 2015 16:10 --

Powinno być tym razem za to mniej zamieszania ze stawkami - "która jest kwalifikująca, a która nie" - bo zauważam spore ujednolicenie. Stawki są na ogół te same dla członków i pozostałych tylko różnią się ceną (o głośne 20 zł ;) Kiedyś chyba więcej było specjalnych stawek wyłącznie dla członków, albo wyłącznie dla Gold/Platinum. Teraz jakoś niezbyt często na nie trafiam. Chyba tylko w Sofitelach ostatnio widziałem. Też macie takie wrażenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:10 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5146
srebrny
ok, ale mozna to ominac bardzo latwo, poprostu przenosisz sie do hotelu w bliskiej odleglosci, w duzych miastach
hoteli powinno byc kilka ;)

edit: nie doczytalem. w takim wypadku trzeba by zrobic jedna noc przerwy :(


Ostatnio edytowany przez michcioj, 04 Wrz 2015 16:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:11 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Jak to ktoś tu pięknie wcześniej napisał, uszczelniają system :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor -
#46 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:14 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6223
HON fly4free
mezzo napisał(a):
Przecież regulamin jest precyzyjny (a nawet bardzo precyzyjny jak na AH :))
Pobyty nie mogą być po sobie. Każdy pobyt to przynajmniej jedna noc. Czyli, każda kolejna noc w tym samym hotelu traktowana będzie jak ten sam pobyt. Czyli: trzeba zrobić jeden dzień przerwy, aby rozpocząć kolejny pobyt.
w warunkach nic nie ma o tym samym hotelu
Cytuj:
3. (...) Kolejne pobyty nie mogą mieć miejsca w dniach następujących bezpośrednio po sobie.
a co z pobytani w różnych hotelach -> post @Michy
Cytuj:
mam wątpliwości co do interpretacji, że pobyt w hotelu "X" 18-20.09 a następny w hotelu "Y" 20-22.09 zostanie zaliczony

akurat ten regulamin jest chyba bardziej nieprecyzyjny niż poprzednie, choć intuicyjnie czuję, że jednak chodzi o ten sam hotel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
^^ Jesli nie ma mowy o tym samym hotelu, to dotyczy to każdego innego.

Reasumując dopiero takie coś:
PN/WT + WT/ŚR
PT/SB + SB/ND będzie traktowane jako dwa pobyty, nieważne w jakim hotelu.


Ostatnio edytowany przez mezzo, 04 Wrz 2015 16:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
ok, czyli jednak dobrze zwróciłem uwagę że to może być problem. Ale mimo wszystko w przypadku XX YY XX powinni zaliczyć co najmniej dwa pobyty bez srodkowego, one się nie stykają ;-). Wolalbym wiedzieć, bo wtedy zrobie XX Y XX, tę jedną noc to chciałem trochę naciągnąć, a tak nie ma motywacji. Ewentualnie ostatni hotel ZZ, jeśli faktycznie muszą być 3 rozlączne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:22 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Zgadzam się z mezzo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor -
#50 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:39 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
mezzo napisał(a):
^^ Jesli nie ma mowy o tym samym hotelu, to dotyczy to każdego innego.

Reasumując dopiero takie coś:
PN/WT + WT/ŚR
PT/SB + SB/ND będzie traktowane jako dwa pobyty, nieważne w jakim hotelu.



A dlaczego uważasz że między dwoma pobytami muszą być aż dwa dni przerwy? tzn sr/cz i cz/pt ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:42 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 256
Czy udało się już komuś zarejestrować się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 04 Wrz 2015 17:02 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Jak uważacie stawki " - 5% tylko dla członków programu" oraz "LE Clube Gold z gwarncją pokoju do 3 dni przed przyjazdem", dyskwalifikują przyznanie punktów z promocji wrześniowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 04 Wrz 2015 17:05 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
wielokrotnie było potwierdzane,że cena za jaką rezerwujemy nie ma znaczenia - nie łaczą się jedynie promocje "punktowe".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 04 Wrz 2015 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
depo napisał(a):
A dlaczego uważasz że między dwoma pobytami muszą być aż dwa dni przerwy? tzn sr/cz i cz/pt ?

Wg regulaminu, aby uzyskać bonus w postaci punktów, pobyt kolejny nie może rozpocząć się "w dniach następujących bezpośrednio po sobie". Tutaj nawet czw/pt jest "następujacym po sobie", bo poprzedni skończył się w środę (wt/śr).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 04 Wrz 2015 18:18 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
W regulaminie jest: "Kolejne pobyty nie mogą mieć miejsca w dniach następujących bezpośrednio po sobie."
W angielskiej wersji: "Stays cannot be consecutive."
W poprzedniej promo jesiennej w wersji PL było: "Terminy pobytów nie mogą zachodzić na siebie". W majowej: "Terminy pobytów w tym samym hotelu nie mogą następować bezpośrednio po sobie (w tym samym hotelu data zakończenia jednego pobytu nie może być równocześnie datą rozpoczęcia kolejnego)." Niestety nie mam wersji angielskiej - może ktoś zapisał?

Ponieważ tekst po polsku "następujących bezpośrednio po sobie" jest taki sam jak w majowej, ja bym interpretował to dokładnie tak jak wyjaśnienie w nawiasach: data zakończenia jednego pobytu nie może być równocześnie datą rozpoczęcia kolejnego.

Oczywiście wypadło teraz "w tym samym hotelu" co wskazuje na pogorszenie warunków, bo odczytywać chyba trzeba "w żadnym z hoteli".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 04 Wrz 2015 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Według mnie pobyty w innych hotelach "dzień po dniu" będą się normalnie liczyły.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 04 Wrz 2015 18:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Tez uważam, że powinny, ale regulamin stanowi jednak inaczej. Trzeba ich zapytać emailem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 04 Wrz 2015 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
zamiast dywagować co i jak, jak komuś zależy niech puści maila do Accora i zapyta - będzie wtedy na piśmie
ilu z Was rozstrząsa temat bo chce zrobić te noclegi w 6 dni?

produkujemy tylko kolejne strony tematu które nic nie wnoszą

edit: wisiało mi w zakładce niewysłane i teraz widzę że doszło kilka postów w międzyczasie
Rozumowanie Misiatka do mnie najbardziej przemawia
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 04 Wrz 2015 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
No ja akurat chciałbym bo mam 6 dni we Francji w najbliższym czasie, gdzie i tak głownie korzystam z Accoru. Nie było moim celem wygenerowanie strony postów, z drugiej strony myślałem że to jest prostsze i nie ma "kruczków". Tak naprawdę, to można tutaj dywagować czy robiąc XX YY ZZ Accor potraktuje wszystkie 3 pobyty jako consecutive, i zaliczy tylko jeden, czy tez potraktuje Y jako przerwę miedzy XX i ZZ i zaliczy dwa pobyty. Ale mam niemiłe wrażenie że to nawet Accor nie wie ;-)
Consecutive stanowczo interpretowałbym jako "bezpośrednio po sobie", czyli zazębiające się, noc przerwy powinna być wystarczająca (bo tak naprawdę stay dotyczy nocy, a nie dnia, więc przerwa jest).
W najgorszym przypadku będę królikiem testowym ;-)

EDIT: Istota problemu polega na tym ze być może YY musze szukac w nie-Accor, żeby nie zaburzyć liczenia nocek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 04 Wrz 2015 19:19 

Tak, jest jak pisze Bruno już wiele razy się okazywało, że my lepiej wiedzieliśmy na forum jak naliczy punkty komputer niż pracownicy Accora. Pracownicy odpowiedzą tak albo inaczej, a komputer naliczy punkty i tak po swojemu.
Góra
 PM off
metia lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group