Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 08 Wrz 2015 14:28 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
też tak myślę. W dodatku 2 z 3 pobytów robię w przyszłym tygodniu, więc jeśli będzie jakiś problem, to mam jeszcze 2 dni na zrobienie kolejnych extra rezerwacji.
Poza tym nauczona doświadczeniem i tak zrobię extra 2 rezerwacje, żeby jakby coś nie pójdzie, to nie stracić szansy na pkt... :twisted:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#142 PostWysłany: 08 Wrz 2015 14:33 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
maxima napisał(a):
może żeby rozwiać wątpliwości :) teraz komunikat o zapisaniu też się pojawia, tylko lekko zlewa się z tłem :) na komórce go nie widziałam, ale na kompie jest widoczny :)

można bukować noclegi! :)


@maxima
Dzięki! tak się zafiksowałem na to pomarańczowe koło, że zupełnie nie widziałem tego nowego napisu.
A to żartownisie w tym Accorze! żeby tak ukryć to potwierdzenie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
maxima lubi ten post.
 
      
#143 PostWysłany: 08 Wrz 2015 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Faktycznie ten komunikat teraz się pojawia a rano nie było. Ale pojawia się za każdym razem gdy się wejdzie na strone promocji, czyli potwierdza że już jesteśmy zapisani. Nie mniej... strzyżonego Pan Bóg strzyże... pozwoliłem sobie wykonać rezerwacje ponownie, a poranne skasować, ot, tak na wypadek gdyby jednak system jakoś tę kolejność rozróżniał.

Przy okazji pojawiła się w dyskusji na jednym z forumów ciekawa opcja/sugestia. W regulaminie napisane jest że trzeba wykonać pobyty po 2 noce i nie mogą być bezpośrednio po sobie (domyślnie jedna noc musi je oddzielać, potwierdzone przez Accor). Ale jeśli weźmiemy pierwszy pobyt 2 dni a drugi od razu 3 (w innym hotelu), to pierwsza noc z drugiego pobytu jest niepoliczona, a kolejne dwie jak najbardziej - są już oddzielone od pierwszego pobytu jedną nocą. Gość z Accora wyślizgał się od odpowiedzi czy to tak zadziała - albo nie wiedział, albo nie chciał przyznać. Oznaczałoby to że 2+3+3 zrobione jednym rzutem obsługuje promocje w całości. Ewentualnie dla bezpieczeństwa możnaby zarezerwować noce 2+1+2, gdzie ta 1 jest w pierwszym hotelu (lub w drugim, nie powinno robić różnicy).
Wiem że trochę kombinowanie na siłę, ale cały czas probuje znaleźć metodę na rozbicie dłuższego pobytu na mniejsze rezerwacje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 08 Wrz 2015 15:23 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
BrunoJ, pisałem kilka stron wcześniej w tym temacie:
maciejwroclaw napisał(a):
Podróżując w 2 osoby na kilka dni bardzo dobrze sprawdza się patent 2 noclegi na osobę 1, kolejne 2 noce na 2 osobę, kolejne 2 noce na 1 osobę, itd.
Rezerwacje z 2 kont oczywiście.

Moim zdaniem patent 2+3+3 z 1 konta nie przejdzie, tzn. z takich rezerwacji zaliczy Ci do promocji zapewne tylko 1 i 3 pobyt.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj


Ostatnio edytowany przez maciejwroclaw, 08 Wrz 2015 15:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 08 Wrz 2015 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
ale ja nie pisałem o podróżowaniu w dwie osoby, tylko jedna osoba na kilka dni, i jak to rozbić na różne hotele
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 08 Wrz 2015 15:29 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
wydaje mi się, że rację ma Maciej
w regulaminie jest mowa o pobytach - to one nie mogą następować po sobie, więc za środkowy (ile dni by nie trwał) punktów raczej nie bedzie
myślę, że ustawili to systemowo i będzie wykluczał pobyty z pokrywającą się datą check-out/check-in
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 08 Wrz 2015 15:40 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
poza tym przy promo jest napisane, że co najmniej 2 noclegi, a nie że TYLKO 2. Jeśli ktoś będzie miał na 1 rezerwacji 3, 5 czy nawet 10 noclegów to zaliczy mu to jako 1 pobyt. Jak pisałam robiłam 4 noce w Kioto na 2 rezerwacjach i przy reklamacji nie było dyskusji mimo wymeldowania itd. Dla nich to był 1 pobyt
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 08 Wrz 2015 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Misiatek napisał(a):
wydaje mi się, że rację ma Maciej
w regulaminie jest mowa o pobytach - to one nie mogą następować po sobie, więc za środkowy (ile dni by nie trwał) punktów raczej nie bedzie
myślę, że ustawili to systemowo i będzie wykluczał pobyty z pokrywającą się datą check-out/check-in

Dlatego pisałem żeby zrobić może 2+1+2, wtedy owszem policzą to jako dwa pobyty, ale system powinien się zmylić w temacie srodkowej nocy - wymeldowanie pierwszego dwu-noca będzie inne niż zameldowanie drugiego ;-)
Ale nie upieram się specjalnie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 08 Wrz 2015 16:09 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
To tą środkową noc trzeba by w Ibis budget zrobić, tam punkty nie przysługują, więc jakby nie będzie kłopotu, bo w systemie punktowym nie będzie tego noclegu w ogóle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 08 Wrz 2015 16:14 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
tak naprawdę nie trzeba go w ogóle robić w accorze :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maciejwroclaw lubi ten post.
 
      
#151 PostWysłany: 08 Wrz 2015 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
I to mnie dziwi, bo w ten sposób wyganiają ludzi ze swojego hotelu na zewnątrz, więc jaka tu korzyść?
Chyba że to na 'zmęczenie przeciwnika' - bo mając nocek to średnio mi się chce przeprowadzać kilka razy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 08 Wrz 2015 16:27 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
pewnie raczej to drugie... jesli ktoś ma np 5 noclegów, to w ich mniemaniu nie będzie pewnie kombinował i na 1 noc się wynosił gdzieś, żeby zaliczyć promocję. wiec dostanie np 1000 pkt jeśli to pierwszy pobyt. A przy kombinowaniu dostaje 5000 pkt...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 08 Wrz 2015 17:22 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Accor podobnie jak banki uczy się zachowań swoich Klientów i tak modyfikuje regulaminy przyszłych promocji, aby jak najbardziej ograniczać kreatywność Klienta.

-- 08 Wrz 2015 17:48 --

Według niemieckiego oddziału Le Club na facebook
Cytuj:
Von den zusätzlichen Punkten in dieser Sonderaktion können Sie profitieren, wenn die Rate, die Sie buchen, eine punktefähige Rate ist. Darüber hinaus weisen wir auf die Allgemeinen Geschäftsbedingungen der Aktion.


Wszystkie stawki, które kwalifikują do uzyskania punktów biorą udział w promo, wynika z tego, że private sales i Only on również. Co więcej niemiecki oddział twierdzi, że najpierw trzeba się zapisać do promo, a później robić rezerwacje - to w kontekście postu @flus na stronie 7.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 08 Wrz 2015 19:03 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
No to OnlyOn w końcu zalicza się czy nie ?? :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 08 Wrz 2015 19:24 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
No i wszystko jasne! Z polskiego facebook.

Cytuj:
pobyty zarezerwowane w taryfie Only On również kwalifikują się do promocji "Zyskaj nawet 200€ w punktach". Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Pozdrawiamy,
Zespół LeClub AccorHotels
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
zbyhu uważa post za pomocny.
 
      
#156 PostWysłany: 08 Wrz 2015 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
screenshot na wszelki wypadek i jedziemy
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 08 Wrz 2015 19:55 

Rejestracja: 01 Sie 2013
Posty: 99
czy to że dwa noclegi nie mogą być po sobie jest potwierdzone ? przecież to nie ma sensu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 08 Wrz 2015 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Davepl napisał(a):
czy to że dwa noclegi nie mogą być po sobie jest potwierdzone ? przecież to nie ma sensu



Dwa noclegi MUSZĄ być po sobie. Nie mogą być dwa POBYTY po sobie w tym samym (lub innym) hotelu (checkout i checkin w tym samym dniu).
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez pawi, 08 Wrz 2015 20:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 08 Wrz 2015 20:00 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
pawi napisał(a):
Davepl napisał(a):
czy to że dwa noclegi nie mogą być po sobie jest potwierdzone ? przecież to nie ma sensu



Dwa noclegi MUSZĄ być po sobie. Nie mogą być dwa POBYTY po sobie w tym samym hotelu (checkout i checkin w tym samym dniu).

Nie mogą być nawet w innym hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
#160 PostWysłany: 08 Wrz 2015 20:02 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Tu jest odpowiedź

Załączniki:
10k_pobyty.jpg
10k_pobyty.jpg [ 65.79 KiB | Obejrzany 749 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
merw lubi ten post.
merw uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group