Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#5181 PostWysłany: 10 Paź 2016 07:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Faktycznie. Trochę mnie daty tej promocji zasmuciły bo planowałem biec półmaraton w Warszawie i przy okazji też wykupić nocleg, a tutaj promocja do 5.03
Sylwester zupełna bieda, więc albo coś się zmieni i załadują jeszcze takie możliwości. Pamiętam w zeszłym roku nie było problemów z noclegami sylwestrowymi w fajnych hotelach 4 *. A teraz na jakie miasto się nie wjedzie tam nic nie jest dostępne, albo Ibisy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#5182 PostWysłany: 10 Paź 2016 08:09 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ale ibisy to szanuj - na niejednym się zrobiło promo 10k :lol: ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5183 PostWysłany: 10 Paź 2016 08:19 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
z Doswidcznia przy summer salach- jak jest od 11.10 to beda wrzucac caly dzien takze poczekalabym do jutra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5184 PostWysłany: 10 Paź 2016 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@‌michzak‌ szanuje, szczególnie Budety choć one są niepunktowane . Sam nie wiem czy nie będę musiał jednego zwykłego Ibisa zrobić tak na lipę aby zdobyć Silvera w tym roku.
Ale jeśli chodzi o sylwestra wolę lepszy hotel.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
#5185 PostWysłany: 10 Paź 2016 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 538
Kilometry: 845 671
złoty
Nie prościej zrobić kilka ankiet i mieć status w max dwa tygodnie ?
Góra
 Profil Relacje PM off
Tjw1978 lubi ten post.
 
      
#5186 PostWysłany: 10 Paź 2016 10:16 

Dostałem dzisiaj e-mail z ACCOR na temat Super Sale ale obejmuje ona pobyty tylko do 5 marca (?) a nie do 30 kwietnia. Też tak macie? Albo wiecie dlaczego jest tak krótki okres promo?
SUPER SALE: Book before October 21st 2016
for stays between December 16th 2016 and March 5th 2017*.
Góra
 PM off  
      
#5187 PostWysłany: 10 Paź 2016 10:17 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
To wynika z regulaminu promocji. Na różnych rynkach różne daty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5188 PostWysłany: 10 Paź 2016 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
W linku kilka postów wyżej jest lista hoteli biorących udział z całego świata i są podane daty. Niestety hotele w Polsce właśnie 16.12 do 5.03
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5189 PostWysłany: 10 Paź 2016 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Z innej beczki. Foto zrobiłem w weekend w Tbilisi. Wygląda na to, że w marcu 2017 otwierają tam w bardzo dobrym położeniu (niedaleko od Freedom Sq.) nowego ibis Styles. Ciekawe tylko jak ceny, bo aktualna oferta Accora, czyli Mercure, jest droga :roll:

Załączniki:
20161008_095241.jpg
20161008_095241.jpg [ 71.45 KiB | Obejrzany 1036 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5190 PostWysłany: 10 Paź 2016 13:01 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
niestety , mam info z pewnego żródła że w IBISACH BUDGET w Polsce promocja pokoje od 39 zł nie będzie kontynuowana :( gdyż wzrosło im znacznie obłożenie ...... , a jak zauważyliście w porównaniu do zeszłego roku ceny w wszystkich hotelach ACCOR poszły do góry szczególnie w Warszawie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5191 PostWysłany: 10 Paź 2016 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Szkoda, że promocji na Bugety. Może zamiast 39 zł zrobią np 59 zł. Bo od razu skok na 89 zł to jednak duża różnica.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5192 PostWysłany: 10 Paź 2016 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
MUC2014 napisał(a):
...gdyż wzrosło im znacznie obłożenie ......


To znaczy że działało i powinni zacierać ręce...a tak to im spadnie obłożenie :)
To jak z akcyzą na alko, jak wzrasta to spadają wpływy do budżetu...
Inna sprawa że przy stawkach rzędu 39PLN/noc to cienko widzę domykanie się budżetów hotelowych..no cóż, nic co piękne nie trwa wiecznie...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5193 PostWysłany: 10 Paź 2016 16:24 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Krzysztof76 napisał(a):
pandorinium napisał(a):
A czy robił ktoś z was coś takiego, ze nie pojawił się w hotelu, ale dogadał się z obsługą, żeby wpisali, że pobyt był? Mam dwie rezerwacje na grudzień, ale coraz bardziej prawdopodobne, ze nie będe mógł jechać. Kasy nie wycofam, to chociaż bym punkty dostał.


Proponuje, abyś znalazł kogoś znajomego kto będzie mógł jechać. Potem zadzwoń do hotelu i podaj nazwisko tej osoby jako drugiego gościa i powiedz ze on będzie pierwszy, a ty dojedziesz później. Warunek, ze masz rezerwacje na dwie osoby. Przerabiane w praktyce. Dziala?


Niestety, ale mam rezerwację na jedną osobę. Chyba mi pozostaje dogadanie sie z recepcją i tyle. Dzisiaj natomiast mam inny problem. Zarezerwowałem nocleg, opłaciłem, dostałem email potwierdzający, ale w systemie nie widzę tej rezerwacji. Nie powinna być od razu widoczna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5194 PostWysłany: 10 Paź 2016 16:31 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Teoretycznie powinna być widoczna, sprawdź w aplikacji mobilnej. Możesz skontaktować się z hotelem czy widzą twoją rezerwacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5195 PostWysłany: 10 Paź 2016 16:46 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
pandorinium napisał(a):
Krzysztof76 napisał(a):
pandorinium napisał(a):
A czy robił ktoś z was coś takiego, ze nie pojawił się w hotelu, ale dogadał się z obsługą, żeby wpisali, że pobyt był? Mam dwie rezerwacje na grudzień, ale coraz bardziej prawdopodobne, ze nie będe mógł jechać. Kasy nie wycofam, to chociaż bym punkty dostał.


Proponuje, abyś znalazł kogoś znajomego kto będzie mógł jechać. Potem zadzwoń do hotelu i podaj nazwisko tej osoby jako drugiego gościa i powiedz ze on będzie pierwszy, a ty dojedziesz później. Warunek, ze masz rezerwacje na dwie osoby. Przerabiane w praktyce. Dziala?


Niestety, ale mam rezerwację na jedną osobę. Chyba mi pozostaje dogadanie sie z recepcją i tyle. Dzisiaj natomiast mam inny problem. Zarezerwowałem nocleg, opłaciłem, dostałem email potwierdzający, ale w systemie nie widzę tej rezerwacji. Nie powinna być od razu widoczna?



miałem dokładnie tak samo. Nie jest to problemem - system nie odświeża się on line więc potrzebuje trochę czasu na uaktualnienie danych. Masz potwierdzenie na mailu więc ok a jak jutro albo za 2 dni nie będziesz widział u siebie na profilu to dzwoń na infolinię. Ale tak jak pisałem - bez stresu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5196 PostWysłany: 10 Paź 2016 16:48 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
W aplikacji jej nie ma. Co dziwne, to jak chcę ją wyszukać poprzez "Podgląd lub anulacja rezerwacji" to jest widoczna jako potwierdzona. Tak czy siak napisałem do nich. Stres jest, bo do 12 trzeba rezerwować pod punkty. Wezmą cos pokombinują i 4K przepadnie, a kasy za pobyt nie zwrócą :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5197 PostWysłany: 10 Paź 2016 16:50 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
masz rezerwację opłaconą,masz ją na mailu więc luz. Tak jak pisałem system nie odświeża im się od razu. Ale jak się nie możesz doczekać to dzwoń na infolinie i tam Ci potwierdzą,że rezerwacja jest w systemie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5198 PostWysłany: 10 Paź 2016 16:53 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Aż tak to nie będę. Poczekam sobie, hotel mi potwierdzi i będzie git. Ot pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5199 PostWysłany: 10 Paź 2016 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
Czy ktoś się może orientuje ile kosztuje w hotelach Accor pobyt zwierzęcia?
_________________
Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5200 PostWysłany: 10 Paź 2016 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
różnie. każdy hotel ma swoją politykę. najlepiej zadzwoń i zapytaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group