Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#5101 PostWysłany: 05 Paź 2016 20:19 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
dmirstek napisał(a):
Czy jak przez 2 tygodnie od przesłania reklamacji nie dostałem odpowiedzi od Accora to tak ma być,

Czasami tak bywa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#5102 PostWysłany: 05 Paź 2016 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Chris Peen napisał(a):
Mam pytanie. Będę nocował w weekend w Hotelu Novotel Gdańsk Marina. Za dzienne parkowanie hotel przewiduje stawkę 40,00 zł ( :evil: ). Czy ktoś testował możliwość alternatywnego (darmowego) parkingu w okolicy? 80,00 zł za dwa dni... Strasznie drogo...

ja parkowalem na ulicy tuz koło hotelu - jest sporo miejsca. niby jest oznakowanie za jest płatny ale to jest stare i nikt nie placi. na stronie www miasta jest informacja gdzie się płaci i tam gdzie jest hotel juz jest strefa darmowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5103 PostWysłany: 05 Paź 2016 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Może komuś się przyda a propos zabawy z Torrcidą. Ponieważ pkt nie dostałem normalnym trybem, napisałem reklamację. W pierwszym mailu dostałem odpowiedź z polskiego supportu że pkt się nie należą bo zabawa była skierowana do mieszkańców Brazylii. Odpisałem im że byłem podczas Igrzysk w Brazylii, a zaproszenie do zabawy dostałem od pracownika w hotelu, było ze mną 9 innych osób, 7 dostało, 2 w tym ja nie. Oczywiście ściema. Dziś dostałem pkt na konto, odpisała mi babka z brazylijskiego supportu, są oznaczone jako Courtesy Bonus.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5104 PostWysłany: 05 Paź 2016 23:27 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Prosilbym o porade.

Wyliczylem, ze po obecnej promocji 10.000 uzbieram 23529 punktow bez punktow points accelerator, bo nie wiem jak oszacowac ile ich bede mial dodanych. Bede mial tez zebrane odznaki Fan, Happy, Welcomer, Addicted, a w zasiegu jednego noclegu w Mercure zagranica Enthusiastic (150), Cosmopolite (200) i Collector (500), ale one nadal daja teoretycznie tylko 24379 punktow, czyli do statusu Platyny zabraknie. Pytanie.

JAK zdobyc szybko te punkty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5105 PostWysłany: 05 Paź 2016 23:40 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 106
@‌bad-ischler‌
obadaj wątek o e-rewards
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5106 PostWysłany: 05 Paź 2016 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Właśnie za zapisanie się do e-rewards jest powitalnie 250 pkt., spróbuj też może wpleść w noclegi pobyt w Mercure Racławice Dosłońce wtedy wpadnie odznaka Golf – 500 pkt. i już możesz cieszyć się statusem Platinum. Mam nadzieję, że dobrze sobie zsumowałeś ;) Zresztą Accor często daje jakieś konkursy czy quizy więc duża szansa na uzbieranie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5107 PostWysłany: 06 Paź 2016 00:42 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Czy wam tez w "nowej wersji" stronki accora podaje ceny w eur? A tylko końcowy przelicznik takze w pln? Jak to zmienic?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5108 PostWysłany: 06 Paź 2016 00:45 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
To ponoć błąd zgłoszony gdzieś kiedyś w centrali i nie mogą sobie z tym poradzić. ;-)
Ja po prostu rezerwuję na stronie danej marki hotelowej, tam są złotówki przez cały proces rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
digger uważa post za pomocny.
 
      
#5109 PostWysłany: 06 Paź 2016 00:51 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
W ustawieniach strony w lewym górnym rogu obok polskiej flagi powinien być kod waluty, kliknij w niego, powinna pokazać się mapka, wskaż Europę i wybierz z listy właściwą walutę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5110 PostWysłany: 06 Paź 2016 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
15% zniżki na jesienne pobyty w ibis!
Image

http://cloud.tapatalk.com/s/57f5efe448f79/Screenshot_20161006-083005.png?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5111 PostWysłany: 06 Paź 2016 09:11 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Ktoś może pokusić się o porównanie Hotel Mercure Poznań Centrum i Novotel Poznań Centrum? W opiniach innym wątku znalazłem informacje, że dzieli je przepaść na korzyść tego pierwszego, a Novotel ponoć nie zachwyca. Zastanawiam się który z nich wybrać. Przejrzałem zdjęcia z Tripadvisora i pokoje wizualnie nie zachwycają. Liczyłem na coś na poziomie Puro Poznań ale widzę, że to jednak liga w dół :cry:


Ostatnio edytowany przez baja, 06 Paź 2016 09:20, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5112 PostWysłany: 06 Paź 2016 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
digger napisał(a):
Czy wam tez w "nowej wersji" stronki accora podaje ceny w eur? A tylko końcowy przelicznik takze w pln? Jak to zmienic?

w aplikacji mobilnej też ceny powinny byc w PLN


Ostatnio edytowany przez pawfazi, 06 Paź 2016 09:29, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5113 PostWysłany: 06 Paź 2016 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
@‌baja‌

https://www.fly4free.pl/forum/opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

wpisujesz w wyszukiwarkę "Poznań"
i wiesz dużo, może nie wszystko ale dużo ;)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
baja uważa post za pomocny.
 
      
#5114 PostWysłany: 06 Paź 2016 09:24 

Rejestracja: 31 Sie 2015
Posty: 4
Loty: 4
Kilometry: 5 260
Dawno temu (w zeszłym roku) założyłam połówce konto korzystając z linku do promocji "600 punktów po pierwszym pobycie", który znalazłam na forum. Latem odbyliśmy pobyt rezerwowany przez nowe konto, ale punkty nie wpadły. Support tłumaczy, że konto nie jest powiązane z żadną promocją i żąda kodu tejże albo screana z info o zapisaniu.
Na forum odnalazlam link z którego się rejestrowałam, ale jest już nieaktywny. Może ktoś przypadkiem ma zachowane dane dotyczące tej promocji.
Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że w Accorze nie wystarczy sie zapisać, ale trzeba tez zbierać dowody na wszystko :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5115 PostWysłany: 06 Paź 2016 09:27 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
vivere napisał(a):
@‌baja‌

https://www.fly4free.pl/forum/opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

wpisujesz w wyszukiwarkę "Poznań"
i wiesz dużo, może nie wszystko ale dużo ;)


Dzięki, nie wiedziałem jak czesać to szukajką ale zdążyłem wczoraj przeklikać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5116 PostWysłany: 06 Paź 2016 09:35 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
oro28 napisał(a):
Dawno temu (w zeszłym roku) założyłam połówce konto korzystając z linku do promocji "600 punktów po pierwszym pobycie", który znalazłam na forum. Latem odbyliśmy pobyt rezerwowany przez nowe konto, ale punkty nie wpadły. Support tłumaczy, że konto nie jest powiązane z żadną promocją i żąda kodu tejże albo screana z info o zapisaniu.
Na forum odnalazlam link z którego się rejestrowałam, ale jest już nieaktywny. Może ktoś przypadkiem ma zachowane dane dotyczące tej promocji.
Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że w Accorze nie wystarczy sie zapisać, ale trzeba tez zbierać dowody na wszystko :)

Może to coś pomoże?

Załączniki:
Accor 600 points.png
Accor 600 points.png [ 419.14 KiB | Obejrzany 672 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5117 PostWysłany: 06 Paź 2016 09:38 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
@Panromek @‌Kovalsky‌

Pytanie jak do tego e-rewards sie zapisac, skoro nigdzie nie ma pola SIGN IN :/ Zadalem pytanie w watku o e-rewards, moze ktos bedzie mogl pomoc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5118 PostWysłany: 06 Paź 2016 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
tu jest dedykowany wątek
viewtopic.php?t=82406
E-rewards


Ostatnio edytowany przez michzak, 06 Paź 2016 10:06, edytowano w sumie 1 raz
Podmiana linku na f4f zamiast TT
Góra
 Profil Relacje PM off
Panromek lubi ten post.
 
      
#5119 PostWysłany: 06 Paź 2016 12:45 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 106
baja napisał(a):
Ktoś może pokusić się o porównanie Hotel Mercure Poznań Centrum i Novotel Poznań Centrum? W opiniach innym wątku znalazłem informacje, że dzieli je przepaść na korzyść tego pierwszego, a Novotel ponoć nie zachwyca. Zastanawiam się który z nich wybrać. Przejrzałem zdjęcia z Tripadvisora i pokoje wizualnie nie zachwycają. Liczyłem na coś na poziomie Puro Poznań ale widzę, że to jednak liga w dół :cry:


Bywam we wszystkich wymienionych ;) Puro owszem, robi różnicę :), no może za 2 razem nie ma już "wow", acz kuchnia w Nifty nadal trzyma fason.

Jeżeli Accor to tylko Mercure, z upgrade'm są już całkiem sensowne, pokoje, po modernizacji Winestone w M. też "robi poziom", jak mam wybierać sieciowy z Poz, to pada na Mercurego ;)
Novotel (po upg.) ma tylko jedną zaletę - widok z ostatnich pięter, reszta to smutek i nostalgia - spię, jak nie mam wyjścia ;) No i bliskość Brovaru ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5120 PostWysłany: 06 Paź 2016 12:59 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Zniżki 10% - 35% przez aplikację mobilną AccorHotels na hotele w Polsce.

"Kod iTAXI jest ważny w dniach 3.10-23.10 i w tych dniach można wprowadzić go podczas zamawiania. Rezerwacje muszą być składane na pobyty w listopadzie 2016.
Kod należy wprowadzić w pole KOD OFERTY w aplikacji AccorHotels. Wysokość zniżki zależy od hotelu, minimalna znizka to 10%, maksymalna to 35%.

Hotele biorące udział w promocji:

Mercure Gdansk Stare Miasto
Novotel Krakow City West
Ibis Kielce
Mercure Gdansk Posejdon (ex Orbis)
Mercure Krakow Stare Miasto
Ibis Czestochowa
Mercure Gdynia Centrum (ex Orbis Gdynia)
Mercure Czestochowa Centrum
Ibis Krakow Stare Miasto
Mercure Torun Centrum
Mercure Opole
Ibis Krakow Centrum
Novotel Gdansk Centrum
Mercure Jelenia Gora
Ibis Poznan
Novotel Gdansk Marina
Mercure Karpacz Resort
Ibis Warszawa Stare Miasto
Novotel Katowice Centrum
Novotel Wroclaw City
Ibis Warszawa Centrum
Novotel Poznan Malta
Novotel Wroclaw Centrum
Ibis Warszawa Ostrobramska
Novotel Poznan Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Warszawa Reduta
Mercure Poznan Centrum
Ibis Gdansk Stare Miasto
Novotel Krakow Centrum
Ibis Zabrze"

Źródło: https://itaxi.pl/accor-i-taxi/
Góra
 Profil Relacje PM off
Kovalsky uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group