Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13249 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#5081 PostWysłany: 04 Paź 2016 23:13 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Witajcie! Jestem nowy w programie i mam kilka pytań. Czy hotel Mercure Ostrava kwalifikuje się jako hotel golf? Ma taka ikonkę jako usługa płatna. Chciałbym zdobyć po takim noclegu odznakę "golf" i zastanawiam sie czy sie kwalifikuje. Druga sprawa dotyczy noclegów w Hostelu Ibis Warszawa Centrum. Czy mógłbym zarezerwować dwa dwudniowe noclegi: pierwszy od środy do piątku oraz drugi od niedzieli do wtorku, a pokazać się w hotelu tylko w piątek i niedzielę, żeby się zameldować i dostać rachunek? Nie jestem z Warszawy, będę tylko na weekend u rodziny, a chciałbym zdobyć noclegi do promocji 10.000 punktów. Dziękuję z góry za pomoc i odpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off
Bruner uważa post za pomocny.
 
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#5082 PostWysłany: 04 Paź 2016 23:17 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Ostrava - nie., Warszawa prawdopodobnie tak ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5083 PostWysłany: 04 Paź 2016 23:38 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 103
Czy może ktoś podpowiedzieć jak się rezerwuje punktami? Accor ostatnio zmienił wygląd strony, nie jest dla mnie zbyt czytelna. Wiem, że trzeba szukać ikonek hoteli, w których płatność punktami online jest możliwa, ale nie znajduję tej ikonki na żadnym etapie. Przeglądam głównie Novotele, Ibisy, Mercure w Polsce i Europie i nie wiem gdzie tego oznaczenia szukać (na którym etapie się pojawia). Zrobiłem symulacje zakupu do ostatniego kroku, gdzie już tylko płatność kartą lub w niektórych hotelach przelewem jest możliwa. Opcji zapłaty punktami nie znajduję także w hotelach w Polsce, w których już kiedyś punktami online płaciłem. Może coś przeoczyłem, nic już nie wiem, idę po piwo, przerwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5084 PostWysłany: 04 Paź 2016 23:49 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Płatność punktami jest po przejściu do zapłaty. Być może w danej taryfie nie ma akurat takiej możliwości, bo nie zawsze musi być.
Góra
 Profil Relacje PM off
GolemXIV uważa post za pomocny.
 
      
#5085 PostWysłany: 04 Paź 2016 23:55 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Musisz być zalogowany na swoje konto. Jeśli za daną stawkę możesz zapłacić punktami to taka możliwość pojawia się na etapie Płatności, nie da się jej przeoczyć :) Znakiem plus zwiększasz ilość punktów a minusem zmniejszasz.

Załączniki:
Platnosc.jpg
Platnosc.jpg [ 151.95 KiB | Obejrzany 1182 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
GolemXIV uważa post za pomocny.
 
      
#5086 PostWysłany: 04 Paź 2016 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Jeżeli idziesz krok po kroku możliwość wyboru płatności punktami pojawia się już w zakładce OPCJE. Jeżeli nie ma takiej możliwości to wybrana stawka nie umożliwia płatności punktami (np. Private Sale), nie przekroczyłeś kwoty 40 euro do zapłaty lub po prostu nie jesteś zalogowany ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
GolemXIV uważa post za pomocny.
 
      
#5087 PostWysłany: 05 Paź 2016 01:06 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Albo po prostu próbujesz przy jednej rezerwacji zarezerwować dwa pokoje, wtedy nie ma możliwości zapłacenia punktami.
Próbowałem zarezerwować w hotelu dwa 2-osobowe pokoje na 1 noc - w sumie wychodziło około 200zł., więc powyżej 40 euro. Nie było opcji płatności punktami. Zadzwoniłem, żeby zrobić rezerwację telefonicznie i również nie było możliwości zapłacenia punktami. Wyjaśniono mi, że płatność punktami musi być przypisana do konkretnego pokoju więc nie mogę zapłacić za 2 pokoje punktami. Można zarezerwować 1 pokój na dwa dni i zapłacić punktami ale nie można zarezerwować 2 pokoi na jeden dzień i zapłacić punktami.

Spróbuj rezerwować każdy pokój oddzielnie i jeśli kwota do zapłacenia będzie powyżej 40 euro to będziesz miał opcję płatności z wykorzystaniem punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off
GolemXIV uważa post za pomocny.
 
      
#5088 PostWysłany: 05 Paź 2016 01:39 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 103
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Znalazłem powód. Celowałem głównie w hotele poniżej 40 euro aby pokryć w całości punktami. W innych przypadkach gdy kwota była powyżej 40 euro to prawdopodobnie nie było opcji płatności punktami. Szereg zbiegów okoliczności. I teraz tak: nocleg w hotelu, który mnie interesuje kosztuje ze zniżką 38,8 euro, cena nominalna dla nie-klubowiczów to 40,50 euro. najprościej więc byłoby zmienić cenę, aby była bez zniżki, ale się nie da (nie umiem). Znacie jakieś tricki aby nieznacznie przekroczyć te 40 euro? Mógłbym dodać śniadanie i dopłacić kilka euro, ale nie skorzystam, bo wymeldowanie o 6 rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5089 PostWysłany: 05 Paź 2016 01:48 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Jeśli masz cenę normalną, dla nie nie-klubowiczów, 40,50 euro to robisz tak:
musisz się wylogować ze swojego konta, następnie wyszukać interesujący Cię hotel i wybrać pokój, który chcesz zarezerwować i dopiero później, w trakcie finalizowania rezerwacji zalogować się na swoje konto. Wtedy wskoczy Ci ta wyższa cena i po zalogowaniu się pozostanie nadal ta wyższa.
Góra
 Profil Relacje PM off
GolemXIV uważa post za pomocny.
 
      
#5090 PostWysłany: 05 Paź 2016 02:04 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
do poniedziałku Poznań na wyprzedaży :idea:
fajne ceny na listopadowy dweekend, mikołajki, sylwka i wszystkie świąteczne wypady do stolicy Pyrlandii ;)

(link do Sales na górze strony)


Ostatnio edytowany przez baja 05 Paź 2016 13:14, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5091 PostWysłany: 05 Paź 2016 02:25 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 103
kendi napisał(a):
Jeśli masz cenę normalną, dla nie nie-klubowiczów, 40,50 euro to robisz tak:
musisz się wylogować ze swojego konta, następnie wyszukać interesujący Cię hotel i wybrać pokój, który chcesz zarezerwować i dopiero później, w trakcie finalizowania rezerwacji zalogować się na swoje konto. Wtedy wskoczy Ci ta wyższa cena i po zalogowaniu się pozostanie nadal ta wyższa.


Dzięki. Coś takiego chodziło mi po głowie, ale jakoś nie wierzyłem w powodzenie. Udało się dokładnie według Twojej instrukcji. Do zapłaty 87 centów z podatkiem:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5092 PostWysłany: 05 Paź 2016 13:15 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
novart napisał(a):

Jasne ze tak :) zaćma , nieraz korzystałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5093 PostWysłany: 05 Paź 2016 14:26 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Za pobyt (plus śniadania) w Ibisie za ok 168zł dostałem tylko 34 punkty - wg kalkulatora nawet odliczając VAT powinno być dwa razy więcej. Pisać do nich? Czy lepiej poczekać póki trwa "promocja" hostelowa żeby się nie interesowali historią konta?

PS pobyt był z dopłatą punktową, punktów dodatkowych błędnie z promo niestety tym razem nie przyznało
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5094 PostWysłany: 05 Paź 2016 15:12 

Wygląda z poniższego, że masz 6 miesięcy na reklamację.
"Po wymeldowaniu, Twoje punkty są naliczane na podstawie kwoty netto faktury, najpóźniej po upływie 7 dni od wyjazdu z hotelu. Aby sprawdzić liczbę swoich punktów, wystarczy przejść do swojego profilu. Uwaga, jeśli Twój pobyt nie figuruje na Twoim koncie po upływie siedmiu dni możesz w terminie do 6 miesięcy przesłać nam zapłaconą fakturę."
Zawsze możesz zadzwonić do hotelu w którym byłeś i się zapytać dlaczego tak naliczyli. Robienie rabanu na cały świat może faktycznie skończyć się dokładnym przeliczeniem punktów na koncie.
PS 34 punkty to jest mniej niż 1 Euro więc może w ogóle szkoda czasu.
Góra
 PM off  
      
#5095 PostWysłany: 05 Paź 2016 16:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Raczej zastanawialem sie czy przy okazji ponownego naliczenia nie wpadlo by cos ekstra;) (co bylo opisywane ze sie zdarza) ale rzeczywiscie raczej niewarte ryzyka

Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5096 PostWysłany: 05 Paź 2016 18:16 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Mam pytanie. Kiedy zmieniają się hotele w Private Sale? Te na polskiej stronie zmieniły się dopiero dzisiaj (środa), czyli wczoraj (wtorek) wbrew reklamie, że tylko do północy w poniedziałek normalnie można było jeszcze bookować "stare" hotele. A jak się sytuacja przedstawia z tymi hotelami na stronie brytyjskiej, bo cały czas (środa wieczór) są do wyboru te same hotele, które były w tamtym tygodniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5097 PostWysłany: 05 Paź 2016 18:20 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
W polskiej wersji we wtorek. Czasem rano, czasem później. W poniedziałek był Kraków, wczoraj Poznań się pojawił (o czym świadczy jeden z poprzednich wpisów) :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5098 PostWysłany: 05 Paź 2016 18:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2244
Czy jak przez 2 tygodnie od przesłania reklamacji nie dostałem odpowiedzi od Accora to tak ma być, czy trzeba już pisać do CEO?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5099 PostWysłany: 05 Paź 2016 18:45 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Mam pytanie. Będę nocował w weekend w Hotelu Novotel Gdańsk Marina. Za dzienne parkowanie hotel przewiduje stawkę 40,00 zł ( :evil: ). Czy ktoś testował możliwość alternatywnego (darmowego) parkingu w okolicy? 80,00 zł za dwa dni... Strasznie drogo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5100 PostWysłany: 05 Paź 2016 19:45 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Jeżeli pisałeś reklamacje przez krajową stronę, to możesz zadzwonić na infolinie Le club. Dwa razy to poskutkowało i miałem na drugi dzień przesłana odpowiedz. Raz musiałem faktycznie czekać ok. 10 dni bo decyzje podejmowali ponoć w "centrali we Francji"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13249 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group