Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#12401 PostWysłany: 08 Sie 2022 09:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Promocja: STAY 3 PAY 2 WITH YOUR VISA CARD
Zostań na 3 noce w cenie 2 nocy.

Dodatkowe wymagania: pobyt na min. 3 doby. Płatność za pobyt kartą VISA.
Czas na dokonanie rezerwacji: 27/06/2022 do 31/10/2022
Termin obowiązywania: 27/06/2022 until 31/12/2022
Dotyczy obszarów: Middle East, Africa, Indian Ocean, India and Turkey
[ALGERIA, BAHRAIN, BENIN, BOTSWANA, CAMEROON, DEMOCRATIC REPUBLIC OF CONGO, EGYPT, EQUATORIAL GUINEA, GHANA, INDIA, IVORY COAST, JORDAN, KENYA, KUWAIT, LEBANON, MADAGASCAR, MAURITIUS, MOROCCO, NAMIBIA, NIGERIA, OMAN, PAKISTAN, QATAR, RWANDA, SAUDI ARABIA, SENEGAL, SEYCHELLES, SOUTH AFRICA, SRI LANKA, ST HELENA ASCENSION AND TRISTAN, TANZANIA, TUNISIA, TURKEY, UNITED ARAB EMIRATES, ZAMBIA]

Inna: Dla hoteli, które biorą udział w promocji śniadania były gratis, ale nie jest to napisane wprost w warunkach promocji.
W przypadku rezerwacji przez telefon należy podać kod: VISA3N

Dedykowany link: https://all.accor.com/loyalty-program/p ... r.en.shtml

Poniżej przykład opisu promocyjnej stawki dla rezerwacji hotelu w Dubaju na 3 doby ze śniadaniami (ibis Dubai Al Barsha w terminie 2-5.09.2022)

Załączniki:
3za2.png
3za2.png [ 20.77 KiB | Obejrzany 2344 razy ]
3za2visa.png
3za2visa.png [ 815.06 KiB | Obejrzany 2344 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat lubi ten post.
skrzat uważa post za pomocny.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#12402 PostWysłany: 09 Sie 2022 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
https://all.accor.com/loyalty-program/p ... l.en.shtml

x4 Reward points at select ibis Budget hotels

This offer is valid for a member’s stay from 18/07/2022 to 16/10/2022 in one of the participating hotels
ibis budget Blankenberge, Belgium
ibis budget Knokke, Belgium
ibis budget Oostende Airport, Belgium
ibis budget Amsterdam City South, Netherlands
ibis budget Stein Maastricht, Netherlands
ibis budget Rotterdam The Hague Airport, Netherlands
ibis budget Sheffield City Centre, United Kingdom
and booked between 18/07/2022, through 11:59 p.m. Central European Time (CET), 11/09/2022. The stay must be a minimum of one (1) night.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#12403 PostWysłany: 10 Sie 2022 13:26 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Czy ktoś ostatnio (dzisiaj najlepiej) płacił/próbował płacić kartą na stronie Accora za rezerwację?
Pytam, bo kiedyś był błąd, że strona wysyłała do banku kwotę 0 PLN, co bank odrzucał, ponoć ten problem naprawiony, ale zawsze wtedy można było zapłacić przelewem/blikiem poprzez Przelewy24 (jak dobrze pamiętam).
Dzisiaj dowiedziałem się w banku, bo karta została odrzucona, że strona wysyła płatność protokołem PSD1.0, a powinna PSD2.0 i stąd jest ta płatność odrzucana przez 3DSecure/bank.
I nie ma innej możliwości płatności, tylko karta. Przelewy24.pl czy tam inny agregator płatności zniknął.

Może to tylko problem na linii Accor - Alior, stąd pytanie do Szacownego Grona tutaj jak było u Was.

Dzięki z góry za info (żeby nie nabijać sztucznie postów na samo "dzięki" ;)).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12404 PostWysłany: 11 Sie 2022 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
cyberjarek napisał(a):
Czy ktoś ostatnio (dzisiaj najlepiej) płacił/próbował płacić kartą na stronie Accora za rezerwację?
Pytam, bo kiedyś był błąd, że strona wysyłała do banku kwotę 0 PLN, co bank odrzucał, ponoć ten problem naprawiony, ale zawsze wtedy można było zapłacić przelewem/blikiem poprzez Przelewy24 (jak dobrze pamiętam).
Dzisiaj dowiedziałem się w banku, bo karta została odrzucona, że strona wysyła płatność protokołem PSD1.0, a powinna PSD2.0 i stąd jest ta płatność odrzucana przez 3DSecure/bank.
I nie ma innej możliwości płatności, tylko karta. Przelewy24.pl czy tam inny agregator płatności zniknął.

Może to tylko problem na linii Accor - Alior, stąd pytanie do Szacownego Grona tutaj jak było u Was.

Dzięki z góry za info (żeby nie nabijać sztucznie postów na samo "dzięki" ;)).


Nie wiem jak konkretnie płacisz, tzn. czy wpisujesz nowe dane karty czy korzystasz z zapisanej karty w systemie Accor, ale czasami pomaga wpisanie danych karty na nowo.
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#12405 PostWysłany: 13 Sie 2022 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Jako ciekawostką Accor wysyła do wybranych klientów imienne zaproszenia na spotkanie pod koniec sierpnia w Warszawie połączone z konsumpcją i degustacją polskich win pod nazwą:

Pożegnaj lato w magicznym ogrodzie hotelu Novotel Warszawa Airport: zaproszenie tylko dla Ciebie.

Szczegóły na zrzucie.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12406 PostWysłany: 15 Sie 2022 19:31 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
"Podróżuj w sposób zrównoważony i zyskaj 500 punktów Reward - Już teraz oferujemy przyjazne środowisku pobyty w najbardziej zielonych miastach Europy i 500 dodatkowych punktów Reward, gdy do 15.09 zarezerwujesz pobyt na co najmniej 2 noclegi i zatrzymasz się między 15.08 a 15.10*".
https://all.accor.com/loyalty-program/p ... e.pl.shtml
Lista hoteli: https://all.accor.com/middleware/pdf/13 ... lty500.pdf
T&C:
1. W odniesieniu do oferty Podróżuj bardziej ekologicznie i zyskaj 500 punktów Reward obowiązują ogólne warunki programu ALL - Accor Live Limitless. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL - Accor Live Limitless.
2. Aby skorzystać z tej oferty, uczestnicy programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless muszą bezwzglęgnie zarejestrować się (między 15/08/2022 a 15/09/2022 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1)), klikając znajdujący się poniżej przycisk "Zapisz się", a następnie podążając za instrukcjami. Niniejsza oferta premiowa jest dostępna wyłącznie w przypadku rezerwacji dokonanych po rejestracji przeprowadzonej za pomocą przycisku logowania.
3. Oferta umożliwia uczestnikom programu ALL - Accor Live Limitless – niezależnie od ich statusu – uzyskanie premii w postaci 500 punktów Reward za pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym ALL - Accor Live Limitless.
Te dodatkowe punkty Reward są dodawane do punktów Reward i punktów Status uzyskiwanych przez uczestnika programu za pobyt kwalifikowany, zgodnie z ogólnymi warunkami programu ALL - Accor Live Limitless.
Oferta może zostać wykorzystana jedynie 3 razy przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania. Pierwszy pobyt zarezerwowany i wykorzystany po rejestracji w ofercie umożliwia uzyskanie punktów Reward zgodnie z warunkami oferty.

4. Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu uczestnika od 15/08/2022 do 15/10/2022 w jednym z hoteli uczestniczących w programie *zobacz listę hoteli uczestniczących w programie na stronie oferty*, zarezerwowanego między 15/08/2022 a 15/09/2022 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).
5. Pobyt musi obejmować co najmniej 2 noclegów.
6. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie Podróżuj bardziej ekologicznie i zyskaj 500 punktów Reward tylko raz.
7. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez uczestnika programu ALL - Accor Live Limitless, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez uczestnika programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt. Uwzględniana jest pierwsza data wyjazdu, po której obliczana jest liczba punktów Reward i Status. Inaczej mówiąc, uczestnik programu ALL - Accor Live Limitless uzyska punkty i noclegi kwalifikowane za pokój, który zostanie zwolniony jako pierwszy.

8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych Accor (strony internetowe Accor, aplikacje mobilne Accor ALL, centrala rezerwacyjna ALL, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną Accor. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania.
10. Punkty Reward ALL - Accor Live Limitless zostaną naliczone na koncie uczestnika programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
11. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Reward z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Reward).
Pobyty realizowane w onefinestay nie uprawniają do skorzystania z tej oferty.
12. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Reward ALL - Accor Live Limitless nie podlega tej ofercie.
13. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
Firma Accor i/lub hotele uczestniczące i/lub partnerzy oferty nie przyjmują jakiejkolwiek odpowiedzialności za niezrealizowanie świadczeń lub brak możliwości skorzystania z oferty w związku ze zdarzeniem zewnętrznym i niemożliwym do kontrolowania, uniemożliwiającym realizację oferty przez firmę Accor i/lub przez hotele uczestniczące i/lub partnerów albo powodującym nadmierne koszty jej realizacji. Klientom ani uczestnikom nie będzie przysługiwało żadne odszkodowanie, a ewentualne korzyści przewidziane w ofercie (w szczególności punkty Reward) nie będą należne, jeśli oferta nie będzie mogła być zrealizowana w zaistniałych okolicznościach.
14. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta ALL prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 015155
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#12407 PostWysłany: 19 Sie 2022 16:33 

Rejestracja: 07 Kwi 2022
Posty: 18
Loty: 1
Kilometry: 1 342
-- 19 Sie 2022 16:31 --

maginiak napisał(a):
maginiak napisał(a):
@michcioj System nie wyrzuci i jest to możliwe. Mam rezerwację w Lizbonie dla znajomych w terminie 15-21 kwietnia. Dla siebie mam w tym samym czasie Belgrad a potem Pragę i wszystkie rezerwacje potwierdzone i widoczne w systemie.


Do powyższego dodam jeszcze, że zameldowanie w tym samym dniu w dwóch różnych hotelach przebiegło bez problemu. Do hotelu, w którym nie nocuję osobiście napisałam wcześniej maila z informacją, kto będzie się meldował i hotel potwierdził, że jest z tym ok.


Udało CI się za te wszystkie pobyty dostać punkty?

-- 19 Sie 2022 16:33 --

Jest tu może ktoś komu zdarzało się robić rezerwację na inną osobę/członka rodziny i za taki pobyt nie dostał żadnych punktów/noclegu do statusu?
Zastanawiam się jak to jest z takimi rezerwacjami. Może ktoś ma doświadczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12408 PostWysłany: 19 Sie 2022 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Mi się zdarzało i przeważnie nie było problemu, przy czym mam wrażenie, że sprzyjającym czynnikiem jest to, że rezerwacja jest na min. 2 osoby. Za każdym razem, jak zrobiłam rezerwację na 1 osobę (i zameldował się ktoś inny niż ja), to punktów nie było.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12409 PostWysłany: 19 Sie 2022 21:00 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
W moim przypadku b.duża rezerwacji z naliczonymi punktami. Tylko 2 przypadki IS Białystok i IS Lublin nie naliczyli punktów w w/w przypadku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12410 PostWysłany: 20 Sie 2022 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
privy7 napisał(a):
Udało CI się za te wszystkie pobyty dostać punkty?


System nie nalicza punktów i pobytów dla obu rezerwacji występujących w tym samym czasie, a tylko dla jednej z nich. Ja poprosiłam w hotelu o naliczenie punktów za mój pobyt, bo nocowałam w Mercure a znajomi w Ibisie. Mimo tego, że ich pobyt zaczął się wcześniej, noclegi i punkty zgodnie z moją prośbą naliczyły się za mój pobyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12411 PostWysłany: 20 Sie 2022 20:21 

Rejestracja: 07 Kwi 2022
Posty: 18
Loty: 1
Kilometry: 1 342
metia napisał(a):
Mi się zdarzało i przeważnie nie było problemu, przy czym mam wrażenie, że sprzyjającym czynnikiem jest to, że rezerwacja jest na min. 2 osoby. Za każdym razem, jak zrobiłam rezerwację na 1 osobę (i zameldował się ktoś inny niż ja), to punktów nie było.

Super czyli rezerwacja na 2 osoby i dodatkowo w komentarzu umieszczałaś jakieś informację, że ktoś inny się zamelduje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12412 PostWysłany: 20 Sie 2022 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
@privy7
Tak, dokładnie tak. Rezerwacja na 2 osoby i przy meldunku online piszę w okienku na wiadomość, że jako pierwszy zamelduje się osoba XY.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12413 PostWysłany: 22 Sie 2022 11:05 

Rejestracja: 07 Kwi 2022
Posty: 18
Loty: 1
Kilometry: 1 342
Wybiera się ktoś z was na dzisiejszą imprezę w Novotelu Airport?
Dostał ktoś z was w ogóle jakieś potwierdzenie itp?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12414 PostWysłany: 22 Sie 2022 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2022
Posty: 26
Tak otrzymałem takie potwierdzenie:

Cytuj:
Dzień dobry,
 
Dziękuję za zainteresowanie naszym zaproszeniem!
 
Będzie nam bardzo miło Pana gościć 22 sierpnia o 18:00 w Novotel Warszawa Airport. 
Potwierdzam rezerwację dla 2 osób.
 
W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
 
Pozdrawiam serdecznie,


Ostatnio edytowany przez michzak, 22 Sie 2022 13:55, edytowano w sumie 1 raz
Formatowanie + wycięcie danych osobowych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12415 PostWysłany: 22 Sie 2022 13:06 

Rejestracja: 07 Kwi 2022
Posty: 18
Loty: 1
Kilometry: 1 342
Kurde ja wysłałem chęć wzięcia udziału zaraz po tym jak wysłali maila i 0 odpowiedzi z ich strony niestety.


Ostatnio edytowany przez michzak, 22 Sie 2022 13:54, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12416 PostWysłany: 22 Sie 2022 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2022
Posty: 26
Może w spamie masz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12417 PostWysłany: 22 Sie 2022 13:32 

Rejestracja: 07 Kwi 2022
Posty: 18
Loty: 1
Kilometry: 1 342
kacper87 napisał(a):
Może w spamie masz


Udało się dodzwonić do nich bezpośrednio i potwierdzili, że jestem na liście, także już wszystko okej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12418 PostWysłany: 23 Sie 2022 03:29 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
We're giving you 1,000 Reward points in recognition of your sensationally effortless celebration of life at our luxury and premium hotels across selected European destinations. Only you know how to live spectacular, and your 1,000 Reward points encourage you to do just that.

Pamper yourself with a rockstar stay for two-plus nights from 5th September to 30th October (book 22nd August to 18th September). It's uniquely yours!


https://all.accor.com/loyalty-program/p ... .en.shtml#

Lista hoteli
https://all.accor.com/middleware/pdf/13 ... europe.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#12419 PostWysłany: 23 Sie 2022 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Podwyższony cashback na Quidco do 11,25% w planie podstawowym.Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
arti88 uważa post za pomocny.
 
      
#12420 PostWysłany: 25 Sie 2022 08:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 519
Loty: 149
Kilometry: 261 923
srebrny
Pojawiła sie promocja na noclegi w Ameryce Południowej:

https://all.accor.com/promotions-offers ... Associados

Załączniki:
accor_oferta.png
accor_oferta.png [ 302.68 KiB | Obejrzany 746 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group