Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#12361 PostWysłany: 22 Cze 2022 11:21 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
@snooka Ta dyskusja wygląda trochę jak rozmowa z niewidomym o kolorach. Można cierpliwie tłumaczyć a i tak efekt jest żaden.

Skoro brakuje ci argumentów na poparcie forsowanej tezy, proponuję, abyś pozostał w sferze domysłów, co autor miał na myśli. Ja pozostanę przy czytaniu przepisów zgodnie z tym, co jest w nich napisane a nie tym, czego w nich nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off
kewatkO lubi ten post.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#12362 PostWysłany: 23 Cze 2022 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Promocja: Live spectacular with Accor in Germany
Punkty Reward x2 lub x3 za pobyty w Niemczech:

- Punkty x3 od niedzieli do czwartku (min. 2 noce)
- Punkty x2 w piątek i sobotę (min. 2 noce)

Czas na zrobienie rezerwacji: 22/06/2022 do 26/08/2022
Terminy pobytów: 22/06/2022 do 26/08/2022

Do promocji trzeba się zapisać.

Szczegóły: https://all.accor.com/loyalty-program/p ... y.en.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#12363 PostWysłany: 23 Cze 2022 23:22 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
@egg

Pytałeś się o zapisy regulaminu i zarówno ja, jak i @boots udzieliliśmy Ci odpowiedzi. Chyba, że gdzieś w regulaminie widzisz tabelę mówiącą, ile punktów jest przyznawanych za 1 wydane euro.

A jeżeli nie chodziło Ci o regulamin tylko o praktykę przyznawania punktów to źle sformułowałeś pytanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12364 PostWysłany: 24 Cze 2022 17:58 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Punkty są przyznawane zgodnie z regulaminem, który mówi, że są one naliczane na podstawie całkowitej kwoty netto faktury dotyczącej wydatków kwalifikowanych. Żadnego innego przepisu w tej kwestii nie ma. Jeśli są naliczane w inny sposób, oznacza to, że są naliczane błędnie. Nie ma żadnego limitu wydatków kwalifikowanych a jedynie przykład przeliczania wydatków kwalifikowanych dla wartości wydatków o wysokości 10 EUR. Wystarczy wpisać dowolną kwotę w kalkulator obliczania punktów za pobyt, aby się o tym przekonać. Możesz brnąć. Ale to już nawet nie jest śmieszne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12365 PostWysłany: 24 Cze 2022 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Pytanie z serii płatność w hotelu i bank...
Ale do rzeczy; rezerwacja była poprzez apke Accor z płatnością na miejscu w hotelu. Pobyt od 19 do 22.06.2022 w Ibis Baku City (zrobie później o nim recenzje bo chyba nie ma a hotel nowiutki) ale powstał problem. W dniu 19.06 przy recepcji napotkałem pierwszy problem a mianowicie problem z płatnością. Recepcjonista miał problem aby zrobić pre-autoryzacje (blokadę środków w wysokości kwoty z rezerwacji) po prostu odrzucało. Karta była włożona na Chip, terminal PAX A930. Po nie udanej transakcji i liczbie prób trzech dostaje powiadomienie z mBanku ze ta transakcje musi autoryzować konsultant :shock: pierwszy raz taki przypadek. Weź tu człowieku teraz dzwoń z Azerbejdżanu na infolinie w mBanku gdzie za 1min koszt to 7zl...na szczęście przypominam sobie ze mam Viber Out i po 30min oczekiwania zostałem przyłączony do konsultanta. Ten mi mówi ze nie udało się zrobić pre-autoryzacji gdyż używam paska magnetycznego :o (był Chip ale terminal albo operator wysyła info do banku ze to pasek...dziwna sprawa) mówię jemu ze to był Chip i chce zapłacić. Dostaje informacje ze mogą mi włączyć pasek magnetyczny tylko na potrzebę tej transakcji...i mogę tez złożyć dyspozycje włączenia paska magnetycznego, który będzie działać tylko 2 dni...No cóż składam, transakcja na szczęście przechodzi. Sukces. (karta Visa Świat mBank).
W dniu wymeldowania dzwonię znowu do mBanku aby odblokowali mi pasek bo te 2 dni co był aktywny już się skończyły. Udało się odblokować i dopełnić preautoryzacje w recepcji. Dostałem wydruk „pre-auth Close” czyli zakończona. W historii transakcji jest sobie blokada na prawie 700zł. Teraz wchodzę w historie transakcji a tam obciążenie na prawie 700zł rozliczone + blokada na prawie 700zł :shock: co tu się stało? Może ktoś wyjaśnić i miał podobny przypadek? Ta blokada mi zejdzie czy jak?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12366 PostWysłany: 24 Cze 2022 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
@Martinuss Na spokojnie, blokada powinna zniknąć po 7 dniach. Jak chcesz szybciej ją usunąć, to tylko telefon do banku. Ale jak nie potrzebujesz tych środków, to poczekaj, żeby nie psuć sobie nerwów. Reklamacja dopiero wtedy kiedy bedziesz miał dwa obciażenia na rachunku.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#12367 PostWysłany: 24 Cze 2022 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@pawfazi
Uff dzięki, to będę cierpliwie czekać wtedy na zwolenie środków bo nie powiem zaniepokoiło mnie to. Pierwszy raz mam taka sytuacje ze hotel na miejscu zamiast zrobić normalna płatność to robi blokadę. To powszechna praktyka?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12368 PostWysłany: 24 Cze 2022 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Tutaj nie ma reguły - jest różnie. W pozytywnym scenariuszu nie powinna zostać wisząca blokada, ale mi się takie sytuacje zdażały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12369 PostWysłany: 24 Cze 2022 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 117
Loty: 577
Kilometry: 483 396
O, rozminęliśmy się :) 22.06 właśnie się zameldowałem w ibis Baku :D
Typ na check-in był ogarnięty, ale też wyraźnie zaznaczyłem, że mam alergię na preautoryzację, i jak może to niech ciągnie od razu klasyczne obciążenie na cały pobyt. Karta ta sama, też mBank, przeszło, rozliczyło, chyba mnie stąd nie wyrzucą do przyszłej środy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
#12370 PostWysłany: 27 Cze 2022 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Podwyższony cashback na Quidco do 11,25% w planie podstawowym.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#12371 PostWysłany: 27 Cze 2022 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@pawfazi
Blokada zeszła :)

@iznogud
O proszę :D Jak oceniasz pobyt? Moim zdaniem na śniadanie był trochę mały wybór
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
 
      
#12372 PostWysłany: 04 Lip 2022 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Podwyższony cashback na TCB w wersji UK do 15% (obowiązuje dzisiaj 04.07.2022)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12373 PostWysłany: 12 Lip 2022 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Podwyższony cashback na Quidco do 11,25% w planie podstawowym.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
xtradexp lubi ten post.
 
      
#12374 PostWysłany: 15 Lip 2022 12:59 

Rejestracja: 08 Maj 2022
Posty: 28
Hej,

Co się dzieje z noclegami ponad poziom? Jest roll-over?

Przykładowo mam 43 noclegi, osiągnałem poziom gold, ale nie dałem rady osiągnąć platyny. Co się dzieje w nowym roku z tymi 13-ma noclegami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12375 PostWysłany: 15 Lip 2022 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Przepadaja standardowo, chyba ze zrobia jakas promocje.

Na marginesie, wielka szkoda, że w tym roku Accor nie zrobil żadnej promocji/krótszej ścieżki w kwestii przedłużenia statusow. To spowoduje, że straci część statusowców wg mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12376 PostWysłany: 15 Lip 2022 13:38 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
przy możliwości zakupu "Golda" za 50-60 Euro praktycznie na 2 lata to jak ktoś będzie chciał to nadal będzie miał status bez sztucznie nabijanych nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12377 PostWysłany: 15 Lip 2022 15:03 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Jak kupić Gołda za 50-60 euro? Dla mnie to w w przyszłym roku się nie przyda (brakuje mi tylko jedna nocka do platynowej karty), ale w kolejnym to może być przydatne.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12378 PostWysłany: 15 Lip 2022 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
@potek7 ibis business
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
potek7 uważa post za pomocny.
 
      
#12379 PostWysłany: 15 Lip 2022 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
@potek7 Jak zdobedziesz Platyne, to w kolejnym roku spadniesz na Golda nawet jak nie bedziesz w ogóle spał w sieci Accor. Więc nie będziesz musiał kupować
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
potek7 uważa post za pomocny.
 
      
#12380 PostWysłany: 15 Lip 2022 16:43 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Albo możesz kupić komuś z nas ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group