Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#12061 PostWysłany: 21 Gru 2021 11:09 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
Albo tak złotówka upadła ;p
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#12062 PostWysłany: 21 Gru 2021 11:46 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Witam czy ktos moze mi powiedziec jak dlugo sie czeka na przyznanie punktow?Zazwyczaj byly po 3,4dniach, teraz czekam juz 10dni, czy mam gdzies napisac, zadzwonic, czy poprostu jeszcze poczekac ,,,,z tydzien. Dzieki za odpowiedz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12063 PostWysłany: 21 Gru 2021 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@limbonic
Zgodnie z regulaminem punkty powinny pojawić się na koncie w ciągu max. 7 dni od pobytu kwalifikowanego.
Możesz napisać zapytanie do hotelu lub do supportu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12064 PostWysłany: 21 Gru 2021 12:28 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
danziger napisał(a):
@limbonic
Zgodnie z regulaminem punkty powinny pojawić się na koncie w ciągu max. 7 dni od pobytu kwalifikowanego.
Możesz napisać zapytanie do hotelu lub do supportu.

Moglbys mi podac jakis namiar na support, tel, mejl...Jeszcze nie korzystalem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12065 PostWysłany: 21 Gru 2021 12:29 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
Najlepiej bezpośrednio do hotelu. To hotel musi odznaczyć pobyt w systemie, co nalicza punkty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12066 PostWysłany: 21 Gru 2021 12:46 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Ok, dzieki, dzwonilem, chyba zapomnieli, to UK, zdarza sie;) Mowili,ze do 3dni bede mial.


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 21 Gru 2021 12:58, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12067 PostWysłany: 21 Gru 2021 15:43 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Jakoś ostatnio mocno się popsuło w kwestii czasu w jakim naliczane są punkty. W zeszłym roku miałem wszystkie praktycznie w ciągu 2 dni, w II połowie tego roku większość musiałem reklamować w hotelu, co zwykle czyniłem mailowo po 7 dniach od zakończenia pobytu - wtedy z reguły miałem punkty kolejnego dnia na koncie. Wyjątkiem był Mercure Roma Corso Trieste, który napisał, że ma 14 dni...i następnego dnia naliczył mi punkty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12068 PostWysłany: 23 Gru 2021 14:42 

Rejestracja: 23 Gru 2021
Posty: 4
Customer Care bardzo pobieżnie odpowiada mi na pytanie dot. naliczania noclegów i punktów, kiedy nie melduję się osobiście w hotelu. Czasem robię rezerwacje rodzinie lub znajomym. W jednej interpretacji to ja mam być obecny przy zameldowaniu i wymeldowaniu (znaczy - mam osobiście wrzucić karty do boxa?), w innej wystarczy, że spędzę noc w hotelu (a jak to udowodnić?). Dość swobodnie rzucają zapisami z Warunków Świadczenia Usług. Czy macie doświadczenie w tym temacie? Jestem z nimi od dawna, doszedłem do Platinum, ale od pewnego czasu - co pobyt, to jakiś nowy kłopot. Będę wdzięczny za informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12069 PostWysłany: 23 Gru 2021 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Przecież oni oficjalnie komunikowali, żeby rezerwować rodzinie i bliskim.

Było w tym wątku już o tym i chyba nawet z jakimś zrzutem albo linkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12070 PostWysłany: 23 Gru 2021 15:27 

Rejestracja: 23 Gru 2021
Posty: 4
Ja załatwił bym sprawę do końca, ale CC zachowuje się, jakby każde z pytań było zupełnie nowym, nie potrafię sprawić, żeby kompleksowo omówić temat. Dla mnie to ważne, prowadzę małą firmę - z konta ALL korzysta rodzina, korzystają pracownicy. I mówiąc szczerze, nie było z tym problemu, aż do 12. grudnia, kiedy to Novotel Krakow City West sprzeciwił się naliczeniu punktów. Proszę o każde info, chętnie się zapoznam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12071 PostWysłany: 23 Gru 2021 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
To prawda. CC to jest dramat ostatnio.
Odradzam Panią Katarzyne. Jak ona nie uzna reklamacji to potem nikt nie podważy jej błędu. Dramat totalny. I nie odpisują na maile więc to specjalne traktowanie Klienta ostatnio u nich jest tylko na papierze...


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 23 Gru 2021 16:36, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12072 PostWysłany: 23 Gru 2021 16:17 

Rejestracja: 23 Gru 2021
Posty: 4
Czy kojarzysz może, gdzie szukać wątku, o którym napisałeś - dot. rodziny i znajomych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12073 PostWysłany: 23 Gru 2021 17:40 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
Kiedyś szukałem i znalazłem te dwa wpisy:
#11309
#11341
Góra
 Profil Relacje PM off
MA1983 uważa post za pomocny.
 
      
#12074 PostWysłany: 23 Gru 2021 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Znalazłem. Mail był wysłany 08.2020 r.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12075 PostWysłany: 23 Gru 2021 23:12 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
A link działa? Może to była oferta ograniczona czasowo? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12076 PostWysłany: 23 Gru 2021 23:14 

Rejestracja: 23 Gru 2021
Posty: 4
Genialnie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12077 PostWysłany: 23 Gru 2021 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
cyberjarek napisał(a):
A link działa? Może to była oferta ograniczona czasowo? ;)
Nie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#12078 PostWysłany: 24 Gru 2021 00:49 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
https://all.accor.com/loyalty-program/p ... 1c0a18050d
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#12079 PostWysłany: 24 Gru 2021 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
A tu zimowe promo ALL dla regionu Europy od 27 grudnia do 28 lutego 2022. Do zdobycia 500 punktów za każdy pobyt w tym okresie (z rezerwacji dokonanych od 23.12 do 31.01).

https://all.accor.com/loyalty-program/promotions-offers/bonus-offers/owm014433-001-500-extra-reward-points.en.shtml

Obejmuje następujące kraje:
Cytuj:
Albania, Armenia, Austria, Azerbaijan, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Georgia, Germany, Hungary, Ireland, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Moldova, North Macedonia, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Sweden, Switzerland, The Netherlands, Ukraine and the United Kingdom
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#12080 PostWysłany: 24 Gru 2021 09:05 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 162
Ciekawe, że promocja obejmuje m.in. Słowenię. A chyba Accor nie ma tam ani jednego hotelu....
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group