Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#12001 PostWysłany: 02 Gru 2021 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
-- 29 Lis 2021 22:11 --

Promocja: EXPO 2020 DUBAI. Discover the world's greatest show EXPO 2020 DUBAI with our exclusive package
Rezerwacje do: 31/03/2022
Pobyty do: 31/03/2022
Pobyty min 2 doby
Dotyczy wybranych hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W pakiecie:
- Complimentary one day pass to the Expo 2020 Dubai
- Daily breakfast included
- Free cancellation up to 18:00 (local time) on the day of arrival.

Szczegóły: https://all.accor.com/promotions-offers ... i.en.shtml

-- 02 Gru 2021 10:28 --

Promocja: UNFORGETTABLE HOLIDAY, IS ALL YOU NEED! Save 25% with our ALL holiday offer and enjoy FREE cancellation, plus a chance to win 1 Million Reward points!

W pakiecie:
- 25%,
- darmowa anulacja,
- możliwość wygrania 1 miniona punktów Reward (równowartość 20.000 EUR).


Rezerwacje do: 30/04/2022
Pobyty do: 30/04/2022
Dodatkowe wymagania dla pobytów: min. 2 doby

Dotyczy wybranych hoteli w Middle East, Africa and Turkey: ALGERIA, BAHRAIN, BENIN, CAMEROON, DEMOCRATIC REPUBLIC OF CONGO, EGYPT, EQUATORIAL GUINEA, GHANA, INDIA, IVORY COAST, JORDAN, KENYA, KUWAIT, LEBANON, MADAGASCAR, MAURITIUS, MOROCCO, NAMIBIA, NIGERIA, OMAN, PAKISTAN, QATAR, RWANDA, SAUDI ARABIA, SENEGAL, SEYCHELLES, SOUTH AFRICA, SRI LANKA, ST HELENA ASCENSION AND TRISTAN,TANZANIA, TUNISIA, TURKEY, UNITED ARAB EMIRATES.

Szczegóły: https://all.accor.com/promotions-offers ... r.en.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#12002 PostWysłany: 02 Gru 2021 17:17 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Witam wszystkich , nie moglem znalezc informacji apropos hotelu Mgalerry wroclaw , nalezacego do Accor, czy ktos moze mi przyblizyc jakies informacje na temat tego hotelu, mam wykupiony junior suite, czego moge sie spodziewac,sauna, drink, sniadanie itp... czego oczekiwac w zamian statusu platynowego?

druga noc mam jeszcze nie sprecyzowana Novotel centrum wroclaw lub Mercure centrum wroclaw, ktory byscie bardziej polecili.?

dzieki za opinie wszystkim:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12003 PostWysłany: 02 Gru 2021 17:22 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
@limbonic sprawdź temat opisz swój pobyt.... tam wiele razy The Bridge był recenzowany.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#12004 PostWysłany: 02 Gru 2021 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Pierwsze info - jak nie masz wykupionego śniadania to go nie dostaniesz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#12005 PostWysłany: 02 Gru 2021 17:26 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
marek2011 napisał(a):
@limbonic sprawdź temat opisz swój pobyt.... tam wiele razy The Bridge był recenzowany.

no wlasnie wertowalem strony i nie znalazlem, ale ok znam zasady,,,przewertuje 75 stron: chcialem zapytac kogos kto tam byl, tak wiem ze nie przysluguje mi sniadanie , ale w paru hotelach, moze na ladny usmiech, udalo sie dostac:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12006 PostWysłany: 02 Gru 2021 17:30 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
limbonic napisał(a):
Novotel centrum wroclaw lub Mercure centrum wroclaw, ktory byscie bardziej polecili.?

Nie spałem ani w jednym ani w drugim, ale do Mercure'a dojdziesz na piechotę z Bridge'a a potem wszędzie masz bliżej (turystycznie).
Wertować stron nie musisz jest wyszukiwarka.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#12007 PostWysłany: 02 Gru 2021 17:32 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
Nawet jeśli ładny uśmiech to właśnie czasami, w niektórych, być może. W TheB bym się w każdym razie nie spodziewał - dostaniesz literalnie to co wynika ze statusu, a i to nawet nie wiadomo bo z upe'm w zależności od rodzaju JS, który masz, może być już wyżej problem. Na bank dostaniesz w każdym razie drinki powitalne z baru swobodnego do wyboru z menu (o ile nic się nie zmieniło) + wstawkę powitalną do pokoju. Co do sauny - jak byłem, była zamknięta (covid) więc nie wiem jak funkcjonuje w normalnych warunkach. I to z grubsza tyle ;)


Ostatnio edytowany przez marek2011 02 Gru 2021 17:34, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#12008 PostWysłany: 02 Gru 2021 17:33 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Chupacabra napisał(a):
limbonic napisał(a):
Novotel centrum wroclaw lub Mercure centrum wroclaw, ktory byscie bardziej polecili.?

Nie spałem ani w jednym ani w drugim, ale do Mercure'a dojdziesz na piechotę z Bridge'a a potem wszędzie masz bliżej (turystycznie).
Wertować stron nie musisz jest wyszukiwarka.

widocznie nie wchodzi mi ,wpisuje mgallery wroclaw i jakies teksty z 2015roku,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12009 PostWysłany: 02 Gru 2021 17:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Masz wędkę

opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12010 PostWysłany: 02 Gru 2021 17:42 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
To zes pomogl, wiem o tej stronie, apropos opisz swoj,,,,,,/tylko tego hotelu nie moge znalezc.
marek2011 napisał(a):
Nawet jeśli ładny uśmiech to właśnie czasami, w niektórych, być może. W TheB bym się w każdym razie nie spodziewał - dostaniesz literalnie to co wynika ze statusu, a i to nawet nie wiadomo bo z upe'm w zależności od rodzaju JS, który masz, może być już wyżej problem. Na bank dostaniesz w każdym razie drinki powitalne z baru swobodnego do wyboru z menu (o ile nic się nie zmieniło) + wstawkę powitalną do pokoju. Co do sauny - jak byłem, była zamknięta (covid) więc nie wiem jak funkcjonuje w normalnych warunkach. I to z grubsza tyle ;)

Dzieki za pomoc, wzialem suite night upgrade, luz co dadza to bedzie, grunt, ze dobra stawka:)


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 02 Gru 2021 20:53, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12011 PostWysłany: 02 Gru 2021 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
@limbonic
Wpisz w wyszukiwarkę w wątku accorowego o pobytach mgallery bridge - powinno Ci wyszukać 4 dostępne opinie.

Osobiście bardzo lubię ten hotel, ale przy ostatniej wizycie nie popisali się - upgrade był, ale w środku żadnej wstawki, nawet butelki wody (poprzednimi razami zawsze coś było), sauna nieczynna w weekend, kuchnia w sobotę zamknięta w godzinach śniadania, więc nie można było domówić np. omletów. Co nie zmienia faktu, że jest to moim zdaniem najlepszy hotel accora we Wrocławiu. W opiniach dałam polecajkę pokoi - moim zdaniem lepsze są te z widokiem na Odrę niż na plac Katedralny. Ale na piątym piętrze są też dwie Suite narożne, polecam o którąś z nich poprosić. I w sumie nie wiem, czy jest sens MGallery zmieniać na Mercura czy Novotel, ale jak już musisz to polecałabym Mercure, jest lepiej położony, dają fajne pokoje na upgrade. Całkiem spoko jest też Styles przy Dworcu Głównym (no ale tam nie ma suite). A zaletą Novotelu mogą być fajne widoki na miasto z ostatniego piętra (gdzie sa pokoje Privilege) - ale Novotel jest jednak daleko od centrum i pokoje sa takie meeeh: ładne, ale bezosobowe. Musisz rozważyć, na czym Ci zależy.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12012 PostWysłany: 02 Gru 2021 22:57 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
limbonic napisał(a):
Witam wszystkich , nie moglem znalezc informacji apropos hotelu Mgalerry wroclaw , nalezacego do Accor, czy ktos moze mi przyblizyc jakies informacje na temat tego hotelu, mam wykupiony junior suite, czego moge sie spodziewac,sauna, drink, sniadanie itp... czego oczekiwac w zamian statusu platynowego?

druga noc mam jeszcze nie sprecyzowana Novotel centrum wroclaw lub Mercure centrum wroclaw, ktory byscie bardziej polecili.?

dzieki za opinie wszystkim:)


Byłem 2 tygodnie temu. Status Gold. Upgrade o 1 poziom, wstawka była (słodycze i dwie lemoniady). Welcome drink do wyboru w barze. Wellness bardzo fajny funkcjonował normalnie i bez żadnych ograniczeń. Były czynne: sauna sucha, sauna ziołowa i łaźnia parowa. W wellness dostępna była woda w butelkach (nietypowe w hotelach). W restauracji dobrze zrobić rezerwacje, wieczorem spora kolejka. Lokalizacja fajna, hotel na naprawdę niezłym poziomie i pewnie można by znaleźć coś, do czego można się doczepić ale my powodów do narzekania nie mieliśmy.
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
#12013 PostWysłany: 03 Gru 2021 00:04 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
-- 03 Gru 2021 00:02 --

metia napisał(a):
@limbonic
Wpisz w wyszukiwarkę w wątku accorowego o pobytach mgallery bridge - powinno Ci wyszukać 4 dostępne opinie.

Osobiście bardzo lubię ten hotel, ale przy ostatniej wizycie nie popisali się - upgrade był, ale w środku żadnej wstawki, nawet butelki wody (poprzednimi razami zawsze coś było), sauna nieczynna w weekend, kuchnia w sobotę zamknięta w godzinach śniadania, więc nie można było domówić np. omletów. Co nie zmienia faktu, że jest to moim zdaniem najlepszy hotel accora we Wrocławiu. W opiniach dałam polecajkę pokoi - moim zdaniem lepsze są te z widokiem na Odrę niż na plac Katedralny. Ale na piątym piętrze są też dwie Suite narożne, polecam o którąś z nich poprosić. I w sumie nie wiem, czy jest sens MGallery zmieniać na Mercura czy Novotel, ale jak już musisz to polecałabym Mercure, jest lepiej położony, dają fajne pokoje na upgrade. Całkiem spoko jest też Styles przy Dworcu Głównym (no ale tam nie ma suite). A zaletą Novotelu mogą być fajne widoki na miasto z ostatniego piętra (gdzie sa pokoje Privilege) - ale Novotel jest jednak daleko od centrum i pokoje sa takie meeeh: ładne, ale bezosobowe. Musisz rozważyć, na czym Ci zależy.

Dziekuje Ci Media....kobieto;)...tu nie chodzi o mnie,akurat tym razem udostępniam komuś kartę, dobrej znajomej, a że skorzystałem ze suite night upgrade w wersji karty platynowej więc dostałem junior suite...chodziło mi jaki ten hotel jest,oraz akropol drugiej nocy rozważam Mercury,dzwoniłem...i można dostać apartament w miarę dostępności
Dzięki...ze odpisałaś bardzo rzetelnie;)

-- 03 Gru 2021 00:04 --

greg2014 napisał(a):
limbonic napisał(a):
Witam wszystkich , nie moglem znalezc informacji apropos hotelu Mgalerry wroclaw , nalezacego do Accor, czy ktos moze mi przyblizyc jakies informacje na temat tego hotelu, mam wykupiony junior suite, czego moge sie spodziewac,sauna, drink, sniadanie itp... czego oczekiwac w zamian statusu platynowego?

druga noc mam jeszcze nie sprecyzowana Novotel centrum wroclaw lub Mercure centrum wroclaw, ktory byscie bardziej polecili.?

dzieki za opinie wszystkim:)


Byłem 2 tygodnie temu. Status Gold. Upgrade o 1 poziom, wstawka była (słodycze i dwie lemoniady). Welcome drink do wyboru w barze. Wellness bardzo fajny funkcjonował normalnie i bez żadnych ograniczeń. Były czynne: sauna sucha, sauna ziołowa i łaźnia parowa. W wellness dostępna była woda w butelkach (nietypowe w hotelach). W restauracji dobrze zrobić rezerwacje, wieczorem spora kolejka. Lokalizacja fajna, hotel na naprawdę niezłym poziomie i pewnie można by znaleźć coś, do czego można się doczepić ale my powodów do narzekania nie mieliśmy.

Dzięki bardzo za recenzję, podobno najlepszy hotel we Wrocku;)
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
#12014 PostWysłany: 03 Gru 2021 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Nie wiem, czy najlepszy hotel we Wrocławiu, ale moim zdaniem definitywnie najlepszy accor. Naście razy poleciłam go zagranicznym gościom i zawsze byli bardzo zadowoleni. Zresztą, ja z każdej swojej wizyty byłam zadowolona, nawet mimo drobnych niedociągnięć przy ostatnim pobycie :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12015 PostWysłany: 03 Gru 2021 00:20 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
@limbonic Z czystej ciekawości. Jaką stawkę za noc musiałeś zapłacić aby użyć suite night upgrade?

Dziś o poranku otrzymałem maila, że moje punkty zostały przetransferowane na konto AF-KLM. O nic nie prosiłem, więc dzwonię na infolinię... Tam informacja, że kiedyś (w roku 2018 !!!) miałem aktywną usługę konwersji punktów na mile, więc dziś, trzy lata później system sobie sam tak zrobił.
Reklamację przyjęli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12016 PostWysłany: 03 Gru 2021 10:50 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Zapłaciłem za 1noc w junior suite 390zl...normalna stawka ponad 500zl 21/22.12...
Deal roku może to nie jest, ale z prezentu ktoś się ucieszy, nie będzie mnie niestety tam...ale opisze po powrocie danej osoby jak było


Ostatnio edytowany przez Washington, 03 Gru 2021 11:41, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
#12017 PostWysłany: 03 Gru 2021 11:46 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
Takie są właśnie opinie o tych suite night upgrade, że nie ma szału.


Ostatnio edytowany przez michzak, 03 Gru 2021 12:24, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12018 PostWysłany: 03 Gru 2021 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Ja sam tegorocznych nie wykorzysta(m/łem) i 2 przepadną, bo... słaba kalkulacja wychodzi. To się chyba opłaca gdybyśmy rzeczywiście mieli spać w jakimś super resorcie i niewiele drożej wyszłoby z widokiem na ocean na najwyższym piętrze, itp. W naszych polskich hotelach... czy ja wiem? Chciałem ostatnio wziąć w Sofitelu w Warszawie i wyszło za 2 noce chyba z 1100zł. (jakoś tak), a w Novotelu Centrum za 623zł. (i często zdarza mi się, że sami dają upgrade do junior suite na jednym z najwyższych pięter).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12019 PostWysłany: 05 Gru 2021 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Pytanie o zmiany rezerwacji robionych w ramach akcji boostowych - konkretnie 6.000 punktów za 3 pobyty.

Sytuacja wygląda tak: trzeci pobyt w ramach ostatniej akcji boostowej miałam mieć 11-13 grudnia w Wiedniu. Niestety, wiadomo, co się wydarzyło w Austrii i hotel jest zamknięty. Poproszono mnie o odwołanie lub przeniesienie rezerwacji. I teraz pytanie - czy przeniesienie rezerwacji na innym termin lub do innego hotelu (w tym drugim przypadku zakładam, że pomóc musiałaby infolinia accora) spowoduje, że wypadnie ona z boosta? Oczywiście zakładam, że zmiana mieściłaby się czasowo w okresie trwania promocji (czyli do 31.12.2021).
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12020 PostWysłany: 05 Gru 2021 15:00 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
To Accor, zatem tego nikt nie wie i nie przewidzi. Nawet infolinia.
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group