Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 256 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 13 Mar 2015 15:53 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
@Przemos74

blagam, zerknij na wczesnijesze posty - juz to bylo walkowane.

Tak, licza sie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#202 PostWysłany: 13 Mar 2015 15:58 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
@Przemos74

Większość współczesnych Mercure to dawniejsze Orbisy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 13 Mar 2015 16:04 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
pierwszy nocleg i już wtopa :)
nocleg miałem 11.-12.03 i naliczyli mi 542pkt ( 500 pk z promo do której się nie zapisałem a twierdzą,że tak) i 42 pkt standardowo.
Niby te 1000pkt ma sie naliczyć w ciągu 28dni ale w tym momencie nie mam pewności co zrobić. Bo nocleg następny mam w przyszłym tygodniu i nie chcę aby za miesiąc okazało się,że nie jestem do niej zapisany. Nie wiem teraz co zrobić bo miła Pani na infolinii raz mówi,że jestem a raz,że nie. Wogle podaje jakieś dziwne daty,że niby do promo 500pkt zapisałem się w lutym a dziś : :D zapisałem się do 160e. Nie wiem co o tym myśleć a tym bardziej co robić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 13 Mar 2015 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Ja wymeldowałam się z hotelu w niedzielę, a w poniedziałek już wszystko było na koncie - punkty za pobyt i dodatkowe 1000 za promo :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 13 Mar 2015 16:13 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
jestem po rozmowie.....Pani stwierdziła,że zapisałem się do "Big Win" dzisiaj ;) i za odbyty nocleg nie dostanę 1000pkt.
Poradziła żebym anulował pozostałe 2 rezerwacje i dokonał nowych .....3 :) tak więc wygląda na to,że mnie przewalili na 1 rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 13 Mar 2015 16:30 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
na infolinii twierdzą, że Ci co dostali maila, że promo jest do 20.03, to moga rezerwować do 20.03 :))

stawki Hot deals na pewno wchodzą
Obslugujący mnie p. Maciej potwierdził na infolinii, że stawka Your Le Club AH loyalty gold też wchodzi do promocji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 13 Mar 2015 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
A możecie napisać, jaki jest tytuł tego maila, przeszukałam skrzynkę i nic nie mam, ani o tym, że do 15.03, ani do 20.03.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 13 Mar 2015 16:57 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Nie takie rzeczy potwierdzali przy ostatniej "Big Win" - a co uznaja to sie dopiero okaze;/
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
 
      
#209 PostWysłany: 13 Mar 2015 17:13 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Nie było u mnie maila. Na stronie polskiej też nawet mi nie mignęło, że jest ta promocja. :roll:
A polskie warunki mówiły, że do 15-go.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 13 Mar 2015 17:29 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
przestańcie zaśmiecać forum swoimi historiami z punktami - każda sprawa jest uznaniowa i do rozwiązania z Accorem a nie z forumowiczami , śmieszą mnie te podchody i próby łączenia 5 promocjami... [...], to jest promocja a nie błąd i ma swoje zasady - wystarczy umieć czytać regulaminy promocji i mieć dar rozwiązywania problemów z punktami z organizatorem promocji. ACCOR nie jest fundacją charytatywną i nie działa po to by dopłacać do swojej działalności, niektórzy z Was nie czytają nie umieją czytać logicznie prostych zdań regulaminu. Jeżeli są wątpliwości dzwoncie piszcie bezposrdednio do ACCOR [...]
-- 13 Mar 2015 16:35 --

klimas napisał(a):
jestem po rozmowie.....Pani stwierdziła,że zapisałem się do "Big Win" dzisiaj ;) i za odbyty nocleg nie dostanę 1000pkt.
Poradziła żebym anulował pozostałe 2 rezerwacje i dokonał nowych .....3 :) tak więc wygląda na to,że mnie przewalili na 1 rezerwację.


a może to Ty zrobiłeś błąd ? , to odrazu przewalili ?????? my Polacy mamy dar zrzucania wszystkich błędów na wszystkich oprócz siebie - [...] - skoro nie zaliczyło Tobie to znaczy że nie dokonałeś rezerwacji przez stronę promocji proste i logiczne , chyba też nie bardzo rozumiesz .... skoro anulujesz 2 rezerwacje to masz 100 % straty za anulowanie , których nie odzyskasz rezerwując nowe 3 rezerwacje


Ostatnio edytowany przez Roku, 14 Mar 2015 15:05, edytowano w sumie 1 raz
Niepotrzebne spięcia i zaostrzanie dyskusji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 14 Mar 2015 10:27 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 120
MUC2014 napisał(a):
koro anulujesz 2 rezerwacje to masz 100 % straty za anulowanie , których nie odzyskasz rezerwując nowe 3 rezerwacje


To akurat zależy od typu rezerwacji:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 14 Mar 2015 12:57 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
[...] Fakt jest taki,ze zapisalem sie do promo BigWin a punktu naliczylo mi z promo 500pkt. Stwierdzili, ze do BigWin zapisalem sie wczoraj- co ewidentnie sie nie zgadza nie mowiac o tym,ze promo oficjalnie sie nie laczy. Za anulowanie noclegow nie ponosze zadnych kosztow bo mam darmowa anulacje. Tak kazano zresztą zrobic mi na infolinii. Do tego poprosilem aby wyslali mi mailem ppotwierdzenie od ktorego dnia jestem zapisany do promocji oraz to,ze nowe rezerwacje nalicza mi bonusowe punkty.wszystko mam na skrzynce wiec w razie problemów bede mial podkladke.


Ostatnio edytowany przez Roku 14 Mar 2015 15:03, edytowano w sumie 2 razy
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 14 Mar 2015 13:08 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
MUC2014 ma trochę racji - z Acorrem trzeba negocjować, mają niezły burdel i dużo zależy od reklamacji (stąd np mam platynę 4 rok z rzędu) jednemu zaliczą innemu nie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 14 Mar 2015 13:12 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Pelna zgoda odnosnie negocjowania. Ale z jego postu wynika,ze promocja jest ok a za wszystkie reklamacje sami jestesmy winni. Wywolal mnie do tablicy przytaczajac madrosci a zupelnie nie trafil z tezami. Zeby nie bylo OT warto sie z nimi skontaktowac i poprosic o mailowe potwierdzenie ustalen. U mnie nie bylo z tym bezproblemowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 14 Mar 2015 13:55 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
klimas napisał(a):
[...] gdyby to było wszystko tak jak piszesz to watek nie mialby tylu stron. Fakt jest taki,ze zapisalem sie do promo BigWin a punktu naliczylo mi z promo 500pkt. Stwierdzili, ze do BigWin zapisalem sie wczoraj- co ewidentnie sie nie zgadza nie mowiac o tym,ze promo oficjalnie sie nie laczy. Za anulowanie noclegow nie ponosze zadnych kosztow bo mam darmowa anulacje. Tak kazano zresztą zrobic mi na infolinii. Do tego poprosilem aby wyslali mi mailem ppotwierdzenie od ktorego dnia jestem zapisany do promocji oraz to,ze nowe rezerwacje nalicza mi bonusowe punkty.wszystko mam na skrzynce wiec w razie problemów bede mial podkladke.



[...] Ja również skorzystałem z tej promocji i nie miałem żadnych problemów ani z zakupem przez właściwy link ani z zaliczonymi punktami. Gdybym miał problem z pewnością nie skomlił bym o nim na forum. A myślę że przekombinowałeś i chciałeś mieć punkty z wszystkich możliwych promocji i się żle kliknęło , [...]

-- 14 Mar 2015 12:55 --

klimas napisał(a):
[...] Fakt jest taki,ze zapisalem sie do promo BigWin a punktu naliczylo mi z promo 500pkt. Stwierdzili, ze do BigWin zapisalem sie wczoraj- co ewidentnie sie nie zgadza nie mowiac o tym,ze promo oficjalnie sie nie laczy. Za anulowanie noclegow nie ponosze zadnych kosztow bo mam darmowa anulacje. Tak kazano zresztą zrobic mi na infolinii. Do tego poprosilem aby wyslali mi mailem ppotwierdzenie od ktorego dnia jestem zapisany do promocji oraz to,ze nowe rezerwacje nalicza mi bonusowe punkty.wszystko mam na skrzynce wiec w razie problemów bede mial podkladke.



[...] Ja również skorzystałem z tej promocji i nie miałem żadnych problemów ani z zakupem przez właściwy link ani z zaliczonymi punktami. Gdybym miał problem z pewnością nie skomlił bym o nim na forum. A myślę że przekombinowałeś i chciałeś mieć punkty z wszystkich możliwych promocji i się żle kliknęło , [...]


Ostatnio edytowany przez Roku, 14 Mar 2015 16:02, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 14 Mar 2015 14:06 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
No wlasnie drugi raz próbujesz przeforsować swoja mylna teze...[...] Gdybym zrobił tak jak sugerujesz,ze zapisalem sie do wszystkich promocji wierz mi,ze nie zabieralbym glosu. Ale problem,ktory opisalem przeczytales pobieżnie i dopisales swoja teorie. Skorzystales z promo bez problemu to super. Napewno nie Ty jeden. niestety maja tam balagan i stad sporo wpisow w tym temacie. Skoro nie masz nic do powiedzenia tylko swoje nietrafne uwagi to sie nie udzielaj. Ja opisalem problem jaki mi sie trafil i konsekwencje tego oraz co zrobiłem w tym temecie gdyby komus przytrafilo sie cos podbnego. Twoj to zwykle OT.


Ostatnio edytowany przez Roku, 14 Mar 2015 16:03, edytowano w sumie 1 raz
Zaostrzanie dyskusji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 14 Mar 2015 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
jesion83 napisał(a):
Robił ktoś już Ibisa i mu naliczylo za burgera?? Wiem że horacy19 z tym walczył ale nie miał jeszcze punktów
W zeszłym tygodniu. Punkty naliczone standardowo na drugi dzień po wymeldowaniu.
przemos74 napisał(a):
Czy hotele Orbis liczą się w tej promocji?

Wg regulaminu nie powinny, ale punkty w promo 8K system zalicza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 14 Mar 2015 22:50 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
jas_wedrowniczek napisał(a):
10 marca dostałem takie info
Załącznik:
ac - Kopia.jpg


Czy osoby, które otrzymały takie info mogą wrzucić link do strony oferty z tym wydłużonym terminem?
Edit: Oczywiście chodzi o info o wydłużeniu promocji do 20 marca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 15 Mar 2015 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
nie specjalnego linka, przechodzi na stronę główna a nie na stronę promocji!
http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off
egg uważa post za pomocny.
 
      
#220 PostWysłany: 15 Mar 2015 14:40 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Podsumowując:
- promocja nie jest dedykowana, bo można zapisać się do niej z zewnętrznego linka, przy czym trudno znaleźć ją bezpośrednio na stronie accorhotels.com,
- pierwotny termin końca dokonywania rezerwacji to 20 marca w wersji francuskiej,
- po ukazaniu się wersji polskojęzycznej (a także angielskojęzycznej) termin ten został zmieniony na 15 marca (również w wersji francuskojęzycznej, co notabene może rodzić uzasadnione wnioski reklamacyjne, bo nastąpiła zmiana warunków oferty w trakcie jej trwania),
- email informujący o przedłużeniu promocji do 20 marca jest dedykowany, ale skoro sama promocja nie jest dedykowana, to może można postawić hipotezę, że przedłużenie terminu również nie jest dedykowane, a to oznaczałoby, że rezerwacji można dokonywać do 20 marca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 256 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group