Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#81 PostWysłany: 05 Paź 2014 21:02 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Przedłużenie promocji chyba nie jest dla wszystkich, tylko dla tych, którzy dostali "spersonalizowanego" maila.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#82 PostWysłany: 06 Paź 2014 15:03 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Dokładnie tak. W mailu jest link do aktywacji promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#83 PostWysłany: 06 Paź 2014 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
chyba dla wszystkich. prosiłem o potwierdzenie rejestracji żony konta i taka dostałem odpowiedz
Cytuj:
Szanowny Pani xxxx,
potwierdzamy,że dnia 1.10.2014 została Pani zarejestrowana do promocji " Otrzymaj punkty o wartości nawet 160€". Prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM, być może tam została przekierowana automatyczna wiadomość potwierdzająca rejestracje.
Oferta ważna jest jednorazowo, dla maksymalnie 3 pobytów pojedynczego uczestnika programu w okresie obowiązywania oferty, czyli dla pobytów od 16/09/2014 do 31/12/2014 w hotelach uczestniczących w programie Le Club Accorhotels, pod warunkiem dokonania rezerwacji od 16/09/2014 do 15/10/2014. Terminy pobytów nie mogą zachodzić na siebie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#84 PostWysłany: 06 Paź 2014 19:44 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
krzysztof.ka napisał(a):
Dokładnie tak. W mailu jest link do aktywacji promocji.

W mailu "francuskim" jest tylko informacja, że mogę rezerwować do 15-go w ramach tej promocji. Nie ma nic na temat tego, do kiedy można się do niej zapisać.
A to dlatego, że był wysyłany chyba tylko do tych członków klubu, którzy się do promocji już zapisali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#85 PostWysłany: 06 Paź 2014 19:51 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
jas_wedrowniczek napisał(a):
Terminy pobytów nie mogą zachodzić na siebie


Jak to rozumieć?
Czy pobyt np w Warszawie w jednym hotelu w piątek i drugi pobyt w drugim hotelu w sobotę łapią sie jako dwie osobne noce w tej promocji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#86 PostWysłany: 06 Paź 2014 19:54 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
daffi22 napisał(a):
jas_wedrowniczek napisał(a):
Terminy pobytów nie mogą zachodzić na siebie


Jak to rozumieć?
Czy pobyt np w Warszawie w jednym hotelu w piątek i drugi pobyt w drugim hotelu w sobotę łapią sie jako dwie osobne noce w tej promocji?

Wydawało się, że nie mogą być to kolejne noce w tym samym hotelu, ale na dwóch rezerwacjach. Ale w praktyce ktoś już pisał, że dostał za takie dwie noce punkty jak za dwa pobyty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#87 PostWysłany: 06 Paź 2014 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
tak może być,
daffi22 napisał(a):
Czy pobyt np w Warszawie w jednym hotelu w piątek i drugi pobyt w drugim hotelu w sobotę łapią sie jako dwie osobne noce w tej promocji?

dwie noce ciągiem w jednym hotelu na oddzielnych rezerwacjach zawsze jest ryzyko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#88 PostWysłany: 06 Paź 2014 20:16 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
jas_wedrowniczek napisał(a):
tak może być,
daffi22 napisał(a):
Czy pobyt np w Warszawie w jednym hotelu w piątek i drugi pobyt w drugim hotelu w sobotę łapią sie jako dwie osobne noce w tej promocji?

dwie noce ciągiem w jednym hotelu na oddzielnych rezerwacjach zawsze jest ryzyko

Tak jest. Na własne ryzyko, bo jest to chyba sprzeczne z regulaminem. Ja planuję zmianę hotelu po pierwszej nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#89 PostWysłany: 06 Paź 2014 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Ja mam zaplanowane dzień po dniu na osobnych rezerwacjach w tym samym hotelu (pobyty nie nachodzą na siebie, wymeldowanie do 12, zameldowanie od 14). Nie ma punkty w żadnym ich regulaminie, że to jest jeden pobyt, więc nie widzę, powodu dlaczego mieli by nie naliczyc punktów.
Zresztą tu jest przykład: viewtopic.php?p=456614#p456614
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#90 PostWysłany: 06 Paź 2014 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Gdyby chcieli, to mogą się przyczepić, mają do tego prawo. Jednej osobie się uda innej nie. Wszystko zależy od obsługi hotelu, bo to oni zlecają zasilenie punktami.
Z reguły w regulaminach hotelowych każda kolejna noc w tym samym hotelu, nawet na różnych rezerwacjach, traktowana jest jako jeden pobyt.
Natomiast nachodzenie się pobytów w regulaminie dotyczy wg mnie dni a nie godzin. Regulamin dot. nachodzenia na siebie pobytu w godzinach, byłby w ogóle bez sensu.

Np. PIĄ->SOB + NIE->PON (nie nachodzą)
PIĄ->SOB + SOB->NIE (nachodzą)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor -
#91 PostWysłany: 06 Paź 2014 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
mezzo napisał(a):
Z reguły w regulaminach hotelowych każda kolejna noc w tym samym hotelu, nawet na różnych rezerwacjach, traktowana jest jako jeden pobyt.

nawet od reguły są wyjątki może przejdzie
w IHG punkty też naliczają oddzielnie: to były dwie rezerwacji na 3 dni. może się przyda przy prawdziwym BW
Załącznik:
HI.jpg
HI.jpg [ 41.33 KiB | Obejrzany 2768 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#92 PostWysłany: 06 Paź 2014 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Tak wiem, że dużo zależy od obsługi. Spokojnie trzeba podejść do tematu :idea:
Dlatego przy pierwszym zameldowaniu będę "uważny", i w razie czego poproszę o "rozdzielenie" tych rezewacji. Mam możliwość bezpłatnego anulowania (zresztą to nie ma znaczenia) tej drugiej rezerwacji, więc zawsze mogę decyzję podjąć "jutro" o tym, czy wykorzystam nocleg. Następnie wczesny check-out i późny check-in (u innego pracownika).
Damy radę, trzeba być dobrej myśli ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#93 PostWysłany: 07 Paź 2014 13:17 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 179
Loty: 33
Kilometry: 36 038
W kwestii rezerwacji do 15.10, odpowiedź na FB:

"Oferta wrześniowa została przedłużona do 15 października br. dla użytkowników, którzy zarejestrowali się do niej do 5 października i otrzymali wiadomość z informacją o jej przedłużeniu. Pozdrawiamy."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#94 PostWysłany: 07 Paź 2014 15:38 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
maxima napisał(a):
A jak myślicie, czy taka oferta:

Explore Indonesia with ibis Family
Book now and get FREE Breakfast and WiFi. What's more, enjoy Dining Voucher with IDR 50,000 value. Le Club Accorhotels members stand to WIN Samsung Galaxy S5 each month! *Conditions apply
będzie się zaliczać do tych dodatkowych punktów? za późno już żeby do nich pisać.. oferta dostępna dla wszystkich, nie tylko dla Le Club. dodatkowe jest śniadanie i voucher

T&C:

Specjalne warunki :
This offer is subject to availability and does not apply to groups.Monthly Lucky Draw of Samsung Galaxy S5 is subject to terms and conditions. Please see http://www.ibis.com/ibisfamilyoffer for full details.
Anulowanie / opóźnienie :
Opłata za anul. nie jest pobierana przed 18:00 (czasu lokal.), do 2 dnia/dni przed przyj. Po tym czasie zost. pobrana opł. za pierw. noc.
Zasady zameldowania :
The room is available from 14:00.
Zasady wymeldowania :
The room must be vacated by 12:00 at the latest except in case of Late Check Out.
Zasady dotyczące dzieci :
Accommodation is free for 1 child under 12 years sharing parents' room, a 50.00 pct discount is applied on breakfast.
Objęte w pakiecie :
FREE Breakfast and WiFi. Enjoy Dining Voucher with IDR 50,000 value. Le Club Accorhotels members stand to WIN Samsung Galaxy S5 each month! *Conditions apply
Zasady udzielania gwarancji :
Wszystkie rezerwacje muszą być zagwarantowane kartą kredytową ważną w dniu rozpoczęcia pobytu, chyba że określono inaczej.


może komuś się przyda:)
oferta się kwalifikuje do promocji: "potwierdzamy, że oferta "Explore Indonesia with ibis Family" wchodzi w promocję 160 eur"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#95 PostWysłany: 08 Paź 2014 12:30 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
jas_wedrowniczek napisał(a):
chyba dla wszystkich. prosiłem o potwierdzenie rejestracji żony konta i taka dostałem odpowiedz
Cytuj:
Szanowny Pani xxxx,
potwierdzamy,że dnia 1.10.2014 została Pani zarejestrowana do promocji " Otrzymaj punkty o wartości nawet 160€". Prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM, być może tam została przekierowana automatyczna wiadomość potwierdzająca rejestracje.
Oferta ważna jest jednorazowo, dla maksymalnie 3 pobytów pojedynczego uczestnika programu w okresie obowiązywania oferty, czyli dla pobytów od 16/09/2014 do 31/12/2014 w hotelach uczestniczących w programie Le Club Accorhotels, pod warunkiem dokonania rezerwacji od 16/09/2014 do 15/10/2014. Terminy pobytów nie mogą zachodzić na siebie


Pod jaki adres wysłałeś pytanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#96 PostWysłany: 08 Paź 2014 12:49 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
ja dostałam na fb odpowiedź na moje zapytanie, czy jeśli nie dostałam żadnego maila o przedłużeniu to promo jest dalej dla mnie ważna:

"Jeżeli ma Pani już zarezerwowane trzy pobyty w promocji wrześniowej do 5.10.2014, to mimo jej przedłużenia, nie ma Pani już możliwości skorzystania z tej promocji. W innym przypadku jak najbardziej istnieje możliwość rezerwacji (maksymalne trzy oddzielne pobyty).
Pozdrawiamy."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#97 PostWysłany: 08 Paź 2014 13:02 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
maxima napisał(a):
ja dostałam na fb odpowiedź na moje zapytanie, czy jeśli nie dostałam żadnego maila o przedłużeniu to promo jest dalej dla mnie ważna:

"Jeżeli ma Pani już zarezerwowane trzy pobyty w promocji wrześniowej do 5.10.2014, to mimo jej przedłużenia, nie ma Pani już możliwości skorzystania z tej promocji. W innym przypadku jak najbardziej istnieje możliwość rezerwacji (maksymalne trzy oddzielne pobyty).
Pozdrawiamy."

I bądź tu mądry! Co to właściwie znaczy? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#98 PostWysłany: 08 Paź 2014 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
W warunkach było maksymalnie 3 noclegi, więc po rezerwacji trzeciego noclegu "promocja" staje się nieaktywna tzn. nie można zrobić czwartej rezerwacji w tej promocji.
Takie masło maślane, przecież punkty są i tak tylko za pierwsze trzy noclegi, ale z drugiej strony wyjaśnia sprawę tej i kolejnej promocji i ewentualnego zastrzeżenia w warunkach o niełączeniu promocji.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Accor - "Big Win"
#99 PostWysłany: 08 Paź 2014 13:26 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
mashacra napisał(a):
W warunkach było maksymalnie 3 noclegi, więc po rezerwacji trzeciego noclegu "promocja" staje się nieaktywna tzn. nie można zrobić czwartej rezerwacji w tej promocji.
Takie masło maślane, przecież punkty są i tak tylko za pierwsze trzy noclegi, ale z drugiej strony wyjaśnia sprawę tej i kolejnej promocji i ewentualnego zastrzeżenia w warunkach o niełączeniu promocji.

No tak. Ale czy można zrobić czwartą, a anulować drugą? :roll: Oni nigdy nie odpowiedzą tak, żeby wyjaśnić sprawę w całości. Pewnie mają płacone od maila/telefonu, albo limit ile odpowiedzi mają "wyrobić" dziennie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 08 Paź 2014 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Teraz dla większości, już raczej za późno na zmiany.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group