Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Gru 2016 17:36 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 55
ta edycja dobiega już końca, wiadomo kiedy można spodziewać się następnej?

Pytam ponieważ lecę do Tajlandii w marcu i kalkuluję co bardziej mi się będzie opłacało: ihg i ewentualne accelerate czy accor w którym mam już trochę zniżek z ankietek i pewnie do Marca nastukałbym jeszcze trochę. W żadnym programie nie mam statusu (w accor będę miał silver za jakiś tydzień). Będę miał 14 nocy w Tajlandii co pozwoliłoby mi utrzymać accor na poziomie silver na cały rok 2018 i fajnie zbliżyć się do gold lub zdobyć gold w ihg(na wyższy status za 40 nocy nie mam raczej szans bo nawet tyle urlopu nie mam a pracując w restauracji ciężko o weekendy). Wyszło trochę offtopowo ale nie chciałem zakładać 5 tematów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 06 Gru 2016 17:39 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Spodziewać można się od stycznia 2017. Ale czy będzie na pewno? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 06 Gru 2016 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
dzikidzik napisał(a):
ta edycja dobiega już końca, wiadomo kiedy można spodziewać się następnej?

Pytam ponieważ lecę do Tajlandii w marcu i kalkuluję co bardziej mi się będzie opłacało: ihg i ewentualne accelerate czy accor w którym mam już trochę zniżek z ankietek i pewnie do Marca nastukałbym jeszcze trochę. W żadnym programie nie mam statusu (w accor będę miał silver za jakiś tydzień). Będę miał 14 nocy w Tajlandii co pozwoliłoby mi utrzymać accor na poziomie silver na cały rok 2018 i fajnie zbliżyć się do gold lub zdobyć gold w ihg(na wyższy status za 40 nocy nie mam raczej szans bo nawet tyle urlopu nie mam a pracując w restauracji ciężko o weekendy). Wyszło trochę offtopowo ale nie chciałem zakładać 5 tematów.


W zeszłym roku edycja od stycznia ruszyła chyba 15 grudnia. Miejmy nadzieję, że będą kontynuowali na podobnych zasadach ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 07 Gru 2016 00:52 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
aarongeru napisał(a):
W zeszłym roku edycja od stycznia ruszyła chyba 15 grudnia. Miejmy nadzieję, że będą kontynuowali na podobnych zasadach ;)


Czemu mieliby tego nie robic? Sezonu nie ma, a to generuje niezly ruch w hotelach.

-- 15 Gru 2016 08:50 --

Wczoraj rozliczono na moim koncie punkty z Accelerate, sprawdzajcie swoje konta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 27 Gru 2016 10:05 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Ma ktoś jeszcze nienaliczone punkty bonusowe za zadanie z tej oferty? Robiłem Stay for Less and Earn 12-13.12 i nie widzę tego cały czas. Czekać czy claim?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 27 Gru 2016 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Ja miałem pobyt 10-12.12. Tydzień temu punkty naliczone i Accelerate Q4 skompletowany. Przytuliłem 73k punktów :)
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 03 Sty 2017 00:25 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
Wiecie może, czy jeśli zmienili mi niekwalifikujący pobyt na kwalifikujący i naliczyli za niego punkty 'bazowe', to po paru dniach zaliczy mi się również zadanie na dashboardzie, czy muszę pisać do nich kolejną reklamację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 03 Sty 2017 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 435
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Ja czekałam z 2 tyg i nic nie naliczyło. Po napisaniu do nich po kilku dniach dostałam odp i punkty naliczone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Pawel_T uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group