Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Sie 2016 20:14 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 91
normalnie sie wlicza, punkty licza sie tez do statusu ;) Wyglada na to ze tak, 3 pobytami w 3 roznych hotelach wyciagniesz wiekszosc z tej puli puntkow :) tylko pamietaj ze 2 pobyty musza byc zarezerwowane przez appke ;D

ja mam cos takiego, 3 lekendowe 2-dniowe pobyty, moze sie uda..

Załączniki:
Komentarz do pliku: zadania accelerate q316
ihg.jpg
ihg.jpg [ 121.37 KiB | Obejrzany 2746 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
#22 PostWysłany: 29 Sie 2016 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2026
Loty: 852
Kilometry: 1 931 024
platynowy
Widzę, że po wklejonych ofertach, generalnie kiepska jest ilość łącznych punktów do zdobycia.
Ja mam status Gold i mam w ofercie aż 72200. Warunki trochę zaporowe, bo 9 noclegów (w tym jeden pobyt na 4 noce) w 3 krajach poza Polską, ale wygląda na to, że uda mi się zaliczyć zadania po raz pierwszy od 3 edycji.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Sie 2016 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Ja już nawet nie wrzucam swoich zadań, trzecią edycję z rzędu mam prawie tę samą beznadzieję (38.000 punktów po minimum 18 nocach, jasne ;)) A szkoda, bo szukam czegoś zamiast LCAH, ale póki co nie będzie to IHG.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 12 Wrz 2016 11:34 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8895
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Czy ktoś rezerwował w poprzednich akcjach noclegi poprzez Quidco, Aklamio itp. i naliczyło mu wszystkie punkty?

Quidco daje 8% na IHG, więc jest trochę do ugrania, ale nie chciałbym przedobrzyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Wrz 2016 11:38 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
Nie, bo wtedy nie zaliczało równolegle rezerwacji przez appkę IHG. Ale dla innych zadań, czemu nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Wrz 2016 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10960
HON fly4free
@sudoku, ja w lipcu skorzystałem z quidco i zaliczyło do Accelerate. Wtedy było 11% :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 19 Wrz 2016 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 145
Mam pytanie odnośnie jednej z pozycji w Accelerate:

Stay once in September and get 5,000 bonus points - czy noc z 30 września na 1 października zaliczy się jeszcze do września?

Będę wdzięczny za odpowiedz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Wrz 2016 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
https://www.ihg.com/content/gb/en/offers/q3accelerate2016/terms.spxx.6
Wydaje mi się dosyć jasno sformułowane:
Cytuj:
Number of bonus points listed above will be awarded after your Qualifying Stay at any IHG® brand hotels which must be completed between 6th September 2016 and 30th September 2016 (both dates inclusive) at InterContinental®, Crowne Plaza®, Hotel Indigo®, Holiday Inn®, Holiday Inn Express®, Staybridge Suites®, Candlewood Suites®, EVEN™ or HUALUXE™ hotels worldwide.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Wrz 2016 22:22 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
Czy stawki z małymi pakietami, dodatkami, jak Park, Stay & Go, WEEKEND WITH WINE są kwalifikujące do Accelerate? Występują pośród Best Flexible Rate & Deals, więc chyba tak, ale chciałbym się tylko nieco w tym upewnić.. Chyba nie są to stawki opisane jako nie kwalifikujące, np: certain package rates, czy któraś z wielu wymienionych jako nie kwalifikujące? Czy można podczas rezerwacji sprawdzić czy takimi są?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 24 Wrz 2016 09:39 

Rejestracja: 24 Wrz 2016
Posty: 4
Luis Figo napisał(a):
Czy stawki z małymi pakietami, dodatkami, jak Park, Stay & Go, WEEKEND WITH WINE są kwalifikujące do Accelerate? Występują pośród Best Flexible Rate & Deals, więc chyba tak, ale chciałbym się tylko nieco w tym upewnić.. Chyba nie są to stawki opisane jako nie kwalifikujące, np: certain package rates, czy któraś z wielu wymienionych jako nie kwalifikujące? Czy można podczas rezerwacji sprawdzić czy takimi są?


W tym samym temacie chcialem sie dowiedziec czy pokoje rezerwowane z cashback np. quidco bede zaliczone do promocji. Napisalem do IHG ale otrzymalme ktora nadal pozostawia watpliwosci:

Cytuj:
Points are not issued for stays at the following reduced room rates (“Non-Qualifying Room Rates”; “Non-Qualifying Stay”): net wholesale individual and group rate, package rate, employee discount rate, crew rate, seasonal worker/crew rate, friends and family, 50% travel club discount rate, industry discount rate, distressed passenger rate, IHG Rewards Club® Reward Nights/Airline Hotel Reward rate, most rates booked through most third party web sites, complimentary hotel stays or any other rates not defined as a Qualifying Room Rate."

Third party websites such as Priceline.com, Expedia, Orbitz, Hotels.com, and Travelocity are all net wholesale internet booking sites. We highly suggest​ you book directly with us, through ihg.com, our mobile app, our reservation offices or the ​S​ervice ​C​enter to ensure you earn points for your qualifying stay as well as any additional purchases you make at the hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 24 Wrz 2016 12:18 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3938
platynowy
Noclegi bukowane via Quidco zaliczają się bez problemu, sprawdzone przy poprzednich edycjach i potwierdzone też z innymi forumowiczami.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 25 Wrz 2016 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Miałem w tej edycji zadanie:
Cytuj:
Earn More, Faster
Earn 3,600 bonus points when you book 1 Bonus Points Package stay(s) and get to your next reward faster.


Odbyłem nocleg zarezerwowany przez IHG z dokupionymi 2000 punktami. Niestety nie zostało ono zaliczone na stronie promocji, a pozostałe zadania, które tym noclegiem miałem spełnić są odhaczone.

Czy powinienem pisać do IHG reklamację?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Wrz 2016 12:57 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
Tak, pisz. Ja też miałem je zaliczone ręcznie po reklamacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 27 Wrz 2016 10:53 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2746
złoty
Dziś u mnie wpadły pkt. za rejestrację plus za Earn When You Redeem.
Wygląda, że wystarczy zarezerwować noc za punkty, a potem anulować i punkty wpadają, bo ja żadnej innej takiej aktywności nie miałem. Co ciekawsze rezerwacja nocy za punkty była nawet przed rozpoczęciem promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 02 Paź 2016 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
30 wrzesnia wpadly punkty za 2 zadanka, Dashboard tez uaktualniany w miare na biezaco, wiec chyba cos zmienia sie na lepsze :D
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 05 Paź 2016 18:34 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
A u mnie na dashboardzie dziwaczna sytuacja: nocleg podpięty pod każde z zadań, ale brak wskaźnika zaawansowania i punktów. :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 05 Paź 2016 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
U mnie tak samo. W sumie mają jeszcze kilka tygodni na naliczenie punktów, ale żeby tylko bezduszny system nie zapomniał :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 18 Paź 2016 12:13 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2746
złoty
Czy ktoś przerabiał zmianę preferencji naliczania pobytów na punkty IHG / mile lotnicze w trakcie trwania dotychczasowych edycji Big Win, Accelerate itp.?
Chodzi mi o to, że dla najbliższego pobytu chciałbym zmienić naliczanie na mile, a następnie za jakiś czas powrócić do naliczania punktów, żeby ukończyć Accelerate.
Czy system nie zwariuje i uzna, że zadań Accelerate już nie spełniłem i kolejnych nie zaliczy po ponownym przywróceniu naliczania punktów?
Myślę, że dla pewności napiszę maila do IHG, ale znając ichnie odpowiedzi, może to nie być pomocne :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 18 Paź 2016 12:31 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
W poprzednich edycjach były oddzielne promocje dla zbieraczy mil - Double Up i punktów - Accelerate. Nie wiem jak jest tym razem. Nie było możliwości przerejestrowania się w trakcie lub zrobienia obu promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 18 Paź 2016 12:59 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2746
złoty
To jasne, że nie można było zrobić 2 promocji i punktowej i milowej.
Mi chodzi o to, że za te dodatkowe pobyty, które mi nie sa potrzebne do Accelerate, chciałbym otrzymać standardowe mile.
A na koniec wrócić do punktów i jednym pobytem zaliczyć ostatnie zadania Accelerate (weekend).
Według mnie powinno to być wykonalne, podpytam zatem w IHG.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: suszek oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group