Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Maj 2019 14:56 
Awatar użytkownika

Loty: 91
Kilometry: 178 171
-- 02 Maj 2019 22:11 --

ihgrewardsclub@ihg.com

-- 03 Maj 2019 15:56 --

Czy komuś się udało zarezerwować, po pierwszej odmowie? :?:
 Relacje PM off
silazak lubi ten post.

#22 PostWysłany: 03 Maj 2019 20:28 
Awatar użytkownika

Loty: 365
Kilometry: 395 053
niebieski
Mam to samo co @mucha

To jakis zart!

#23 PostWysłany: 06 Maj 2019 14:58 
Awatar użytkownika

Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
futro napisał(a):
-- 03 Maj 2019 15:56 --
Czy komuś się udało zarezerwować, po pierwszej odmowie? :?:

Tak, mi się udało. Na początku byłem "not eligible".
Pomimo tego dostałem 3 maja email z moją propozycją accelerate i wtedy udało się zapisać.
Inna sprawa, że przy propozycji jak poniżej i tak nie skorzystam :(

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
futro lubi ten post.

#24 PostWysłany: 07 Maj 2019 10:48 

srebrny
Dla tych co mają w ofertach Points & Cash i zamierzają robić to zadanie, to warto rezerwować do 10.05 (pobyt do 01.07.2019), gdyż jest promo 20% off: https://www.ihg.com/content/gb/en/deals ... ash-q22019
Oprócz tego to zadanie Points & Cash NIE WYMAGA odbycia pobytu (w poprzednich Accelerate były zadania, że były punkty za zarezerwowanie nocy za punkty i wtedy też nie trzeba było odbyć noclegu, można go było odwołać, a punkty były przyznane - tu jest podobnie, potwierdzenie na https://insideflyer.co.uk/2019/05/ihg-a ... mediately/).
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#25 PostWysłany: 09 Maj 2019 14:45 

złoty
Tu wrzucę bo jest bardziej na czasie (jak ktoś robi promo),

dziś i jutro topcashback.com daje 10% (na wszystkie marki)
https://www.topcashback.com/ihg/

a jak komuś bardziej z ebates.com to dają 15% (też na wszystkie marki)
https://www.ebates.com/search/stores.ht ... =ihg&all=1

Załącznik:
Schowek1.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 04 Cze 2019 14:48 
Awatar użytkownika

srebrny
Jeśli wezmę pokój w stawce promocyjnej to zaliczy mi zadanie? Nie jestem tego pewien. Wydaje mi się, że kiedyś był w warunkach określany rodzaj stawek, teraz tego nie widzę i nie wiem czy to łączyć ze stwierdzeniem, że "promocje nie łączą się", a akurat trwa jakieś global sale. Jak Wasze doświadczenia?
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 04 Cze 2019 15:26 

srebrny
Z Global Sale się nie pogryzie :) Bierz śmiało, zaliczy.
 Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.

#28 PostWysłany: 13 Cze 2019 20:46 
Awatar użytkownika

Loty: 46
Kilometry: 42 967
złoty
ghostwriter napisał(a):
U mnie po roku posuchy coś ciekawego.
Jak się domyślam Points&Cash nie połączy się z żadnym innym zadaniem?

Robiłeś?

Mam podobnie, zastanawiam się czy P&C połączy się chociaż z June...

#29 PostWysłany: 17 Cze 2019 13:31 

Czy moglby ktos doswiadczony wytlumaczyc mi jak najprosciej zrealizowac zadania? I czy ma to sens z taka oferta jak u mnie?

Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 17 Cze 2019 13:55 

srebrny
Tak, ma to sens, bardo dobra oferta, chciałbym taką :)
Pełną pulę masz za 2 pobyty zarezerwowane przez appkę z BPP w 2 różnych markach. Trzeci pobyt może być zarezerwowany gdziekolwiek, przez wszystko jedno jaki kanał (strona, appka) byle był Points & Cash z możliwością anulowania. Jak pisałem we wcześniejszym poście, taki pobyt możesz anulować, a mimo wszystko zadanie powinno zostać zaliczone. Oczywiście dla pewności możesz pobytu nie kasować, wtedy 3 pobyty dają 81.400 pkt., co i tak jest opłacalne.
 Relacje PM off
bad-ischler uważa post za pomocny.

#31 PostWysłany: 17 Cze 2019 13:56 
Awatar użytkownika

Loty: 86
Kilometry: 127 040
srebrny
Jak dla mnie potrzebujesz zarezerwować trzy oddzielne noce w minimum dwóch różnych hotelach (dwa różne brandy) dwa z nich rezerwujesz przez apkę korzystając np z Bonus Point Package, trzecią noc dowolnie byleby za pomocę Point&Cash - musisz mieć jakies punkty na koncie. Uważam, że masz bardzo dobre warunki, chyba ajlepsze jakie tutaj widziałem.
bad-ischler uważa post za pomocny.

#32 PostWysłany: 17 Cze 2019 14:23 

Czy rezerwacje P+C, ktora musze zrobic mam miec z data do 31.08 czy moge miec ja na jakis odleglejszy termin? Wolalbym zrobic dwa noclegi, a rezerwacje potraktowac jako zadanie i zakup punktow, a potem ja odwolac.

Czy Your rate Bonus Point Package i Bonus Point Package zaliczaja sie do zadania BPP?

Ostatnio edytowany przez bad-ischler, 17 Cze 2019 14:33, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 17 Cze 2019 14:33 
Awatar użytkownika

Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Ogólnie rezerwowałem hotel i kasowałem rezerwacje po minucie: zaliczyło.
Co do różnych marek - Holiday Inn i Holiday Inn Express to różne, a Holiday Inn i Holiday Inn Resort zaliczy raczej jako to samo.
Podeprę sie faktem, że ja w tej edycji miałem 2 noclegi w dwóch Holiday Innach i również HIResorty mi zaliczało.

Pozdro no i gratulacje świetnej oferty - ja za dwie noce wziąłem 37k pkt, co już uznałem za dobrą opcję :)
 Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.

#34 PostWysłany: 09 Lip 2019 10:22 

Załącznik:
IMG_20190709_101721.JPG
Zarezerwowalem i odbylem nocleg w Bratyslawie ze stawki Your Rate 1000 Bonus Points.

Przyszly tylko punkty standardowe, nie dostalem bonusa 1000pkt. To przychodzi osobno? Czy reklamowac?

Relacje PM off  

#35 PostWysłany: 23 Lip 2019 11:15 
Awatar użytkownika

złoty
-- 16 Lip 2019 00:56 --

Aktualizują Wam zadania? Mija 3 tygodnie, nic sie nie zmienia..aż nie wiem czy robić kolejne zadania...

-- 23 Lip 2019 11:15 --

Sam sobie odpowiem :)
Nie wytrzymałem i wypełniłem "Missing points"
I tu szok, kilka godzin i piękny mail, bez żadnych CTRL-C CTRL-V, z głęboką analizą i sugestią że zrobiony pobyt zalicza na razie po połowie zadań więc jeśli po kolejnym pobycie sie nie naliczą całościowo punkty to proszę pisać.
Poprosiłem jeszcze o zaliczenie "Stay once in june" i znowu, w ciągu kilku godzin odpowiedź że już ręcznie naliczają :)
Punkty na konto wpadły ale na stronie accelerate licznik stoi w miejscu, tak jakbym nie zrobił żadnego zadania.
Więc jest jakiś problem techniczny.

#36 PostWysłany: 23 Lip 2019 12:48 
Awatar użytkownika

srebrny
A zaliczyli Ci bonus czerwcowy do głównego bonusu? Bo mi to tej pory wszystko wpada z automatu, ale do bonusu nie zaliczyło tego zadania (swoją drogą na mailowym liczniku nawet nie ma "wykonaj 4/5 zadań" (a tak jest na głównym) tylko "wykonaj 4/4" :) Zakładam, że po prostu się nie liczy.
 Relacje PM off  

#37 PostWysłany: 23 Lip 2019 13:29 
Awatar użytkownika

złoty
@ghostwriter
Na razie nic nie zaliczyli a tez mi na tym zależy, mam wykonaj 4/5 a nie uśmiecha mi się nocować w dwóch różnych IC :D Ale wszystkich zadań (z tym June) mam 5, a do zrobienia 4/5 więc musi się liczyć...
Ale tak jak pisałem - u mnie strona promocji stoi w miejscu, żadnego ruchu, mam tylko informacje od konsultantów do jakich zadań policzył mi się pobyt, ale jedyny ślad to na razie mail...
W przyszłym tygodniu ich pomęczę jak już będę miał drugi pobyt i powinny się zacząć zaliczać całe zadania...

#38 PostWysłany: 23 Lip 2019 16:24 
Awatar użytkownika

srebrny
@vivere , to mam analogicznie, tylko że zamiast IC to CP. O tyle masz dobrze, że jeden IC jest w Polsce, a w dacie 18-19.08 wchodzi za 312 zł. No i tak samo jak u Ciebie, główny bonus wymaga zrealizowania 4 z 5 zadań, przy czym 5 jest bonus czerwcowy... Jak zaliczyłem weekend w HIX w czerwcu to zaliczyło mi weekendowy pobyt, jedną markę, bonus czerwcowy, ale kolejne 25% bonusu głównego się nie odblokowało (odblokowało się przy rezerwacji pół na pół). Co ciekawe na mailu potwierdzającym udział w promocji główny bonus pokazuje, że trzeba zrobić 4 zadania z 4... choć bonus czerwcowy tam widnieje jako piąty. Może ktoś bardziej doświadczony wie?

Reklamacji nie dochodziłem, bo i tak będę miał dwa CP przy okazji, choć pobyt w nich będzie nieco wymuszony promocją.
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 23 Lip 2019 17:59 
Awatar użytkownika

złoty
@ghostwriter
To i tak masz lepiej, bo ja nie będę na siłę nocował w IC, i jeszcze na dodatek szukał drugiego...robię te accelerate właśnie ze względu na te 4/5 gdzie te piąte jest June offer...aż poszukam maila czy też mam tam 4/4

#40 PostWysłany: 23 Lip 2019 18:37 
Awatar użytkownika

srebrny
Zostaje życzyć powodzenia, może się przychylą, bo wprowadzili w błąd. Ja też początkowo miałem nadzieję, że wystarczą 4 zadania. Aczkolwiek do wyjęcia mam 96 tys., więc nawet robienie noclegów pod promocję miałoby sens, zawsze warto sobie przeliczyć :)
 Relacje PM off  

[ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości