Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Mar 2022 20:13 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 65
Cześć.
Kupiłem w porannej promocji bardzo tanio bilety z KTW do Abu Dhabi na kwiecień ( już w Ramadanie) Mam kilka pytań do osób które są/ były w ostatnich dniach/ tygodniach na miejscu.

1. Czy akceptowany jest certyfikat COVID i czy jest jakiś okres jaki czas musi upłynąć od dawki przypominającej? ( na stronach piszą różnie 14 lub 28 dni..)
2. Jaka jest najlepsza opcja cenowo aby dostać się po godzinie 22 do centrum Dubaju z lotniska AUH? Czy jest jakiś bus, jakie są koszty?
3. Czy w ramadanie baseny, plaże działają normalnie i można korzystać?
4. Czy na podstawie certyfikatu Covid wejdę do meczetu Zayeda czy muszę wcześniej zrobić dodatkowo test i zainstalować aplikację?
Z góry dziękuję za wskazowki
Góra
 Profil Relacje PM off
M_Karol lubi ten post.
M_Karol uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 28 Mar 2022 00:29 

Rejestracja: 16 Sie 2012
Posty: 60
Chyba kupiłam na tej samej promocji i mam podobne pytania ;) zwlaszcza w temacie Ramadanu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Mar 2022 05:30 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
rafcio_br napisał(a):
2. Jaka jest najlepsza opcja cenowo aby dostać się po godzinie 22 do centrum Dubaju z lotniska AUH? Czy jest jakiś bus, jakie są koszty?

WizzAir ma/miało bezpośredni shuttle dla swoich klientów z lotniska w Abu Dhabi do Dubaju. Niestety nie mam jak sprawdzić, bo nie mam rezerwacji w W6 do AUH. Jeżeli jest, to będzie opcja wykupienia tego po wejściu w rezerwacje.

Natomiast pytasz się o najtańszą opcje, to zdecydowanie będzie autobus RTA linii E101 z dworca autobusowego w Abu Dhabi do Dubaju. Jeździ 24h na dobę. Normalnie odjeżdża co pół godziny. Późną nocą raz na godzinę.
Rozkład jazdy: https://www.rta.ae/wps/PA_JourneyPlanne ... bus%20E101
Przejazd kosztuje 25 AED w jedną stronę, opłacany saldem z karty NOL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Mar 2022 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Jest jeszcze opcja bezposrednio na EXPO2020 - bus 311 (i 313 z centrum Abu Dhabi). Nie przez cala dobe, ale moze komus podpasuje kierunek. Z expo mozna metro red line dojechac do centrum Dubaju.
https://www.rta.ae/wps/PA_JourneyPlanne ... =bus%20311
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Mar 2022 11:19 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
To świetna opcja , ale autor pisał o kwietniu. Expo rider kursuje tylko do końca marca niestety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Mar 2022 11:36 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
przez stronę GetTransfer.com proponują za auta dla 7 osób ok 80-90 euro, trasa AUH - hotel w okolicach Dubaj Mall
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group