Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Lut 2016 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
zdjęcia magiczne jedne z najładniejszych jak nie NAJ jakie widziałem w relacjach z tego niesamowitego miejsca, Twoja relacja jest dla mnie inspiracją do odwiedzenia Dubaju i Abu-Zabi. Pozdrawiam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#22 PostWysłany: 16 Lut 2016 22:14 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 39
Loty: 54
Kilometry: 87 877
Jak pisałem Canon 5d mk2, szkła: 70-200 2.8, 17-40 4.0 i 85 1.8, niestety żadne bez stabilizacji w związku z tym wszystko co po zmroku oczywiście ze statywu. W zasadzie większość lotów jakie odbyłem opierały się o bagaż podręczny w związku z tym kupiłem najlżejszy i najmniejszy przy tym najwytrzymalszy statyw jaki znalazłem slik sprint mini 2, już z nim spędziłem trochę czasu na odprawach i jestem mega zadowolony. Kiedyś walczyłem z monopodem ale mi zabrali na lotnisku insynuując że mogę tym kogoś uderzyć :) (Paris Beauvais). Wszystkie obiektywy niestety bez stabilizacji, przygotowuje się do zakupu 24-70 2.8 ze stabilizacją, ponieważ stosunek ostrych zdjęć do wykonanych ogółem jest żenujący szczególnie jak już się robi szarówka a zawsze na siłę ustawiam najniższe ISO żeby jednak ta jakość później była lepsza a to skutkuje nieostrymi zdjęciami. Wszystkie zdjęcia zrobione w RAW ponieważ zawsze później jest możliwość "naprawy" ustawień itd. W szczególności sprawdziło się to w Norwegii w dzień podczas polarnej nocy kiedy balans bieli w 5d zgłupiał totalnie :). Co do obróbki to w większości opieram ją o poprawę ekspozycji, kontrast, ręcznie ustawiany balans bieli nooo i później usuwanie syfków ze zdjęcia głównie z nieba, ponieważ wszystkie obiektywy nadają już do czyszczenia ale jakoś odwlekam to w czasie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 16 Lut 2016 22:59 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Zdjęcia są naprawdę genialne.Niektóre z nich to już pełny profesjonalizm.Kiedy porównuję twój Dubaj -na zdjęciach-z moim chapeau bas!!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 16 Lut 2016 23:31 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 124
Mistrzowskie zdjęcia. Ciekawie wyszedł statek przewożący słońce. ;) ;) ;)
_________________
Zapraszam na bloga w podróży do oraz fanpage na facebooku
Bangladesz, Botswana, RPA, Niemcy, Szwajcaria, Indonezja, Kambodża, Wietnam.
Planowanie, rachunki z podróży, filmy, zdjęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 17 Lut 2016 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 144
Wow! niesamowite!
_________________
---------------------------
http://www.masaperlowa.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Lut 2016 02:17 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Najładniejsze zdjęcia, jakie widziałem w relacji. Byłem 2x w Dubaju, przez Ciebie zostały uchwycony... no bajka! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Mar 2016 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2016
Posty: 0
Bardzo fajne zdjęcia i relacja. Jednak jeśli chce ktoś poczytać o Dubaju z innego punktu widzenia... relacja ciut bardziej negatywna... to zapraszam http://alahalala.blog.pl/2016/01/03/wiz ... u-czesc-1/ Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 07 Mar 2016 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 372
Loty: 95
Kilometry: 232 936
niebieski
Bardzo żałuję, że w tym konkretnym wypadku nie ma przycisku "uwielbiam", zdjęcia są absolutnie fantastyczne!!!
_________________
Moje relacje:
2017 - Tajlandia/Kambodża
2016 - Bałkany
2015 - Zachodnie Wybrzeże USA
2014 - Maroko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group