Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Mar 2017 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 346
Loty: 156
Kilometry: 300 988
niebieski
Hej,

Przewaliłem całe forum ale nic nie znalazłem, więc pytam was. Za miesiąc lecimy z 4 latkiem na Florydę z AA, mamy 2 przesiadki po drodze i tu jest moje pytanie.

Czy myślicie że jest jakaś szansa na to że jak tyrknę do AA i zapytam o możliwość wbicia nas na inny lot z jedną przesiadką bo powiedzmy nie chcę małego szkraba ciągać po tylu lotniskach lub coś w tym stylu,przejdzie czy szykować się na dopłatę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 08 Mar 2017 00:56 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@‌cinek83‌ Zadzwonić zawsze możesz,po co dywagować o północy ,jak rano jeden telefon wszystko wyjaśni.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 08 Mar 2017 01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 346
Loty: 156
Kilometry: 300 988
niebieski
No u mnie do północy to jeszcze godzinka ;)

BTW, dlatego też chciałem się popytać najpierw czy takiego czegoś kiedyś już ktoś próbował i jakie szanse powodzenia były. I czy szybciej sie dogadam z polską infolinią czy może bardziej z US.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Mar 2017 01:14 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
To zależy po jakiemu lepiej mówisz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group