Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Zasady wątku: zasady-watkow-lecimy-do,34,98828

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Kontakt z linią lotniczą będzie skutkować stałym banem


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 25 Maj 2017 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Zapytalem Kilroya jak jest z wiza i odpowiedz jest jasna:
Linia zmienila rozklad, wiec daja darmowa wize i hotel.
To by sie zgadzalo z warunkami z posta ciachu:
"Must be airline passenger transmitting Oman"
"Must be sponsored by Oman airline"
Najwidoczniej WY zaplaci za mnie te 5 riali i ja nawet nie bede tego swiadom :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#242 PostWysłany: 25 Maj 2017 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Witam. @‌Jonkus‌ w jakiej części wyspy byłeś? Ja wybieram się w połowie lipca i mam nadzieję, że pogoda też dopisze. Napisz jak z dostępnością miejscowego "street foodu" ??:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 25 Maj 2017 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Ja opuściłem ostatni odcinek z Monachium do LUX. Powiem, że było bardzo łatwo i bezproblemowo, choć przez chwilę jak taśma się zatrzymała i nie wyjechał mój bagaż to ciśnienie podskoczyło :)
Biletu na odcinek operowany LuxAir i tak Wam nie wydrukują w Zanzibarze, bo to inny przewoźnik.

i jeszcze o street food - głównie w Stone Town i najlepiej nocny targ :)
Generalnie jeśli pamiątki, przyprawy itd to Stone Town.
W Nungwi za dużo nie ma opcji, choć przy rondzie (główny punkt) jest kilku sprzedawców.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dan19 uważa post za pomocny.
 
      
#244 PostWysłany: 25 Maj 2017 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
No ja będę w okolicach Nungwi więc wpadnę na coś "dobrego" na wspomniane rondo :) Stone Town odwiedzę przed samym wylotem i rozpoznam temat :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 25 Maj 2017 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Może trochę bardziej wyjaśnię - Stone Town żyje i jest mnóstwo opcji by coś zjeść, a Nungwi to razczej restauracje przy plażach, dość drogie, ale za to piękne widoki. Specjalnie parę zdjęć.
Jakbyście mieli jakieś pytania to śmiało.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Stone Town - nocny targ, jedzeniowo bardzo polecam!
IMG_4826.JPG
IMG_4826.JPG [ 61.45 KiB | Obejrzany 1480 razy ]
Komentarz do pliku: Rynek w Stone Town nocą
IMG_4527.JPG
IMG_4527.JPG [ 67.26 KiB | Obejrzany 1480 razy ]
Komentarz do pliku: Lukman w Stone Town - sporo na forum chyba nie trzeba polecać
IMG_4490.JPG
IMG_4490.JPG [ 66.92 KiB | Obejrzany 1480 razy ]
Komentarz do pliku: Okolice ronda Nungwi - Pizza Hut?
IMG_4187.JPG
IMG_4187.JPG [ 95.92 KiB | Obejrzany 1480 razy ]
Komentarz do pliku: Okolice Ronda - być może zła godzina, trochę jest opcji by coś zjeść, ale szału nie ma
IMG_4184.JPG
IMG_4184.JPG [ 92.43 KiB | Obejrzany 1480 razy ]
Komentarz do pliku: I jeszcze jeden raz okolice ronda
IMG_4183.JPG
IMG_4183.JPG [ 101.18 KiB | Obejrzany 1480 razy ]
_________________
http://www.citybreak.me


Ostatnio edytowany przez krasnal, 26 Maj 2017 07:55, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dan19 uważa post za pomocny.
 
      
#246 PostWysłany: 25 Maj 2017 23:56 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
wy tu o jedzeniu, a za chwile ramadan :-)

restauracje przy plazach i w osrodkach to maly rozboj cenowy. tylko pod turystow, typu burger po 30zl itd... niestety inne lokalne opcje sa dosc ukryte w Nungwi czy Paje, lepiej pod tym wzgledem jest w Stone Town
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 26 Maj 2017 09:47 

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 40
Loty: 41
Kilometry: 128 540
@‌dan19‌

Byłem głównie w Paje, chociaż przez pierwsze 3 dni nocowałem w Kiwengwa ale nic tam kompletnie nie było i plaża też słaba więc uciekłem na Paje. W "centrum" miejscowości jest kilka restaruacji, niektóre są też poukrywane w głąb wioski. Ale przyznam się szczerze, że nie za bardzo korzystałem. Albo na trip advisorze sprawdzałem dobrze oceniane restauracje i tam się stołowałem albo sam coś gotowałem. Mieliśmy dobrze wyposażoną kuchnie w naszym hotelu, z której mogliśmy korzystać więc to był fajny +. Z Paje można zrobić sobie wycieczkę plażą do Jambiani, wyjdzie jakoś pare km (4?). Jeżeli chodzi o plaże to niestety Jambiani odpada, głównie skały. Dodatkowo udało nam się załapać na Full Moon Party, które odbywa się w Nungwi. Fajna impreza i alternatywa dla lokalnych imprez. Jak ktoś będzie w pobliżu to polecam skorzystać.

Poruszaliśmy się głównie dala dala, kilka info:

Z Paje do Stone Town płacimy 3000 TZS w jedną stronę, wysiadamy na ostatniej stacji i już jesteśmy w zasadzie w centrum, pareset metrów od portu. Więc żeby nie przepłacać można podjechać skądkolwiek do miasta i na miejscu wynająć łódź na Prison Island.
Gdyby ktoś chciał dostać się do The Rock to z Paje za dala dala płaciliśmy 1000 TZS.
Dostępność dala dala bardzo fajna, prawie w ogóle nie musieliśmy czekać, wiec bardzo fajna i tania alternatywa do poruszania się po wyspie. No i dosyć specyficzna :P

Nie polecam wycieczki na delfiny nikomu. W zasadzie 2 godziny pływaliśmy po oceanie w poszukiwaniu i nic z tego nie wyszło, strata pieniędzy i nerwów.

Wynajęliśmy też skuter za 20$ na dobę + potwierdzenie 5$. Wszystko legal, mieliśmy międzynarodowe prawo jazdy i jak się okazało przy pierwszej kontroli, pozwolenie, które otrzymaliśmy od policji było na kategorie B oraz na naszym prawo jeździe też była informacja tylko o kategorii B. To w zasadzie wystarczyło żeby policjant znalazł problem. Dzwoniliśmy do wypożyczalni i niestety mówili, że złamaliśmy prawo itp. Na nic tłumaczenia, że przecież mówiliśmy, że chcemy na skuter, policjant wydając pozwolenie też wszystko wiedział i miał przed oczami... Nie wiem na ile to był wałek a na ile rzeczywiście nie ogarnięcie ale żeby móc kontynuować podróż musieliśmy dać 5$ "tipa" :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#248 PostWysłany: 26 Maj 2017 09:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Interesuje mnie wynajęcie łodzi na Prison Island. Czy piszesz o prywatnych rejsach, czy kilku przypadkowych pasażerach. RT? Jakie ceny?
Widziałam na internecie wycieczki po 30 USD od osoby, niby z lunchem i snurkowaniem po drodze, ale to dość drogo.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 26 Maj 2017 10:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Przypominam, to dział: Szukam towarzysza podróży

Proszę propozycje: Jedzenia, transportu itd. dopisać do właściwego działu...
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#250 PostWysłany: 02 Cze 2017 16:44 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Właśnie chciałem sprawdzić swoją rezerwację na stronie Oman Air i jej nie ma. Widać ją na Tripcase i na stronie Luxair (bez jednego odcinka), więc zakładam, że to chwilowy błąd na stronie Oman Air.
Czy ktoś może sprawdzić, czy jest w stanie podejrzeć swoje?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 02 Cze 2017 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2014
Posty: 247
Loty: 117
Kilometry: 202 043
U mnie też nie widać rezerwacji. Wcześniej nie było problemu, chociaż jakiś czas temu też chwilowo nie znajdowało rezerwacji, ale zaraz wkrótce wracało zawsze do normy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 02 Cze 2017 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
faktycznie teraz nic nie widać a 2 dni temu sprawdzałem i było wszystko bez problemu, chciałem miejsca zarezerwować ale pokazało mi, że to niemożliwe, podobnie jak wybór posiłków, tylko klasa first, ciekawe jak to zrobił @‌ibartek‌, że zamówił seafood, ktoś coś wie na ten temat ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 02 Cze 2017 19:52 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
podczas zakupu biletow wybralem

ps pamietajcie ze WY to linia z poprzedniej epoki, jesli BA ma problemy z IT, to co dopiero oni. jeszcze karty pokladowe drukuja, nie mozna bylo zrobic checkin w LUX na cala podroz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 02 Cze 2017 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
@‌jasiub‌ jak najtaniej dostać się z LUX do CGN?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 02 Cze 2017 21:49 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Ja jadę z dwójką dzieci , więc dla mnie pociąg 38E za 4 osoby w Sparpreis.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 02 Cze 2017 22:39 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
apadlo napisał(a):
Zapytalem Kilroya jak jest z wiza i odpowiedz jest jasna:
Linia zmienila rozklad, wiec daja darmowa wize i hotel.
To by sie zgadzalo z warunkami z posta ciachu:
"Must be airline passenger transmitting Oman"
"Must be sponsored by Oman airline"
Najwidoczniej WY zaplaci za mnie te 5 riali i ja nawet nie bede tego swiadom :)


@‌apadlo‌
Hej, parę dni nie śledziłem i sporo się dzieje, co podpowiesz więcej w tej kwestii, ja mam wylot a niecały tydzień, rozkład też został minimalnie zmieniony, ale i tak cały dzień na tranzycie - 14h kiblujemy, myślisz, że z tym wydrukiem oraz drukami w zmianach w rezerwacji można będzie coś uszczknąć i wyrwać tę wizę za 5 OMR?

Pozdro i nara, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 04 Cze 2017 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Ktoś z szanownego grona forumowiczów wybiera się w okresie połowy lipca? Chyba kolega @‌Sudoku‌ wybiera się w tym czasie? Ktoś jeszcze w lipcu zamierza plażować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 04 Cze 2017 15:49 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Jadę 15.07.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 04 Cze 2017 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
to jest szansa, że wpadniemy gdzieś na siebie :) żółta książeczka czy odpuszczasz tak jak ja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 04 Cze 2017 16:08 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
dan19 napisał(a):
Ktoś z szanownego grona forumowiczów wybiera się w okresie połowy lipca? Chyba kolega @‌Sudoku‌ wybiera się w tym czasie? Ktoś jeszcze w lipcu zamierza plażować?


Ja wylatuję już z Zanzibaru 11 lipca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group