Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Zasady wątku: zasady-watkow-lecimy-do,34,98828

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Kontakt z linią lotniczą będzie skutkować stałym banem


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 18 Kwi 2017 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Tomo14 napisał(a):
Trochę odświeżę temat.

W pierwotnej wersji miałem lot powrotny ZNZ-MCT 17 grudnia, natomiast zmieniono mi go na 19-go.
I teraz mam tak, że kolejny odcinek MCT-MUC mam 18-go czyli dzień przed wylotem z Zanzibaru.

Chyba już po całej akcji i można kontaktować się z OTA ? :?:

Daj proszę znać, czy udało Ci się coś załatwić. Mam niemal identyczną sytuację (identyczne daty powrotu, tylko wracam przez MXP). Rezerwowałem przez mytrip, dodzwonić się do nich nie mogę, na maila nie odpowiadają, a na fb piszą, że wkrótce Customer Service się odezwie (tylko że to "wkrótce" trwa już ponad 2 tygodnie)...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#222 PostWysłany: 18 Kwi 2017 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Ciekawostka - po zalogowaniu na stronie Mytrip.com w zakładce Moje rezerwacje -> nadchodzące jest prawidłowa kolejność lotów tj. taka jak przed zmianą.

Na stronie Luxair widzę tylko 5 lotów - brakuje powrotnego lotu ZNZ-MCT
Na stronie Oman Air widzę wszystkie loty, ale lot 4 (WY708 ZNZ-MCT) jest w dniu 19 grudnia - a lot 5 (WY123 MCT-MUC) 18 grudnia.
Na stronie Mytrip.com lot 4 jest taki jak powienien być WY706 ZNZ-MCT w dniu 17 grudnia.

Komu wierzyć ?

W CMT widzę tylko 2 loty - LUX-MUC i MUC-LUX - czy ktoś widzi w CMT więcej ?

PNR mam 3 sztuki - jeden do całej rezerwacji (działa tylko na stronie mytrip.com), jeden widziany przez Luxair i jeden widziany przez Oman Air.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 18 Kwi 2017 12:38 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
wyglada ze WY nie ma lotow w rozkladzie z ZNZ 17 i 18, za to jest 19 grudnia.

jest tez dostepny lot MCT-MUC 19 grudnia, 2h po przylocie z ZNZ, wiec powinni zmienic.

cala trase widac w tripcase.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 19 Kwi 2017 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
O, przyszedł mail z nową propozycją powrotu:
"WY 708L 19DEC ZANZIBAR - MUSCAT 0600 1240
WY 123L 19DEC MUSCAT - MUNICH 1430 1850
LG9738L 19DEC MUNICH - LUXEMBOURG 2015 2125"

Szkoda, że w żadną stronę nie będziemy mieli czasu na Muscat, ale za to podróż będzie sprawniejsza.
Czekam na nowe bilety :)
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#225 PostWysłany: 04 Maj 2017 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Kilroy profesjonalnie:

Dear [...], <--- tutaj imiona moje i żony :)

For your information, Oman Air has changed the departure time for your travel on the 19th of November.

Unfortunately, schedule changes occur quite frequently in air travel, and when they do, KILROY offers you the airline’s most favorable alternative. In this case we have two options for you.

We ask you to reply to this email and let us know if you would like to accept the new itinerary below with hotel accommodation and Visa in Muscat or if you would like to change the date of departure to the 17th of November with connecting flights to Zanzibar.

If we have not heard from you within 7 days, we can no longer assist you with the change. In this case, we advise you to check-in in due time for the airline staff to assist you with the change, as your current ticket is no longer valid for travel due to the change.

Ciekawe na ile to automat a na ile pisane samodzielnie. A hotel chyba weźmiemy aby się odświeżyć (mamy 14h przesiadki). Wiza darmo - to już bajka :D
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tunczaj lubi ten post.
 
      
#226 PostWysłany: 05 Maj 2017 10:43 

Rejestracja: 06 Lip 2016
Posty: 17
Odrzuciłem zaproponowane zmiany gdyż wolę wcale nie lecieć niż zgodzić się na ich warunki My trip od miesiąc nie odpowiada na moje maile co teraz? Dostanę pełny zwrot pieniędzy czy tylko część?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 05 Maj 2017 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
@‌pippo862‌

Do mnie też się nie odzywają mimo, że wysłałem im już 3 maile :evil:
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 05 Maj 2017 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Mi na maile też nie odpisywali, więc odezwałem się do nich na facebooku. Po tygodniu od rozmowy na fejsie przyszedł mail z nową propozycją, którą zaakceptowałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 05 Maj 2017 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Dobry pomysł - właśnie napisałem do nich
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 10 Maj 2017 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
U mnie sprawa załatwiona
Pisałem 3 razy na maila i 1 raz na FB - brak odzewu.
Wczoraj dostałem na maila propozycję zmiany lotu powrotnego (przypomnę, że po zmianie miałem lot ZNZ-MCT dzień pózniej niż lot MCT-MUC), która ustawiła mi te loty we właściwej kolejności niestety z bardzo długim (kilkanaście godzin w tym noc) w MUC.
Zaakceptowałem propozycję.
Dziś dostałem kolejnego maila z informacją że znaleźli mi połączenie bez overnighta.
Oczywiście zaakceptowałem.
W międzyczasie dzwoniono do mnie 2-krotnie z Grecji ale nie mogłem odebrać.
Zmiany widzę już w TripCase, na stronie OmanAir jeszcze nie sprawdzałem.
Pośrednik MyTrip.
Image


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 11 Maj 2017 09:46 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 53
Loty: 10
Kilometry: 28 626
U mnie do tej pory była tylko jedna zmiana - w Omanie godzinę dłużej będziemy więc no problemo.

Oby nie było więcej.

Ktoś teraz jest, lub wrócił ? Chyba pora deszczowa aktualnie to może nikogo od nas nie wywiało na Zanzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 13 Maj 2017 08:01 

Rejestracja: 19 Lut 2016
Posty: 18
1.Czy ktoś opuścił ostatni lot (Monachium- Luxemburg) ? W regulaminie jest mowa o karze 200 Euro za opuszczenie odcinka lotu. My mamy całą noc tranzytu w Monachium.
2. Obecnie nie ma wizy 10-dniowej w Omanie, a miesięczna to około 50 USD. My czekamy w Muscacie 13 h na lot do Zanzibar i chcielismy wyjsć na miasto. Widziałam coś takiego: Airport Transit Visa (24 H), pisze że sponsorowana przez Linie lotnicze wyłacznie Oman Air- czy ktoś wie coś na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 13 Maj 2017 11:50 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
-- 13 Maj 2017 12:47 --

HEJKA!

Podłączam się pod powyższe pytania, bo też mam zamiar opuścić ostatni odcinek Milan-Luksemburg, a nawet kupiłem już bilecik z Milanu do Kraka.

Także zauważyłem tę wizę, której cena jest 5 OMR, ale w necie nie da rady jej wyrobić, ponoć według warunków można na lotnisku?

Pzdr, Art.

-- 13 Maj 2017 12:50 --

Tutaj szczegóły:

Image

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 13 Maj 2017 11:56 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
W Omanie nie ma wizy za FREE :)) to co na forum jest, ze mozna uzyskac free nie jest respektowane na lotnisku wiem bo przerabiałem u nich to przy locie do Iranu przez Oman :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 13 Maj 2017 12:49 

W jakim regulaminie jest mowa o 200 euro za opuszczenie ostatniego odcinka? Ja nie zamierzam lecieć bo lądowanie około 21:00 w Luxemburgu powoduje,że muszę zostać tam na noc,a ceny hoteli nie zachęcają. Więc mam zamiar za pół ceny normalnego hotelu złapać samolot z MUC około 20:00.
Góra
 PM off  
      
#236 PostWysłany: 13 Maj 2017 14:14 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Ano na przykład w takich warunkach przewozu:

Image


Ja mam z BudgetAir.com, więc pytanie każdy opuszczony odcinek? Czy tylko pierwszy, czy odnosi sie do wszystkich?

Pzdr, Art.

Na samym dnie, lewy róg, drugi werset od dna....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 13 Maj 2017 20:16 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
[quote="ciachu25"]-- 13 Maj 2017 12:47 --

HEJKA!

Podłączam się pod powyższe pytania, bo też mam zamiar opuścić ostatni odcinek Milan-Luksemburg, a nawet kupiłem już bilecik z Milanu do Kraka.

Także zauważyłem tę wizę, której cena jest 5 OMR, ale w necie nie da rady jej wyrobić, ponoć według warunków można na lotnisku?

Pzdr, Art.



Przykro mi ale muszę was zmartwić .Zniesiono wizę za 5 riali na 10 dni.Jest tylko jedna jedyna za 20 riali (205zł) na 30 dni
Ktoś kto ma stopa w Muscat albo skorzysta z saloniku ,albo grzecznie poczeka na lotnisku X godzin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 13 Maj 2017 20:56 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
jakies spiskowe teorie z tymi 200 euro...

Wysiadlem w MXP i nikt problemow nie robil, poza tym ostatni odcinek jest luxair, nie oman.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 13 Maj 2017 21:41 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
gdanszczanka76 napisał(a):
ciachu25 napisał(a):
-- 13 Maj 2017 12:47 --

HEJKA!

Podłączam się pod powyższe pytania, bo też mam zamiar opuścić ostatni odcinek Milan-Luksemburg, a nawet kupiłem już bilecik z Milanu do Kraka.

Także zauważyłem tę wizę, której cena jest 5 OMR, ale w necie nie da rady jej wyrobić, ponoć według warunków można na lotnisku?

Pzdr, Art.



Przykro mi ale muszę was zmartwić .Zniesiono wizę za 5 riali na 10 dni.Jest tylko jedna jedyna za 20 riali (205zł) na 30 dni
Ktoś kto ma stopa w Muscat albo skorzysta z saloniku ,albo grzecznie poczeka na lotnisku X godzin


To już wiemy od 23.IV.;) Pytanie jest, czy ktoś się szarpał o wizę lotniskową na tranzyt 24h za 5 OMR, bo ta jest na liście ROP.

Pzdr Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 25 Maj 2017 12:13 

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 40
Loty: 41
Kilometry: 128 540
Peteross napisał(a):
U mnie do tej pory była tylko jedna zmiana - w Omanie godzinę dłużej będziemy więc no problemo.

Oby nie było więcej.

Ktoś teraz jest, lub wrócił ? Chyba pora deszczowa aktualnie to może nikogo od nas nie wywiało na Zanzi



Ja właśnie wczoraj wróciłem po 12 dniach. Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało pisać. Nie taka pora deszczowa straszna jak ją malują :D W zasadzie pogoda była idealna ciągle słońce, nawet często lampa na niebie. Ostatnie nasze 2 dni tylko padało i to solidnie z delikatnymi przerwami. Więc generalnie idealnie :)
Same loty przebiegły super, bez żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group