Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Zasady wątku: zasady-watkow-lecimy-do,34,98828

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Kontakt z linią lotniczą będzie skutkować stałym banem


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 05 Lip 2017 12:56 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
a kupiles?

@tiskone you can check in at the airport
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#322 PostWysłany: 05 Lip 2017 20:17 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
W odpowiednim wątku zamieściłem wpis o możliwości uzyskania bezpłatnej wizy do Omanu:

oman-wiza,1216,57882&start=91

Nie każdy taką wizę dostaje. Pamiętajmy, że kupiliśmy bilety z EF, a zatem ewentualną konieczność zakupu wizy przyjmijmy z pokorą, a jeśli się uda bez opłat, cieszmy się z prezentu od losu (a właściwie od sułtana). Nie przeginajmy i nie wykłócajmy się - szanse na uznanie kolejnego EF mogą zmaleć. Powodzenia!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#323 PostWysłany: 06 Lip 2017 08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2015
Posty: 28
Loty: 101
Kilometry: 127 714
A nie dostaliście maila od Oman Air z możliwością upgrade do biznes class? Ja juz dwa razy dostałem propozycję i w wiadomości jest rozpisany cały plan lotu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 07 Lip 2017 00:04 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 34
Loty: 108
Kilometry: 206 272
skoropinski napisał(a):
A nie dostaliście maila od Oman Air z możliwością upgrade do biznes class? Ja juz dwa razy dostałem propozycję i w wiadomości jest rozpisany cały plan lotu

w jakiej kwocie chcieli Cię upgadować?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 07 Lip 2017 07:30 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 430
Loty: 267
Kilometry: 329 797
niebieski
Na każdy odcinek osobne stawki, MCT-ZNZ około 92 dolary.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 09 Lip 2017 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
W dniach 4-14 listopada będziemy (2 osoby) na Zanzibarze i chcemy się przedostać na ląd aby zrobić jakieś safari (zapewne parki Mikumi i/lub Selous).
Ktoś także wybiera się w tym terminie? Jesteśmy otwarci na różne opcje tego safari a im więcej osób to tym taniej ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 19 Lip 2017 14:36 

Rejestracja: 20 Sie 2016
Posty: 5
Loty: 1
Kilometry: 4 140
Będę w Tanzanii/Zanzibarze od 31.X do 17.XI, chętnie doczepimy się na safari (2 os.)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 29 Lip 2017 17:59 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 802
srebrny
1) Czy komuś z was udało się w jakiś sposób wybrać miejsca / posiłki online?
Rezerwacja widoczna zarówno w Oman jak i Luxair

2) Czy ktoś wie w jakiej klasie rezerwacyjnej są te bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 29 Lip 2017 21:35 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
Szanowne grono, tak z ciekawości chciałem sobie dzisiaj sprawdzić rezerwacje a tu klops. Zarówno na Luxair, Omanair, stworzyłem konto na Tripcase i próbowałem dodać podróż po numerze rezerwacji również nie wyszukuje. Jedyne gdzie rezerwacja jest widoczna to konto na Mytrip.com, są tam też wydoczne numery biletów. Martić się czy to standardzik? Czy można gdzieś sprawdzić rezerwację po numerze biletów? Został mi równiótki miesiąc do wylotu dlatgeo pomału zaczynam sklejać sprawy z odprawą, miejscami, dodać paszport etc ;)
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 29 Lip 2017 22:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
post #310
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 29 Lip 2017 22:20 

mydlo93 napisał(a):
Szanowne grono, tak z ciekawości chciałem sobie dzisiaj sprawdzić rezerwacje a tu klops. Zarówno na Luxair, Omanair, stworzyłem konto na Tripcase i próbowałem dodać podróż po numerze rezerwacji również nie wyszukuje. Jedyne gdzie rezerwacja jest widoczna to konto na Mytrip.com, są tam też wydoczne numery biletów. Martić się czy to standardzik? Czy można gdzieś sprawdzić rezerwację po numerze biletów? Został mi równiótki miesiąc do wylotu dlatgeo pomału zaczynam sklejać sprawy z odprawą, miejscami, dodać paszport etc ;)

Siedzenia wybrane po kontakcie mailowym z Oman Air w Londynie. Wszystko wg życzenia za darmo.
Góra
 PM off  
      
#332 PostWysłany: 29 Lip 2017 22:25 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
Japonka76 napisał(a):
post #310

Niestety nie działa również, spróbuję skontaktować się jak wyżej kolega radzi, jeśli tak to jaki konkretnie adres mailowy? Ktoś miał tak jak ja, źe nie wyswietlało nigdzie rezerwacji? :/
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 29 Lip 2017 23:26 

uk.res@omanair.com tam zarezerwujesz siedzenia . Pozdr
Góra
 PM off  
      
#334 PostWysłany: 30 Lip 2017 08:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2015
Posty: 28
Loty: 101
Kilometry: 127 714
Ja lecę pojutrze i mojej rezerwacji nie widać w OmanAir. Widoczna jest w LuxAir ale bez jednego odcinka oraz cała na MyTrip. Mam pytanie do osób które już wróciły, czy bagaż nadawany w LUX jest bezpośrednio do ZNZ i czy bilet tak samo jeden na całą trase czy w LUX do MUC i w MUC muszę stanąc w kolejce po nowy na resztę trasy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 30 Lip 2017 10:31 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
Ok, dzięki za informacje. Daj znać czy wszystko się udało. A czy jest na forum ktoś komu równieź zniknęły zewsząd rezerwacje (luxair, omanair, tripcase). Czy pisząc maila do o anair powoływać się na numer rezerwacji czy na numer biletu? Może jest jakaś wyszukiwarka, w której da się odnaleźć rezerwację po numerze biletów właśnie?
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 30 Lip 2017 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Sprawdź Saudię.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 30 Lip 2017 13:21 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
krasnal napisał(a):
Sprawdź Saudię.

Sprawdziłem po etixach i po numerze rezerwacji. Error wyskakuje. Ostatnia informacja jaką otrzymałem od mytrip to poniższe screeny. Z ich treści wynika, że powinni wysłać mi nowe numery etix, czy źle rozumiem? Pamiętam, że pozmianach sprawdzałem rezerwację i wszystko było git. Gdzie radzicie aby pisać do omanair, mytrip lux? Dodam, że na stronie saudi nie wyszukuje po etixach :/
Image
Image
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 31 Lip 2017 10:09 

Rejestracja: 14 Lut 2017
Posty: 7
Hej
my lecieliśmy 18 lipca. Żadnych problemów nie było. Wszystko punktualnie , mega przyjazny personel . ( lot przez monachium )
W LUX możesz nadać jedynie bagaż na cały odcinek podróży. W Monachium trzeba się udać po bilety Oman AIR. Można to zrobić przy bramce do samolotu lub wyjść z tranzytu i przy stanowiskach nadawania bagażu.

Jeśli ktoś jeszcze nie ma noclegu na Zanzibarze mogę śmiało polecić rewelacyjne miejsce na odpoczynek w domkach na plaży http://www.alhapazanzibar.com/
Zdjęcia na stronie nie oddają tego co jest na miejscu :)
Zaletą tego miejsca jest to że jest pełno spokojnych knajp/sklepów w okolicy oraz brak wodorostów w wodzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 31 Lip 2017 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
@mydlo93 mam tak samo, również przez mytrip. Nigdzie nie widać tej rezerwacji tylko na stronie OTA. Miałem drobne zmiany w rozkładzie ale jest napisane tak jak u Ciebie, że nie trzeba ich potwierdzać.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 31 Lip 2017 10:41 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
macq91 napisał(a):
@mydlo93 mam tak samo, również przez mytrip. Nigdzie nie widać tej rezerwacji tylko na stronie OTA. Miałem drobne zmiany w rozkładzie ale jest napisane tak jak u Ciebie, że nie trzeba ich potwierdzać.

Wczoraj napisałem maila pod adres podany powyżej z prośbą o rezerwacje miejsc. W godzinach wieczornych podjąłem próbe zalogowania na luxair oraz booking.omanair i rezerwacja się wyświetliła, zamiast nazwiska wpisałem jedynie imie. Wszystko wygląda dobrze, możecie polecić jakiś nocleg w LUX przed wylotem? :)
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group