Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Ostatnia promocja Nest Banku wyprzedała się w 30 godzin, dlatego czym prędzej śpieszę z informacją o kolejnej akcji. Tym razem do zgarnięcia jest 80 zł do Decathlona (stacjonarnie lub internetowo). Zasady bardzo proste: zakładamy konto osobiste + walutowe + jedną kartę do wybranego z rachunków i wykonujemy jedną operację.

Tradycyjnie dokładne prześwietlenie promocji pod tym adresem.

Regulamin dostępny tutaj. Standardowo wykluczone osoby posiadające już wcześniej konto.


Ostatnio edytowany przez michzak, 13 Sty 2017 14:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#2 PostWysłany: 16 Sty 2017 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Jeszcze z poprzedniej promocji Rossman mi nie przesłali.
Żonie przelewu z Credit Agricole (zakładanego w oddziale) nie przyjeli.
Reasumując - dziękuje, postoje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sty 2017 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Dziś kolejne osoby ponoć dostały przesyłki. Trochę im schodzi, ale powinni niedługo skończyć.

Co do CA - nie wiem czy to bardziej wina Nesta, czy właśnie nie... CA ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Sty 2017 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
no i po promocji - limit wniosków wyczerpany ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Maj 2017 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
tym razem do zdobycia 100 zł do wykorzystania w Decathlonie:
https://konta.nestbank.pl/konto_osobist ... decathlon/

Cytuj:
Aby uzyskać prawo do Vouchera w ramach Promocji Uczestnik zobowiązany jest spełnić łącznie
poniższe warunki z zachowaniem ich kolejności:
a) złożyć w okresie obowiązywania Promocji wniosek o Nest Konto i Nest Konto Walutowe oraz
kartę płatniczą do któregokolwiek z ww. kont, z wykorzystaniem formularza wniosku
znajdującego się wyłącznie na Stronie Promocyjnej, zwanego w dalszej części „Wnioskiem”.
W Promocji brane są pod uwagę wyłącznie Wnioski złożone za pośrednictwem Strony
Promocyjnej,
b) wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez
Nest Bank oraz przekazywanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną
(oświadczenia nr 5 i 6 Wniosku),
c) zawrzeć z Nest Bankiem umowę o Nest Konto oraz Nest Konto Walutowe i kartę płatniczą do
któregokolwiek z ww. kont, na podstawie Wniosku złożonego zgodnie z lit. a) powyżej. Przez
zawarcie umowy o Nest Konto, Nest Konto Walutowe i kartę płatniczą rozumie się umowy
skutecznie zawarte zgodnie z trybem przewidzianym w „Regulaminie rachunków bankowych
oraz usług płatniczych dla Klientów indywidualnych”,
d) nie korzystać z uprawnienia do odstąpienia od którejkolwiek z ww. umów, w terminie i na
warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa,
e) po zawarciu umów, o których mowa w lit. c) powyżej zalogować się do bankowości
internetowej Nest Banku , nie później niż w okresie 60 dni od momentu zawarcia ww. umów,
a w przypadku gdy daty zawarcia jednej z ww. umów są różne – od najpóźniejszej z ww. dat,
f) wykonać dowolną transakcję kartą płatniczą w wysokości minimum 150zł, o której mowa w
lit. c) powyżej w terminie 60 dni od dnia zawarcia ww. umów, a w przypadku gdy daty
zawarcia jednej z ww. umów są różne – od najpóźniejszej z ww. dat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lip 2017 20:03 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Tym razem 75 zł za otwarcie u nich konta, warunki bardzo łatwe (150 zł kartą lub przelew).
Zwyczajowo prześwietlenie promocji u @Blackall na livesmarter.
Pula nagród dla 420 uczestników, więc pewnie to długo nie przetrwa.
Góra
 Profil Relacje PM off
Blackall lubi ten post.
Blackall uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 13 Gru 2020 20:42 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
W temacie Nest Banku (nie ma chyba wątku poświęconego temu bankowi - może moderator zmieni tytuł na Nest Bank), od 15.02.2021 koniec z wszystkimi darmowymi bankomatami, zostaje tylko Euronet + ewentualnie wypłata w innych bankomatach blikiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Gru 2020 21:02 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
A za granicą można też Blikiem bezpłatnie z Nesta wypłacać?

P.S. To jest - delikatnie mówiąc - DZIWNY bank. Ale bronili się tym "zero złotych". Teraz będzie gorzej, co nie znaczy, że jakoś bardzo źle.

I tak na marginesie - IMHO są DWIE istotne zmiany na gorzej: pierwsza to te bankomaty, ale druga równie ważna: aż blisko 5% za przewalutowanie transakcji i plus kurs waluty, to wyjdzie pewnie jak w mBanku z 7-8% łącznie :(
Góra
 Profil Relacje PM off
kaviorwiki uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 13 Gru 2020 21:04 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
Blik to polski twór więc za granicą bankomaty odpadają. Co do prowizji za przewalutowanie to jaka była aktualnie?
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 13 Gru 2020 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
wyjatkowo dlugie ksiegowanie transakcji karta
pozne ksiegowanie przelewow przychodacych
siermiezny podglad rachunku
ale mimo wszystko mialem wyjatkowy sentyment do tego banku

zmiany na gorsze jak wszedzie, lubilem ich "ZERO za uslugi" trzeba bedzie ciac rachunki ktore na siebie "nie zarabiaja" :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Gru 2020 21:14 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Ja jeszcze miałem konto z czasów Smart Banku ;) Kiedyś w ogóle nie używałem, a potem zacząłem używać dość mocno. A teraz znowu się to zmieni.
Ze swojej strony przerzuciłem rodzinę do PKO BP na konto ZA ZERO bezwarunkowe bo na Kartę Dużej Rodziny. Co ciekawe nie da się takiego konta założyć online, a i w oddziałach mało wiedzą, bo "bank się nie chwali, bo nie zarabia". :mrgreen: :lol:
Nie żebym był jakimś fanem tej instytucji, ale zasadniczo wszystko mają lepsze w tej chwili od Nesta, z ich kantorem z dobrymi kursami i kartą wielowalutową na czele.

Natomiast historie takiej jak w Neście, to nie wiem, czy w jakimkolwiek banku w dzisiejszych czasach się zdarzają: np. wydawanie pieniędzy, których nie mam (ba! mam! ale widać je będzie... za ileś godzin, ale sklep już "widzi" przy kasie), transakcje które pojawiają się i znikają, a i o przypadkach charge backu nie wspominając, gdy najpierw oddali pieniądze jako bank, miesiąc później druga strona transakcji zwróciła kasę, a kolejny miesiąc później bank odpisał, że "nie uwzględniają reklamacji, bo kasę mi zwrócono". Istna szopka - a podobnych przypadków przez lata miałem wiele. No, ale trochę patrzyłem przez pryzmat CCC. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 13 Gru 2020 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@sanchopan
hahahaha prawda :D ksiazke mozna o nich napisac
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 13 Gru 2020 22:33 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Zasadniczo starałem się widzieć plusy - i owszem, podobało mi się, jak szekle w Izraelu bez prowizji wypłacałem, a płatności bezgotówkowe były z minimalnym narzutem.
No ale właśnie te dwie rzeczy diametralnie się właśnie zmieniają. :(

Konto pewnie zostanie. Ale będzie tylko awaryjnie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 14 Gru 2020 17:29 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
sanchopan napisał(a):
Ze swojej strony przerzuciłem rodzinę do PKO BP na konto ZA ZERO bezwarunkowe bo na Kartę Dużej Rodziny. Co ciekawe nie da się takiego konta założyć online, a i w oddziałach mało wiedzą, bo "bank się nie chwali, bo nie zarabia".


coś licho szukałeś
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... o-za-zero/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 14 Gru 2020 19:54 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
To raczej TY coś licho zrozumiałeś :lol:
To NIE jest "Konto za Zero" tylko "Konto (naprawdę) za Zero na KDR" :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Sie 2022 11:23 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Dla starych kont oszczędnościowych czyli jak mi przekazano założonych do końca 2021r oprocentowanie środków na teraz to 7%.
Oprocentowanie rachunku obowiązuje dla wszystkich środków zgromadzonych na koncie czyli można tam przelać np wolny milion, odsetki naliczane co miesiąc - podatek Belki.

Dla nowych kont oszczędnościowych oprocentowanie 6%-7,5%, tu jest granica max 100000 zł

https://nestbank.pl/nest-oszczednosci/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 21 Sie 2022 08:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
@dg72 ja mam u nich stare konto oszczędnościowe, na którym de facto nic nie mam, i w bankowości internetowej, w szczegółach konta pisze "oprocentowanie: 0,00%"... więc nic tam nie trzymam.
Napisałem do nich zapytanie czemu w tabeli oprocentowania pisze "WIBOR 3M - 0,5%", a w bankowości 0%. Jeśli mnie wyślą na drzewo, stracą min. 5 klientów i ich potencjalne środki.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 21 Sie 2022 09:24 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
A wpłać złotówkę...

:)

Oprocentowanie efektywne, zapewne chodzi o środki zgromadzone.

Zero to ja mam na firmowym koncie oszczędnościowym.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 22 Sie 2022 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
@dg72 faktycznie, zmieniło się... nie wpadłbym na pomysł, że w tak durny sposób bank może przedstawiać/reklamować oprocentowanie
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 23 Sie 2022 12:10 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Na teraz oprocentowanie "starych" kont oszczędnościowych 7% tylko do 31.10.2022r

Obniżamy oprocentowanie kont oszczędnościowych o 1 punkt procentowy.

Dotyczy to wszystkich kont otwartych do 21 kwietnia 2022 roku z oprocentowaniem zmiennym naliczanym w oparciu o wskaźnik referencyjny WIBOR 3M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group