Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Wrz 2016 09:33 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
Mixsa napisał(a):
Kupiłeś 3 osobne bilety czy wszystkie loty masz na jednym?
Ja miałam jeden bilet - loty w opcji multi-citi i dostaliśmy hotel bez problemu.


Serio kupując bilet poprzez opcję Multi-city także przysługuje hotel? Ja mam na jednym bilecie Warszawa-Amsterdam-Guangzhou (tutaj przystanek na ok. 50h) -Manila - Warszawa, przy czym kupując bilet zaznaczyłem Warszawa - Guangzhou - Manila -Warszawa. Czy w tym wypadku mogę ubiegać się o darmowy hotel?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#22 PostWysłany: 02 Wrz 2016 09:39 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
Na logikę biorąc, hotel przysługuje tylko w przypadku, gdy nie było innego połączenia z punktu A do B bez konieczności czekania tych 50 godzin. Nie jestem jednak pewien, że ów zapis tak w rzeczywistości brzmi, lecz zdziwiłbym się, gdyby linie fundowały noclegi w hotelach wszystkim pasażerom celowo dobierającym długie przesiadki na jednym bilecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Wrz 2016 09:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Muszy być powyżej 8 godzin ale nie ma znaczenia czy jakiś inny lot.
Ja miałem CAN-PEK-AMS i specjalnie wziąłem lot z 14 godziną przesiadką a nie z 9 bo chciałem Pekin zobaczyć (i przelecieć się B747) i dostałem hotel.
W 50 nie wróżę żeby byli taci hojny tak samo jak z multi-city
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Wrz 2016 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 99
Loty: 84
Kilometry: 171 198
To ja może doprecyzuje. Miałam lot Warszawa - Jakarta - Berlin (z przesiadkami w AMS i CAN) i bez problemu dostałam hotel zarówno w jedną jak i w druga stronę (w CAN mieliśmy po 10h). Co więcej w AMS przy boardingu pytali się czy chcemy hotel czy pozwiedzać miasto -> przy drugiej opcji wręczają bilet na metro, bilet do muzeum i mapkę z zaznaczonymi aktrakcajmi turystycznymi. W powrotną stronę wyboru nie było – dostaliśmy hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 15 Lis 2016 13:10 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 105
Czesc,
Co w przypadku gdy przylece do Kantonu/Guangzhou, a wylot mam z Hong Kongu w ciagu 72h? Bez problemu przemieszcze sie pociagiem pomiedzy miastami I dostane wize? Dzieki za odpowiedz! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 15 Lis 2016 13:24 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Wydaje mi się, że musisz mieć wylot z lotniska CAN, żeby skorzystać z wizy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 15 Lis 2016 13:33 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
Hongkong nie jest traktowany jako Chiny, a wydaje mi się, że musisz opuścić Chiny droga lotniczą i w dodatku jak pisze kolega powyżej, chyba z tego samego miasta;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 15 Lis 2016 14:10 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Przy przylocie do CAN i wylocie z HKG nie spełniasz warunków do skorzystania z pobytu bezwizowego w Chinach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 18 Sty 2019 23:51 

Rejestracja: 11 Sty 2019
Posty: 15
Czy przy przesiadce 4h w Guangzhou (laczony lot na jednym bilecie) tez potrzeba jakiejs wizy na to "przeczekanie"? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 19 Sty 2019 00:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Jak nie wychodzisz z terminala, to nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 19 Sty 2019 00:15 

Może mniej w temacie. Miałem w grudniu przesiadkę w CAN do BKK. Prawie 2 godziny. Ledwo zdążyliśmy na lot do BKK. Powtórny security check w CAN mega długo zajął. Po drugie nigdy w życiu więcej Dreamliner China southern. Samolot wyposażony dla niskich ludzi. Okropność. Z reguły nie narzekam,ale to była trauma. Rozkraczony całą drogę :)
Góra
 PM off  
      
#32 PostWysłany: 19 Sty 2019 11:45 

Rejestracja: 11 Sty 2019
Posty: 15
    Zeus - dzieki za odpowiedz. Zastanawiam sie w takim razie skad bierze sie problem niektorych osob,ze nie chca ich wpuscic na kolejny lot,bo nie maja wizy. Mimo,ze w przeciwnym kierunku przesiedli sie bez problemu w tym samym miejscu
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    #33 PostWysłany: 01 Lut 2019 23:27 

    Rejestracja: 10 Kwi 2011
    Posty: 105
    Cześć,
    Mam pytanie do tych co już byli... bilet 24H za 20CNY mogę kupić w Guangzhou na lotnisku lub dowolnej stacji płacąc karta kredytową czy trzeba szukać w Polsce juanów i mieć ze sobą gotówkę?
    _________________
    Image
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    #34 PostWysłany: 02 Lut 2019 00:01 
    Awatar użytkownika

    Rejestracja: 18 Sie 2011
    Posty: 7344
    HON fly4free
    Nie kupowałem takiego biletu, ale płatności były tylko w CNY, chyba że coś przeoczyłem. Na lotnisku jest duża stacja, jest też mówiąca po angielsku babeczka w przeszklonym kiosku przy zejściu do metra, u której zasięgniesz języka. Trochę drobnych miałem jeszcze z poprzedniego wyjazdu, ale podejrzewam, że w terminalu są bankomaty.

    Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
    Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

    Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
    Nie możesz dodawać załączników na tym forum

    Przeszukaj temat:
      
    phpBB® Forum Software © phpBB Group