Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Mar 2012 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 294
niebieski
Rezerwacja przez stronę hoteli: http://www.firsthotels.com/Campaigns/72-Hour-Norway

Załącznik:
First Hotels - 72h sale.JPG
First Hotels - 72h sale.JPG [ 84.76 KiB | Obejrzany 1378 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 28 Mar 2012 12:12 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
dokładnie 380PLN, więc jak na hotel o tym standardzie w Norwegii to naprawdę promocja!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Mar 2012 13:05 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
tys zl za 3noce bogato :D nikt nie zna jakis stronek gdzie jacys polacy podnajmuja pokoje czy cos w tym stylu? :) w kazdym kraju to jest wiec i tam powinno
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Mar 2012 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 294
niebieski
Hotele są faktycznie niezłe, spałem w jednym z nich w Malme, też trafiłem jakąś promocję i za pokój DBL BB na 2 noce płaciliśmy poniżej 200zł za noc/pokój. Co jak na Skandynawię jest dobrą ceną. Wiadomo, że na pierwszy rzut oka cena 380zł za noc nie powala, ale warto pamiętać, że raz że to Norwegia, a dwa, że hotele na prawdę bardzo przyzwoite.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Kwi 2012 22:46 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 2
no to moze ja dodam ze mam nocleg za 200NOK w Hiltonie i calej grupie ;) ahhhhhhhhh :D all around the world :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Kwi 2012 06:33 

Rejestracja: 27 Gru 2010
Posty: 62
Zbanowany
> tys zl za 3noce bogato :D

haha, faktycznie przepaść między np. Norwegią i Ukrainą, w zeszłym roku w cenie tych trzech noclegów miałem wakacje 12 dni na Krymie, w kwocie hotel, restauracje, wycieczki, wstępy do muzeów alkohole itp itd

sorry za offtop:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Kwi 2012 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
konradzik napisał(a):
tys zl za 3noce bogato :D nikt nie zna jakis stronek gdzie jacys polacy podnajmuja pokoje czy cos w tym stylu? :) w kazdym kraju to jest wiec i tam powinno


Szukałeś na Airbnb? Norwegia droga ale da się wyhaczyć coś w okolicach 50E co w sumie jest takim europejskim standardem. Wczoraj rezerwowałem chatę w Wawie za 45E czyli nam też blisko do europy ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group