Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Wrz 2016 13:25 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
Zarezerwuj swój wynajem jeszcze dzisiaj
i zyskaj 5% Wizzair kredytu!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 31 Sty 2017 11:03 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
Zarezerwuj swój
wynajem jeszcze
dzisiaj i zyskaj
7% Wizzair kredytu!
Załącznik:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 131.97 KiB | Obejrzany 12841 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Mar 2017 00:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Próbuję znaleźć regulamin tej oferty i jakoś nie widzę. Ktoś wie gdzie to znajdę na stronie Wizzaira?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Gru 2017 17:18 

Rejestracja: 06 Sty 2017
Posty: 47
Na stronie WizzAir jest dalej info o tym, że można dostać "7% kredytu przy rezerwacji auta przez WizzAir". Ktoś wie na czym to polega?
Działa jak z booking.com?
Po wypożyczeniu i opłaceniu auta 7% wartości opłaty wraca na konto na stronie Wizza i jest "do wydania" przez nas?

Pytam, bo o ile zwroty z bookinga są opisane jako "10% kosztów rezerwacji wraca na Twoje konto" to tutaj jest mowa o jakimś kredycie.

Regulaminu nie potrafię odszukać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Gru 2017 19:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@adrian.kato działa tak samo jak oferta z booking.com - przetestowane osobiście. regulamin gdzieś w końcu znalazłem, jak odnajdę to wrzucę link.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
adrian.kato lubi ten post.
adrian.kato uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 27 Gru 2017 15:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@adrian.kato warunki można znaleźć tutaj https://cars.wizzair.com/images/wizzair ... onT&Cs.pdf
:!: Ważna informacja dla zainteresowanych: zgodnie z warunkami promocja kończy się 31 grudnia 2017 r. Miejmy nadzieję, że będzie jednak bezterminowa, tak jak współpraca z booking ;) Ale jeśli ktoś akurat ma potrzebę wynajmu i chce zyskać te 7% na konto Wizz, to radzę na wszelki wypadek zrobić to przed końcem roku 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 02 Sty 2018 02:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Oferta dalej wisi na stronie, więc pewnie jest przedłużona. Dla Wizzaira nie liczą się żadne regulaminy i zasady, tak więc nie warto na nie patrzeć. Wg regulaminów, to promocja z booking skończyła się kilka lat temu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Sty 2018 01:25 

Rejestracja: 24 Gru 2015
Posty: 10
Cześć
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi samochódami oferowanymi przez wizzair?

Czasem widzę oferty wynajmu po 10/20 zl za dobe średniej klasy auta. Gdzie jest haczyk?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Sty 2018 01:33 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
w ubezpieczeniu i dokładnym przeczytaniu regulaminu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
becek uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 03 Sty 2018 01:42 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Jeśli są to oferty z Portugalii lub Hiszpanii poza sezonem, to jest to w zasadzie normalne. W innych krajach nie spotkałem się z aż tak niskimi stawkami, ale po kilkanaście EUR za dobę już można przyjąć, że oferta jest wiarygodna.

Gdzie haczyk?
Najczęściej stosowane tricki:
-bardzo wysoki udział własny w szkodzie, drogie ubezpieczenie wkładu własnego (często może być nawet pow. €30 dziennie!) -> wtedy warto rozważyć zakup rocznej polisy od udziału własnego (np. insurance4carhire.com) ORAZ zadbać o kartę kredytową z wystarczająco dużym limitem, żeby pokryć depozyt
-najem full-empty, w którym przedpłacisz cały bak paliwa, a auto masz oddać z pustym. Oczywiście opłata zawiera w sobie opłatę za obsługę i czasem odpowiednio droższe jest też samo paliwo per litr -> żeby temu przeciwdziałać musisz dobrze przeczytać ofertę
-czasem (kiedyś tak było na Cyprze, ale potem chyba z tego zrezygnowali) jest dopłata za wynajem w konkretnej lokalizacji, np. na lotnisku -> trzeba sprawdzić dokładnie sekcję "dodatkowych opłat"
-dopłata za młodego kierowcę, najczęściej do 25 roku życia, są wypożyczalnie, gdzie mogą to być astronomiczne kwoty typu €20/dzień

Już nie tricki, ale inne niedogodności, które mogą się pojawić:
-lokalizacja wypożyczalni poza lotniskiem, czasem daleko poza lotniskiem -> warto sprawdzić
-konieczność zapłaty kartą kredytową, którą dajemy depozyt (a jak jest ona w PLN to kurs będzie mniej korzystny), czasem (Goldcar w Hiszpanii, 2%) dodatkowa prowizja za płatność

To w zasadzie tyle :) Ale pamiętaj, że wynajem auta to nie Veturilo i warto przeczytać dokładnie warunki tego najmu, a także jeśli bierzesz opcję bez dodatkowego ubezpieczenia zadbać o dokładne sprawdzenie auta przed wyjechaniem z parkingu (nawet kilka fotek jest wskazanych, jeśli auto ma widoczne uszkodzenia).
Góra
 Profil Relacje PM off
Pabloo uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 07 Sty 2018 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Kashpir napisał(a):
@Siemion
na koncie Wizz gromadzisz środki ze zwrotów z booking.com czy rentalcars.com. Takie środki ważne są przez 6 miesięcy i możesz z nich korzystać niezależnie od tego czy masz WDC czy nie masz. tylko pamiętaj, że środki wpadają na konto Wizz dopiero po zrealizowanym noclegu i nie od razu tylko w kolejnym miesiącu po dacie wymeldowania czyli wymeldujesz się 15 listopada, środki wpłyną w grudniu


Czy wypożyczając na stronie WIZZ auto na przez rentalcars i wykupując dodatkową opcję "Pełne ubezpieczenie", zwrot 7% będzie liczony od całej kwoty wraz z kosztem tej dodatkowej opcji, czy od "gołego" kosztu wypożyczenia?
I przy okazji - czy jest gdzieś dostępny regulamin tej akcji? Nie mogą nic takiego znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 07 Sty 2018 23:08 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@tropikey jest oddzielny wątek (choć brak w tytule rentalcars i ciężko znaleźć) 7-na-konto-wizzair-za-wynajem-samochodu,1500,106720
wrzuciłem tam link do warunków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 07 Sty 2018 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Jakie macie doświadczenia: czy wypożyczając na stronie WIZZ auto przez rentalcars i wykupując dodatkową opcję "Pełne ubezpieczenie", zwrot 7% będzie liczony od całej kwoty wraz z kosztem tej dodatkowej opcji, czy od "gołego" kosztu wypożyczenia?
W warunach podrzuconych przez @Kashpir jest mowa o "total cost", więc na chłopski rozum to ubezpieczenie pewnie też się wlicza, ale warto to zweryfikować z rzeczywistością :)

Druga sprawa to obowiązywanie tej promocji. Jest już 2018, a mimo to (i mimo treści warunków, gdzie data końcowa, to 31.12.2017), na stronie WIZZ jest to nadal reklamowane. Zastanawiam się, czy nie będą potem twierdzić, że zarezerwowałem już po zakończeniu promocji? Zrobię sobie zrzut ekranu na dowód, że to nadal oferują, tylko ciekawe, czy w razie braku zwrotu uwzględnią taki argument...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 07 Sty 2018 23:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
osobiście ubepzpieczenia nie brałem ale w warunkach jest "excluding Full Protection product" co jak mniemam jest "Pełnym ubezpieczeniem" czyli raczej nie wchodzi do podstawy naliczenia zwrotu.

Co prawda w rentalcars samochód wypożyczałem tylko raz, ale napiszę co wiem :) podatki - jak wynika z warunków - nie wchodzą do podstawy. Ja miałem One way rental, płatny był dodatkowo na miejscu w wypożyczalni i wydawało mi się, że się nie łapie do naliczania tych 7% (wyłączenie "any locally purchased products") a koniec końców wyszło, że dostałem zwrot większy niż się spodziewałem, czyli musieli liczyć 7 % od kwoty Wynajem + one way - podatki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 21 Sty 2018 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 188
Kilometry: 360 656
niebieski
szybkie pytanie: czy rezerwując samochód przez link z wizzaira jest możliwość otrzymania 7% zwrotu i jednocześnie "podpięcia" tej rezerwacji pod Miles&More np. przy odbiorze samochodu w biurze Europcar ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Sty 2018 01:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@smatekk,
Jest taka mozliwosc.
Przy odbiorze samochodu podpisujac umowe popros pracownika Europcar, by dodal twoj nr M&M do systemu. Duza szansa, ze sie to zrobi.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
smatekk uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 23 Lut 2018 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Dostał ktoś już zwrot za styczeń ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 14 Maj 2018 17:08 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
Ile sie czeka zwykle na zwrot po zakonczeniu wynajmu? Czy mozna to jakoś przyspieszyć i gdzie (infolinia?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 14 Maj 2018 17:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Nie liczysz od zakończenia wynajmu, tylko od zakończenia miesiąca, w którym zakończył się wynajem. Zwykle trzeba liczyć ok. 2 tygodni, ale bywało, że nawet ponad miesiąc. I raczej tego nie przyspieszysz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ExGliwice lubi ten post.
ExGliwice uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 05 Cze 2018 00:23 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Nie wiem kiedy dokładnie, ale niedawno nastąpiła zmiana: aktualnie można uzyskać zwrot 10% wartości wynajmu samochodu.

Załączniki:
W6_rentalcars_10.PNG
W6_rentalcars_10.PNG [ 14.95 KiB | Obejrzany 8772 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group