Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lis 2018 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Cześć,
Bilety na trasie: Warszawa-Pekin-Ho Chi Minh i Manila - Londyn kupione. Przelot na Filipiny przede mną (trwa promo w AirAsia).
Na Filipinach jeszcze nas nie było i tu mam do Was pytanie -
Czy z Wietnamu lecieć do Manili (40 e/os) - co dalej?
Czy gdzieś indziej, aby później dotrzeć do Manili na lot powrotny...?
brak mi koncepcji i czasu na poznawanie geografii i atrakcji Filipin. Podejrzewam, że niejedna osoba miała podobną rozkminę.
Filipinach będziemy 6-8 dni (zależy jaki kupimy przelot z Wietnamu).
Chcemy aktywnie odpoczywać, czyli snurkować, plażować, jeździć skuterem, zobaczyć wodospady (?) i inne fajne przyrodnicze atrakcje. Imprezy nas nie interesują.
Podpowiem, że w Wietnamie lądujemy rano 3 marca, a powrót z Manili mamy 15 marca. To jak i którego dnia dostaniemy się na Filipiny pozostaje kwestią otwartą.

Z góry dzięki za pomoc.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Lis 2018 15:05, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 15 Lis 2018 10:35 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2157
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
A masz jakiś lot z SGN z pominęciem MNL ? Raczej nie, więc co najwyżej pozostaje cic kupić bilet od razu gdzieś na wyspę z przesiadką w MNL.
Jak możesz to omiń Manilę. Leć do Cebu i któraś z wysp, Siquijor, Bohol. Możesz z Cebu jechać na Kawasan Falls-Canyoneering, zatrzymać się w Moalboal i później na Siquijor, Apo, Apo możesz zrobić wycieczkę z Siquijor. Na kilka dni jak znalazł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Lis 2018 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Coron i Palawan.
Albo sam Palawan.
Idealny na tygodniowy trip.
Tzn tydzień to za mało , ale idealnie żeby rozsmakować się w Filipinach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Lis 2018 19:31 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
refiko napisał(a):
Podejrzewam, że niejedna osoba miała podobną rozkminę.

Filipiny już były wałowane od A do Z, na 3, 5 i 8 dni a nawet więcej. Czy połączyć Palawan i Bohol, a może lepiej coś innego?
Naprawdę przeczytanie kilku wątków nie zajmie dużo czasu. W niektórych są nawet rozpisane plany podróży.

Ja będę na miejscu 8 dni, też pierwszy raz i nie chcę tracić czasu na całodniowe transfery więc wybrałam Palawan i Coron.
plan-na-10-dni-na-filipinach,969,100791
filipiny-po-raz-pierwszy,969,121981
plan-pierwszej-podrozy-do-filipin,969,121356
puerto-princessa-el-nido,1101,84049
palawan-czy-bohol-i-okolice,969,106024
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group