Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Kwi 2017 15:08 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
@greg2014 czy ty wiesz ze to ten sam statek na którym ty płynąłeś ? nie zostawiłeś mi jakiejś flaszki ukrytej w szalupie ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
#22 PostWysłany: 26 Kwi 2017 15:10 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
:-) szukaj a może coś po kim znajdziesz:-) aczkolwiek biorąc pod uwagę gabaryty Deliziosy może to chwilę zająć:-)
Powodzenia! Jakbyś miał jakieś pytania - pytaj śmiało, postaram się pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Maj 2017 15:11 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Wypad się udał, co prawda z małymi problemami, gdyż po 30 min oczekiwania na X80 okazało się, że jeździ tylko w sezonie zdecydowałem się na taxi. Wynegocjowałem 20E za kurs pod Akropol, co okazało się naiwnością z mojej strony. Taksówkarz zaproponował "objazd" Aten za 120E, a gdy się nie zgodziłem na taksometrze magicznie pojawiło się 35E, wynegocjowałem 30E. (nie polecam taxi w Atenach, kombinatorzy straszni)
W drogę powrotną udałem się już metrem oraz autobusem 843. Wielki dzięki za info o tym autobusie, na bilecie z metra dojechaliśmy nim pod sam terminal. Łączny koszt ok 5E !!

Co udało się zobaczyć:
będąc pierwszy raz w Atenach musieliśmy wejść na Akropol, następnie uliczkami zeszliśmy do Plaka, doszliśmy do Parlamentu, zobaczyliśmy zmianę warty, w drodze do stacji metra drobne zakupy.
Dzień bardzo intensywny, szczególnie w tym upale.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 08 Maj 2017 21:50 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Niestety nie wiedzialem, ze ten autobus ma jakies ograniczenia - bylem w Atenach statkiem w sumie 3x w tym raz w polowie pazdziernika i kursował - ale widać coś pozmieniali.
W pozostalych portach tez mieliscie taką upalną pogodę ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 09 Maj 2017 07:40 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Pogoda była idealna podczas całego rejsu. Najcieplej bylo na Santorini i w Atenach ok 28-29st. w pozostałych miejscach bylo ok 24-25stopni.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group