Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Mar 2022 17:27 

Rejestracja: 30 Sie 2019
Posty: 6
Witam,

Dzisiaj dowiedziałem się że LOT nie pozwala na upgrade za pomocą Voucherów biletów nagród.
Czy wiecie jak to jest winnych liniach? Widziałem gdzieś na stronie że Lufthansa umożliwia Upgrade do First class za pomocą Voucherów z każdej klasy Biznes. Czy zatem można podwyższyć z biletu nagroda do first za pomocą Voucherów?

Chce poleciec do NYC za mile w biznesie ale tez chciałbym jakoś spożytkować voucherki bo przepadną z końcem roku.

pozdrawiam
Paweł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 28 Mar 2022 20:51 

Rejestracja: 21 Lis 2019
Posty: 185
nie można
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Mar 2022 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
@Simon500
Kiedyś pytałem jak najlepiej spożytkować vouchery - może któraś z odpowiedzi się Ci przyda...
https://www.fly4free.pl/forum/pytania,1574,5236&p=1501204#p1501204
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group