Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Gru 2015 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Airbnb oferuje środki na podróże w kwocie 50$ do wykorzystania przy rezerwacji dowolnego pobytu na Airbnb po odbyciu swojej pierwszej podróży służbowej.

Z promocji można skorzystać zakładając nowe konto, lub dołączając do pracowników podróżujących z Airbnb poprzez przekierowanie do istniejącego konta.

Więcej informacji pod linkiem:
https://www.airbnb.pl/business-travel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 29 Gru 2015 15:00 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
ciekawe czy wystawiają fakturę ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Gru 2015 16:17 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Ciekawe czy powiązaliby konto firmowe z moim hmm... zbanowanym dawno temu kontem prywatnym i wycięli całą dużą firmę :)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
kamo375 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 23 Maj 2017 15:49 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 353
niebieski
Drogie osoby zbanowane...
Czy otrzymaliscie cos w rodzaju takiego komunikatu:
"Konto wyłączone
W celu ochrony Twoich danych, tymczasowo wyłączyliśmy Twoje konto. Aby kontynuować, napisz do nas na adres account.inquiry@airbnb.com"

Przy majstrowaniu przy tych 50$ za podróż służbową zostałem wyłączony i zastastanawiam się czy to moze nie w celu ochrony moich danych". Przy okazji jest po konto służbowe podłączone do największego pracodawcy w Krakowie.
_________________
Swiat konczy sie tam, gdzie nie dociera Ryanair
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Maj 2017 09:26 

Rejestracja: 24 Maj 2017
Posty: 1
Po takiej wiadomości napisałem do tego ich supportu, że źle zrozumiałem tą ich promocję i odblokowali konto w ciągu 3 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
gulakov lubi ten post.
gulakov uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Maj 2017 19:04 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 6
Off-topic, ale nie widzę nigdzie ogólnego tematu o AIRBNB. Czy jestem jedyną osobą, o której środki uzbierane przez refy to zwykłe oszustwo? Mam 160 zł środków. Kiedy sprawdzam cenę mieszkania nie będąc zalogowanym pokazuje mi cenę taką samą jak po zalogowaniu i użyciu zniżki - przed zalogowaniem cena opłaty serwisowej wynosi 300 zł, a po zalogowaniu o 160 zł więcej, więc wychodzę na 0.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Maj 2017 10:09 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
@michalcz proszę bardzo temat ogólny o airbnb
airbnb-pytania-problemy-dyskusja-o-portalu,20,44480
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: rozbicki oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group