Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lis 2016 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Może się komuś przyda - na http://www.travelbook.ph dostaje się zwrot połowy kwoty rezerwacji za noclegi.
Zwrot jest w formie punktów, każdy punkt jest wart 1 PHP.
Czyli jeśli na nocleg wydamy 2000 PHP, w 2-3 tygodnie po check-out otrzymamy 1000 PHP na kolejne rezerwacje.
Nie udało mi się znależć czasu ważności tych punktów, wygląda na to, że są ważne standardowo do końca roku 2018 (trzeba zrobić rezerwację do tego czasu, pobyt może być dużo późniejszy).

Deal działa do 27 listopada.

Ja właśnie zarezerwowałem 5 nocy w LA CARMELA DE BORACAY, pięknie odjęło mi poprzednio zarobione punkty i naliczyło 6400 punktów przy płatności 12.667 PHP.

Jeśli ktoś nosi się z zamiarem kupna noclegów, moim zdaniem warto ofertę rozważyć, ceny startowe są podobne jak u konkurencji.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Lip 2020 14:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
semizkum uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 22 Lis 2016 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
U ruskich czytałem o bonusie 800 punktów za rejestrację do 30 listopada.

Nie wiem, czy to oferta targetowana. Zauważyłem to po tygodniu od wpisu na ich forum. Teraz już niczego takiego nie widzę:
https://www.travelbook.ph/users/login/
szkoda :(

Zapisałem się do newstellera 2 dni temu, ale teraz to już chyba po ptokach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Lis 2016 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Nie wiem, czy 800 PHP jeszcze wciąż dają, ja dostałem i nawet nie wiedziałem o tym do dzisiaj (a rejestrowałem się rok temu).
Jednak te moje 800 punktów są (a w zasadzie były, bo je dzisiaj spieniężyłem) ważne do 30 listopada b.r.
Inne, zarobione za rezerwacje, były ważne do końca 2017, zgodnie z ich regulaminem.
Natomiast co do oferty, reward points są po prostu widoczne przy każdej rezerwacji, nie trzeba się nawet logować.
Co mi się podoba, to że zarobione punkty można wykorzystać w całości, jak tylko się pojawią dostępne.
Przykładowa rezerwacja (bez logowania), cena noclegów 10.000, 5.000 do wykorzystania na później:

Załączniki:
ScreenShot086.jpg
ScreenShot086.jpg [ 78.72 KiB | Obejrzany 2276 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Lip 2020 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Właśnie przyszła informacja, że travelbook.ph kończy działalność. Ostatnim dniem działania będzie 15 lipca.

Z informacji wynika że wszystkie noclegi zaczynające się od lub po 15 lipca zostaną skasowane a pieniądze zwrócone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group