Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Kwi 2020 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
BlockFi to prywatna platforma pożyczkowa z siedzibą w Nowym Jorku, założona w 2017 roku, która oferuje właścicielom kryptowalut pożyczki w dolarach zabezpieczone w kryptowalucie. W ramach obecnie trwającej promocji BlockFi możemy zdobyć 50$ premii.

Jak odebrać 50$ od BlockFi?

1. Wchodzimy na stronę serwisu
https://blockfi.com/
i dokonujemy rejestracji konta.
2. Po przejściu i zalogowaniu się na profil uzupełniamy nasze dane, które następnie weryfikujemy dokumentem tożsamości oraz krótkim filmikiem video. Weryfikacja jest bardzo szybka.
3. Na jeden z portfeli wpłacamy pierwszy depozyt w wybranej kryptowalucie. Osobiście posługując się aplikacją Change przesłałem 50$ w Bitcoinie. Warto unikać Bisona przy takich transferach (przelewy w krypto idą kilka dni!). Kiedy środki znajdą się na naszym koncie musimy spełnić podstawowy warunek promocji, tzn. dokonać transakcji w serwisie o łącznej wartości min. 1.000$. Można to łatwo zrobić zamieniając sobie naszą wpłaconą kryptowalutę na inną i proceder ten powtórzyć, tyle razy aby osiągnąć wymagany obrót, u mnie było to 20 kilka wymian. Strata jaką odnotowałem wyniosła ok. 7$.

Na stronie jest informacja, iż bonusy będą przyznawane do 1 maja. Poniżej screen z potwierdzeniem otrzymania bonusu z dnia wczorajszego:
Załącznik:
Screenshot_20200425-140703.jpg
Screenshot_20200425-140703.jpg [ 112.79 KiB | Obejrzany 4895 razy ]

Jest limit 2.000 bonusów, jakkolwiek nie jest łatwo w Internecie znaleźć informację o tej promocji (na forach, blogach), tak więc warto się pospieszyć i spróbować. Promocja trwa do 27.04. Mamy jeszcze całą niedzielę.

Kto chętny to zapraszam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 26 Kwi 2020 11:37 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Przejdzie wymiana Gemini na Coinbase?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Kwi 2020 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
U mnie niestety weryfikacja "under review". Zobaczymy, czy szybko to ogarną, czy dopiero jutro (czyli już po czasie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Kwi 2020 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2122
platynowy
Zeby tak był licznik ile juz bonusów rozdali...
Na świecie miliardy ludzi, szkoda chyba już czasu i pieniędzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Kwi 2020 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Wczoraj późnym wieczorem kolega pisał do ich supportu, czy promocja obowiązuje także 27 kwietnia, bo to ostatni dzień. Czy on także się wlicza? Odpowiedzieli mu, że tak.

Zapytał również w mailu, czy pula bonusów w tej promocji, nadal jest aktywna? Odpowiedzieli, że jest. Dziś o 16. Także dobre info - poczekajcie, ale każdy, kto zrobił to wcześniej (sobota, niedziela, a nawet dziś) powinien teoretycznie otrzymać swoją premię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Kwi 2020 17:01 

Rejestracja: 02 Kwi 2020
Posty: 5
Robiłem w niedziele po południu i właśnie zaliczyło mi bonus :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Kwi 2020 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Zgadza się, w nocy dopisywali bonusy :)
*** Taka uwaga - tylko pierwsza wypłata w serwisie jest darmowa. Jeśli robiliście już pierwszą wypłatę (wypłaciliście, np. depozyt którym obracaliście), to kolejna będzie kosztować:
0.00250000 danej kryptowaluty
Bonus został dodany w Bitcoinie. 0.00250000 BTC to sporo, dlatego mając za sobą już pierwszą wypłatę w serwisie, należy ten bonus zamienić na inną kryptowalutę i wypłacić w innej, aby stracić jak najmniej z otrzymanej nagrody. Np. na LTC, gdzie 0.0025 LTC to jakieś 50 groszy ;)
Mam nadzieję, że kilku osobom udało się skorzystać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Kwi 2020 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
U mnie też w nocy wpadł bonus, na czysto wyszło ~40 USD.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group