Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
25$/50$ (aktualnie nie działa)

https://www.booking.com/index.en-gb.htm ... 1r974alUpg

40$/80$ (aktualnie nie działa)
https://www.booking.com/index.pl.html?a ... top;cdl=ru

40£/120£ (aktualnie nie działa)
https://www.booking.com/index.en-gb.htm ... ype=total&

40$/200$ (też nie działa)
https://www.booking.com/index.en-gb.htm ... ype=total&

To nie jest wątek o programie poleceń, ten znajdziemy tutaj: booking-com-25-usd-cashbacku-mwz-50-usd,81,109120.
Posty nie na temat będą usuwane bez ostrzeżenia.


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna
Autor Wiadomość
#1101 PostWysłany: 23 Maj 2018 15:30 

Rejestracja: 11 Lip 2017
Posty: 6
Loty: 24
Kilometry: 29 352
bernikula napisał(a):
k.domrzalski napisał(a):
Cześć, mam pytanie. Czy ktoś z Was miał sytuację, że nie dostał maila z bookingu dotyczącego przetwarzania nagrody pieniężnej w związku z powrotem znajomego z podróży? Znajomy wrócił półtora miesiąca temu z wyjazdu, po paru dniach na koncie booking widniała informacja, że zostałem nagrodzony kwotą 50 zł, a do tej pory zarówno nagrody, jak i maila brak ;)

Email przychodzi mi od razu, natomiast na kasę czekam zawsze około miesiąca. Zarówno w przypadku jak ja korzystam z czyjegoś linka, jak i ktoś z mojego.

W przypadku, gdy nie dostałam maila, miałam na booking w zakładce tych nagród informację na czerwono, że nie kwalifikuje się.


Tak, tylko że na koncie normalnie widnieje na zielono informacja o przyznanych środkach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#1102 PostWysłany: 23 Maj 2018 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
No to wówczas faktycznie powinien być zwrot na konto. Ja dwa razy pisałam do booking, a teraz juź cierpliwie czekam.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1103 PostWysłany: 23 Maj 2018 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
Po reklamacji napisali ze się nie kwalifikuje ale dobrej woli dają 100zl
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1104 PostWysłany: 29 Maj 2018 05:21 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Cytuj:
Informujemy, że rozpoczęliśmy weryfikowanie Twojej nagrody w wysokości 60 zł. Otrzymanie płatności może potrwać od 30 do 60 dni.

A pomyśleć, że rok temu, pieniądze miałem na koncie w dwa dni po otrzymaniu tego maila... :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1105 PostWysłany: 29 Maj 2018 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Tak szybko to ja nawet rok temu nie miałam, zawsze czekam.

A propos, czy jeżeli wchodzicie w booking i zakładkę rezerwacje, a potem w konkretną rezerwację, to czy macie napisane przy danej rezerwacji, że po jej zrealizowaniu otrzymacie kasę na kartę? Zauważyłam dzisiaj, że pod dwoma rezerwacjami nie mam, a pod dwoma kolejnymi mam i zastanawiam się, czy po prostu przy dwóch link mi nie zadziałał... Czy link może być nieaktualny (np. zrealizowano już pulę 10 poleceń), a mimo to ktoś z niego bukuje i dopiero potem się okazuje, że się nie kwalifikuje???
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1106 PostWysłany: 29 Maj 2018 10:17 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Miałem taką sytuację jak Ty przy trzech rezerwacjach.
Jedna z początku kwietnia leży do dziś nierozliczona. Była robiona poprzez link hulający swego czasu w internecie w CAD.
Drugą, majową, sam odwołałem, bo zrezygnowałem z podróży.
Mam jeszcze jedną na koniec czerwca, bodajże w AUD. Ale raczej i ta wyleci z konta, bo mam już alternatywną rezerwację zrobioną przez innego pośrednika. Czekam do połowy czerwca i jeśli zwrot za tą z kwietnia nie zostanie zaksięgowany na mym koncie, decyduje się na anulacje.
Mam co prawda skany do wszystkich rezerwacji z widocznym na stronie zwrocie, ale po prostu przez ostatni rok dostałem tyle prezentów od Booking.com, że nie mam sumienia się z nimi boksować;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Elmo Reserve lubi ten post.
 
      
#1107 PostWysłany: 29 Maj 2018 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Myślę zatem, że jeżeli nie ma informacji o nagrodzie pod konkretną rezerwacją to coś zrypałam i nie będę miała zwrotu. No szkoda.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1108 PostWysłany: 31 Maj 2018 09:38 

Rejestracja: 06 Cze 2014
Posty: 312
Rezerwacja zrobiona przez znany link od Williama (40 CAD).
Miesiąc po odbytym noclegu, taką informację dostałem od supportu:
"Z przykrością informujemy, że nagroda nie zostanie wypłacona ze względu na brak adresu mailowego osoby polecającej. "

WTH??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1109 PostWysłany: 31 Maj 2018 09:53 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Może usunął konto?
Nie wiem jak to się ma do regulaminu, ale co tu reklamować?;) Też czekam na informację odnośnie tego zwrotu (post #1106), ale, tak jak myślałem, szanse z każdym dniem są coraz mniejsze. Jeśli już nie zerowe;)

Czy też macie problem z logowaniem się do systemu poprzez VPN, np. tym wbudowanym w przeglądarkę Opera, czy Windscribe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1110 PostWysłany: 04 Cze 2018 23:49 

Rejestracja: 14 Sie 2012
Posty: 95
Loty: 44
Kilometry: 70 350
Witam, ktos posiada link na zwrot w euro? ile wynosi i za ile trzeba min zarezerwowac,zeby zadzialal?
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#1111 PostWysłany: 05 Cze 2018 20:23 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
sluchajcie, mam nadzieje ze to dobry dzial, jesli nie to prosze adminow o przeniesienie do wlasciwego :)

dostalem pocztowke od bookinga poczta tradycyjna, w tym link do promocji 240 pln zwrotu na moja karte
przy rezerwacji powyzej 1000 PLN.
czy ktos z Was skorzystal z podobnej promocji ? ile czasu trzeba czekac na zwrot ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1112 PostWysłany: 05 Cze 2018 21:27 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Widzieliście, że zmienili stronę "Poleć nas znajomym i zarabiaj"? Teraz, po wypłaceniu nagrody, można podejrzeć jej numer ARN, potrzebny w kontaktach z bankiem w sytuacji, gdyby nie dotarła ona na nasze konto.

Załącznik:
booking.jpg
booking.jpg [ 121.29 KiB | Obejrzany 5527 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
wersus79 uważa post za pomocny.
 
      
#1113 PostWysłany: 06 Cze 2018 11:38 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
Linka podesłałem na priv ;)

Co do pytania od ilu rezerwacja to zasada zawsze jest taka sama tj. 2 x tyle co wartosc zwrotu plus czasem jakies grosze czyli np. z linku za 50 zl trzeba rezerwowac za 101 zl ;)

pzdr

vince89 napisał(a):
Witam, ktos posiada link na zwrot w euro? ile wynosi i za ile trzeba min zarezerwowac,zeby zadzialal?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
 
      
#1114 PostWysłany: 15 Cze 2018 17:58 

Rejestracja: 05 Lis 2010
Posty: 64
Chyba zostały wprowadzone kolejne restrykcje w zasadach programu, dzisiaj przy próbie rezerwacji komunikat:

Cytuj:
"Nie możesz zarezerwować tego obiektu w ramach programu poleceń. Poszukaj innego obiektu."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1115 PostWysłany: 15 Cze 2018 18:46 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
To jest od bardzo dawna. Ktoś skorzystał już z wybranej zniżki na ten obiekt. Czasem działają inne zniżki, czasem już żadne.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 16 Cze 2018 12:00, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
xyz lubi ten post.
 
      
#1116 PostWysłany: 15 Cze 2018 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 436
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Zazwyczaj przy tym komunikacie dziala poczekanie z rezerwacja dzien czy dwa.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
xyz lubi ten post.
xyz uważa post za pomocny.
 
      
#1117 PostWysłany: 16 Cze 2018 00:44 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
robi mi się słabo jak można wałkować ten temat - ZACZNIJCIE CZYTAĆ LOGICZNIE KOMUNIKATY PROMOCJI BOOKING.COM i to wystararczy ja skorzysłałem z promocji i wszystko odbyło się ok - a że ktoś przekombinował to jego ból , ale polacco jak to bywa wykorzystać do cna - dane / karty zmiany kombinacje - oni nie są głupi wiedzą o co chodzi.... takie cwaniakowanie , nie ma promocji już i nie działa zamknąć temat a nie wylewać żale ... niektóre oceny tematu przez psedo wszystko więdzących to żenada , właściwy jest kontakt z booking.com. Jestem za wprowadzeniem restrykcji - tak by wywalić niemyślących i nieczytających. TAK NA MARGINESIE jak czytam niektóre wypowiedzi z statusami wysokimi - to mam wrażenie że macie smutne życie , i chyba podróżujecie w próżnej samotności. i ten jad ......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1118 PostWysłany: 16 Cze 2018 17:02 

Rejestracja: 02 Maj 2018
Posty: 1
hej mam pytanie, czy można wprowadzić nr karty kredytowej, która była już wcześniej użyta do tej promocji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1119 PostWysłany: 16 Cze 2018 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Można, ale na 1 kartę można otrzymać maksymalnie 11 nagród.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1120 PostWysłany: 17 Cze 2018 19:26 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
Ma ktoś pomysł, co oznacza taka uwaga?:
Twoja nagroda nie może być wypłacona, ponieważ podane przez Ciebie dane nie spełniają naszych Warunków
Co ciekawe dostałem maila z informacją, że 25$ zaraz będzie na moim koncie.
Kasy jak nie było, tak nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group