Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 13 Lut 2012 14:25 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
okocim23 napisał(a):
Viktor44 napisał(a):
dorota.sz sprawdz PM (na górze stronki, po lewej, nowe wiadomości ;) ), z racji mojej wielkiej słabości do kobiet, kod poszedł do ciebie ;D
1 minute temu działał, powinien działać dalej.
Działa? (daj znać, widziałem, że przeglądasz wątek)

PS. Mam kolejny działający! (poszedł PM do okocim23) :)



dzięki wielkie - kod działa ale jeszcze nie bukowałem bo czekam na zwrot kasy za poprzednią rezerwację 8-)

właśnie co do zwrotu kasy - ile czekaliście na jej ewentualny zwrot bo wczoraj po 20 była odmowa a kasy na koncie jak nie ma tak nie ma :?


zabukowane - kod zadziałał - potwierdzone - dwie doby dla 4 osób 900 metrów od Łuku Triumfalnego za 440 zł ;)

a teraz pytanie:

Regulamin Domu Translated by Google Translate:

Household including entrance (€ 30), thank you to leave the studio as you found it.
Sheets and towels optional (€ 19) per person payable on arrival.

zawsze po rezerwacji są jakieś dodatkowe opłaty?? bo o niczym takim nie wspominano podczas rezerwacji

a przez to pierwsze zdanie mam rozumieć, że zaplacę 30 e za użytkowanie wszelkich sprzętowe domowych??

pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#62 PostWysłany: 13 Lut 2012 16:31 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
jakby ktoś mi odpowiedział na poprzednie zapytanie byłbym wdzięczny ;)

a jeżeli ktoś potrzebuje kod na 40e mam jeden - kliknąłem w pracy na innym ip i jest :P - jak co wyśle na pm
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 13 Lut 2012 16:42 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
Bardzo dziwnie to przetłumaczyło. Pierwsze zdanie nie mam pojęcia co może znaczyć, rozumiem, że to z francuskiego tak przetłumaczyło? Może spróbuj tłumaczyć słowa oddzielnie i skleić z tego sensowne zdanie. W kontekście google translate może sporo przekłamywać. Drugie to akurat oczywiste i chyba nie masz z tym problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 13 Lut 2012 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
wg. opcja mnie pościel i ręczniki jest płatna 19 euro, reszta Cię nie interesuje, ale mogę się mylić, faktycznie niespecjalnie przetłumaczone
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 13 Lut 2012 16:56 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
Regulamin Domu Translated by Google Translate:

Household including entrance (€ 30), thank you to leave the studio as you found it.
Sheets and towels optional (€ 19) per person payable on arrival.

tak już dostałem przetłumaczone - pisało że z Google

Drugie zdanie spoko ale pierwsze??? 8-)
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 13 Lut 2012 17:02 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
Wrzuć te pierwsze zdanie po francusku, to coś pokombinujemy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 13 Lut 2012 17:04 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
matt napisał(a):
Wrzuć te pierwsze zdanie po francusku, to coś pokombinujemy ;)



ale ja je w takiej formie otrzymałem na mejla -widocznie gospodarz korzystał z google

Household including entrance (€ 30), thank you to leave the studio as you found it.

Mi się wydaje, że chodzi o korzystanie z kuchni itd. tylko czemu to nie było w cenie?????
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 13 Lut 2012 17:08 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
No w takim razie wygląda na to, że 30 eur jest za "utrzymanie domu", ale "entrance" to nie wiem co wg. nich oznacza. Może Cię przywitają butelką szampana i to kosztuje 30 euro. Druga część, zostaw apartament w stanie jakim go zastałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Lut 2012 17:26 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
matt napisał(a):
No w takim razie wygląda na to, że 30 eur jest za "utrzymanie domu", ale "entrance" to nie wiem co wg. nich oznacza. Może Cię przywitają butelką szampana i to kosztuje 30 euro. Druga część, zostaw apartament w stanie jakim go zastałeś.


dzięki - tak też mniej więcej to zrozumiałem ale czy to jest dozwolone że oprócz normalnej opłaty za nocleg jest jakiś haracz??? O jakiś opłatach nie było nic wspominane.
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 13 Lut 2012 17:36 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
okocim23 napisał(a):
matt napisał(a):
No w takim razie wygląda na to, że 30 eur jest za "utrzymanie domu", ale "entrance" to nie wiem co wg. nich oznacza. Może Cię przywitają butelką szampana i to kosztuje 30 euro. Druga część, zostaw apartament w stanie jakim go zastałeś.


dzięki - tak też mniej więcej to zrozumiałem ale czy to jest dozwolone że oprócz normalnej opłaty za nocleg jest jakiś haracz??? O jakiś opłatach nie było nic wspominane.


jednak było w regulaminie a ja to przegapiłem :evil:
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 13 Lut 2012 18:53 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 12
Też chcę sobie zabukować pokój z wykorzystaniem tego kuponu, ale mam 1 pytanie (korzystam z wimdu po raz pierwszy):

Przy wyszukiwaniu noclegu wpisałam, że szukam dla 2 osób i rozumiem, że cena końcowa to cena za te właśnie 2 osoby? Bo w szczegółach pokoju mam jeszcze opcję "Dodatkowi goście (>1) 10 eur". Jak mam to rozumieć?

Aha, i co oznacza "suma pośrednia"? Czy jeszczejakieś dodatkowe opłaty są później naliczane prócz opłaty transakcyjnej pobieranej przez wimdu?

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 13 Lut 2012 19:12 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
asikk78 napisał(a):
Też chcę sobie zabukować pokój z wykorzystaniem tego kuponu, ale mam 1 pytanie (korzystam z wimdu po raz pierwszy):

Przy wyszukiwaniu noclegu wpisałam, że szukam dla 2 osób i rozumiem, że cena końcowa to cena za te właśnie 2 osoby? Bo w szczegółach pokoju mam jeszcze opcję "Dodatkowi goście (>1) 10 eur". Jak mam to rozumieć?

Aha, i co oznacza "suma pośrednia"? Czy jeszczejakieś dodatkowe opłaty są później naliczane prócz opłaty transakcyjnej pobieranej przez wimdu?

Pozdrawiam!


uważaj na regulamin wynajmowanego lokum - tam zazwyczaj są kruczki że coś trzeba dopłacić, a co do ceny za wynajem to to co wyjdzie w podliczeniu zostaje potrącone z rachunku
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 13 Lut 2012 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Ja osobiście nie korzytałem, tutaj widzę jest wątek na temat wimdu, ale krótki:
viewtopic.php?f=20&t=6581

Tam możemy umieszczać opinie i perypetie związane z wimdu.

Dzisiaj udało mi się po ciężkiej walce, dziabnąć jesczcze 2 kody działające, ale już rozdane :).
Ale zajeło mi to tyle czasu, że dziwię się sobie że mi się chciało...
Ktoś ma TOR lub jakieś proxy czy anomizer to moze spróbować sie jeszcze pobawić, ale zabawa dla bardzo bardzo cierpliwych :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 14 Lut 2012 09:40 

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 119
Loty: 1
Kilometry: 2 389
Właśnie przed chwilą udało mi się ustrzelić działający kod z generatora ,więc jeszcze można próbować.
Niestety host od razu odrzucił rezerwację :x :x
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 14 Lut 2012 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 776
Jak odrzucil to kod dalej powinien byc do wykorzystania.
Ja wczoraj po 45 minutach generowania dalem sobie spokoj.

Wciaz z checia przyjme kod na 40EUR.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 14 Lut 2012 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 292
niebieski
A jak wy generujecie te kody-mi się cały czas pojawia ten sam kod : (
_________________
Malta, Majorka, Forli, Malme, Londyn, Neapol, Kanary, Martynika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 14 Lut 2012 12:57 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Cytuj:
Mi się udało. Dzięki dla postującego. Generator kodów, mam wrażenie, ze ma pulę kodów w bazie, powiedzmy 100 i pokazuje je losowo, ale niestety z puli nie znikają kody zużyte.

Mam zainstalowany Hotspot Shiled (proxy).

1) Włączam, dostaję nowe IP. Generuję kod.
2) Sprawdzam kod - nie działa.
3) Wyłączam i włączam ponownie Hotspot Shield. Nowe IP
4) Znowu generuję kod i sprawdzam.


Patrz strona pierwsza tego tematu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 14 Lut 2012 14:12 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
okocim23 napisał(a):
okocim23 napisał(a):
matt napisał(a):
No w takim razie wygląda na to, że 30 eur jest za "utrzymanie domu", ale "entrance" to nie wiem co wg. nich oznacza. Może Cię przywitają butelką szampana i to kosztuje 30 euro. Druga część, zostaw apartament w stanie jakim go zastałeś.


dzięki - tak też mniej więcej to zrozumiałem ale czy to jest dozwolone że oprócz normalnej opłaty za nocleg jest jakiś haracz??? O jakiś opłatach nie było nic wspominane.


jednak było w regulaminie a ja to przegapiłem :evil:


To między innymi dostałem na mejla - jest ktoś w stanie mi napisać o co chodzi???

FIN DE VOTRE LOCATION

Vous devez fermer le logement en tournant le verrou simplement

N’oubliez pas de faire le ménage de sortie si vous n’avez pas pris l’option ménage de sortie
Si vous n’avez pas pris l’option ménage d’entrée à la réservation, vous bénéficierez du ménage effectué par le locataire précédent et aucune réclamation ne sera acceptée.

Vous pouvez encore choisir ces options avant votre arrivée : envoyez un message à manou@holidayflat.fr
Ménage d’entrée : 30 Euros
Ménage de sortie : 30 Euros
Ménages d’entrée et de sortie : 45 Euro
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 14 Lut 2012 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
po angielsku:
END OF YOUR RENTAL

You must close the housing by turning the lock simply

Don't forget to clean of output if you have not taken the option output household
If you have not taken the option household entrance to the reservation, you will benefit from the household by the previous tenant and no claim will be accepted.

You can even choose these options prior to your arrival: send a message to manou@holidayflat.fr
Household of entry: 30 Euros
Household of output: 30 Euros
Household input and output: 45 Euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 14 Lut 2012 20:15 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 841
niebieski
Viktor44 napisał(a):
po angielsku:
END OF YOUR RENTAL

You must close the housing by turning the lock simply

Don't forget to clean of output if you have not taken the option output household
If you have not taken the option household entrance to the reservation, you will benefit from the household by the previous tenant and no claim will be accepted.

You can even choose these options prior to your arrival: send a message to manou@holidayflat.fr
Household of entry: 30 Euros
Household of output: 30 Euros
Household input and output: 45 Euro



rozumiem że po polsku to mniej więcej to, że pokój powinien być posprzątany przez poprzednich gościach, trzeba po sobie posprzątać a jeśli nie posprzątamy płacimy 30e. a jeżeli chcemy mieć posprzątane bo nie wiadomo jak zostawili to poprzednicy to płacimy drugie 30e i w sumie promocyjnie 45 e?

czyli pewnie trzeba napisać do tego gospodarza i go poinformować czego się chce

tak????????? 8-)
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group