Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: 4 odcinki do statusu
#1 PostWysłany: 20 Sie 2018 12:58 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 3
Mielibyście jakąś radę na 4 tanie odcinki z KRK? Do golda potrzebuję w miarę szybko zrobić.

I jeszcze pytania - czy odcinki również się naliczają przy koncie together? Tzn. jak pojadę z osobą którą dołącze do swojego konta po dwa odcinki to w sumie naliczy mi 4?

Pozdr.
Zbyszek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 20 Sie 2018 16:30 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
Z tego co jakiś czas temu patrzyłem to najtańsze loty po Polsce masz na trasie Warszawa Zielona Góra

Więc robiąc skok:

KRK-WAW-IEG
IEG-WAW-KRK

Pewnie wyjdzie Ci najtaniej.

Nie wiem jak wychodzi cenowo ten sam dzień w dwie strony, ale w ostateczności z IEG jest relatywnie blisko nawet do Poznania
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Sie 2018 03:28 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@zbi99 - ja mam dla Ciebie zupełnie inną propozycję - polecam jako jej autor ;-):

Bilety kupujemy bezpośrednio na stronie Lufthansy: Wylot po południu (około 1-2pm) do Dublina z przesiadką we Frankfurcie. Powrót dnia następnego o 5 am / 8am z przeiadką w Monachium/Frankfurcie. Całość na 100% (o ile nie wybierzesz 25 grudnia ;-)) zamyka się w 450 zł. Na kupony groupona już nie mam nadzieji. A ponadto masz 12 godzin świetnej zabawy w Temple Bar District i klimatyczne miasto ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lis 2019 18:54 

Rejestracja: 27 Cze 2014
Posty: 9
Hej, czy taka kombinacja robi mi 5 segmentów lotu potrzebnych do załapania FTL?
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Lis 2019 19:14 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@kocureq tak, Swiss i LH łapią się na Srebrną Promocję.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group