Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#101 PostWysłany: 29 Cze 2016 15:27 

Ja tam wolę mieć plan większy niż mniejszy, bo chyba nie ma nic gorszego jak przyjechać gdzieś na miejsce i ciężko dumać co by tu zobaczyć, zwłaszcza jak się nie zna lokalnego języka :).

Zatem nasz plan może i intensywny ale będziemy realizować na spokojnie, co się uda zobaczyć i gdzie dojechać to nasze a jak coś zostanie to będzie na zaś :).
Góra
 PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#102 PostWysłany: 04 Lip 2016 23:45 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 342
niebieski
Cicha_Woda napisał(a):
wulkan napisał(a):
Nad Iseo będę dopiero 5 Lipca, mam nadzieję, że do tego czasu posprzątają.

Złoty most ma być dostępny do 3 lipca. Montowali go od listopada, więc obawiam się, ze dwa dni na demontaż może nie wystarczyć :(


-- 04 Lip 2016 23:53 --

Jutro tam będę.Mam nadzieję,ze operacja demontażu nie popsuje mi widoków a statki z Sulzano będą kursowały na wyspę. Jestem ciekawy czy oprócz prezentacji plenerowej sztuki nowoczesnej i promocji regionu jest jakiś inny cel bo z ekologią to raczej nie ma nic wspólnego :)

-- 05 Lip 2016 00:03 --

Będąc w Lecco warto pojechać autobusem miejskim nr 5 , przystanek ze stacji kolejowej, do końca linii a stamtąd kolejką linową na Piani d,Erna - polecam wspaniała przygoda , piękne widoki na jezioro i góry oraz ścieżka przyrodnicza. Jeden z najlepszych dni w czasie mojej podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#103 PostWysłany: 05 Lip 2016 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
@wulkan
1. Nie ma żadnego celu - to wizja "artysty" - poczytaj o "autorze" to ten sam co opakował Reichstag
2. O kolejce w Lecco pisane było wiele razy. Na pewno jest to obowiązkowy punkt "do zaliczenia" w tym mieście. Przy ładnej pogodzie wrażenia niezapomniane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group