Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Maj 2018 11:43 

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 53
-- 16 Maj 2018 11:28 --

Hej,

poszukuje towarzyszki/towarzysza na wyjazd autostopem w zorganizowanym wyscigu (z zadaniami, cos jak Azja Express dla ubogich :P) po Europie (dokladne miejsca nie zostaly podane przez organizatora). Wyjazd bez spiny, na luzie.

Z uwagi na to, ze rejestracja zazyna sie za 3 dni, prosze o szybki kontakt tutaj, lub PW. Odpowiem sprawnie na wszystkie pytania :)

-- 16 Maj 2018 11:43 --

jesli komus mialoby to ulatwic przelamanie sie i napisanie, cos o mnie:

- jestem najbardziej bezkonfliktowa osoba jaka bedziesz mial(a) okazaje poznac w swoim zyciu
- autostopowe doswiadczenie 'jakies tam' mam - troche Europy, prawie cale Balkany, 2tyg temu wrocilem z Rumunii i Moldawii (tez stopem)
- podroze w moim wykonaniu raczej low budget, albo extreme low budget, ale moge sie dostosowac
- raczej bez spiny na zwiedznie muzeow (aczkolwiek na tym tripie i tak nie bedzie raczej mozliwosi na takowe)
- 27 lat


Ostatnio podbity przez rosicky, 16 Maj 2018 11:43
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group