Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Paź 2013 16:30 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
kwestia gustu - w Portugalii w poprzednie wakacje byłem ponad 2tyg i w Porto zatrzymaliśmy się 1 dzień i 1 dzień w Lizbonie - i to było dla mnie w sam raz, resztę czasu wolałem poświęcić na ciekawsze i ładniejsze miejsca ;) Porto bardziej mi się podobało, ale w Lizbonie jest więcej do zobaczenia
osobiście więc uważam że jeśli nie jesteś miejskim maniakiem to dasz radę i będziesz zadowolony, powodzenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 24 Lip 2015 09:47 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Dobrze jest poczytać różne punkty widzenia. Przy 3 dniach na oba miasta i założeniu, że omijamy muzea - które z nich byście wybrali? Nie wiem, kiedy następnym razem wrócę do Portugalii stąd pytanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Lip 2015 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Oba miasta są piękne i mają wiele do zaoferowania, ale różne na swój sposób.
Jeśli lubisz zgiełk, nocne życie to zdecydowanie Lizbona, Porto jest spokojne.
Dla mnie Lizbona.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 24 Lip 2015 10:21 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
jeden cały dzień od rana do nocy wystarczy na Lizbonę, ja byłem tam 3 dni to zaliczyłem też Sintrę i Cascais z okolicami,
ogólnie Lizbona nie jest duża, kup bilet dobowy za 6e całe miasto zrobisz w 1 dzień :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 24 Lip 2015 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
słowo klucz "zaliczyłem", "zrobisz"
znam takich co Stambuł w 1 dzień oblatują :lol:
żeby poczuć Lizbonę to te 3 dni będzie idealnie, jak miasto zmęczy to można do Sintry wyskoczyć
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Mar 2016 20:49 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
2 dni na obwąchanie Lizbony w zupełności wystarczą - przy zalozeniu ze mamy viva viagen za 6 euro - mozna smigac autobusami tramwajami metrami i windami.

Sam osobiscie w tym czasie - 1 dzien spedzilem w Belem, po drodze Hala Targowa przy Cais de Sodis a nastepnie powrot do centrum, i wzgorze Zamkowe, Winda Santa Justa, Rua Augusta i Praca de Comercio oraz powrot przez Plac Marquiza de Pombal do Campo Pequeno - plus spacer wokol i kolacja w srodku.
na Rua Augusta uwazajcie na "bialych inaczej" usilujacych na kazdym kroku wciskac haszysz pod czujnym okiem Policji.

Dzien drugi to Oceanarium, kolejka linowa za Oceanrium, pelen kurs Tramwajem 28 na Prazzeres,
Trzeciego dnia pojechalismy do Sintry - Castello Mauros, Pena, potem Capo de Rocca, i powrot przez Cascais - z obiadem w centrum handlowym przy dworcu.
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group