Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Cze 2016 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10934
HON fly4free
Gdyby ktoś chciał uzyskać 2x więcej pkt za przyszłe pobyty, to HfP oferuje coś takiego:
http://www.headforpoints.com/2016/06/02 ... r-bookings

Jedynie problemem jest rezerwacja przez appkę, bo wtedy nie da się skorzystać z linku :(

Podwójne punkty bazowe otrzyma się nawet, gdy uczestniczy się w promocjach, np. Accelerate (punkty bonusowe otrzyma się w standardowej ilości)
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiub lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 02 Cze 2016 09:25 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
I to jest jakaś dyskryminacja tej aplikacji ani MasterCard ani z tej promocji nie mogę skorzystać.
Ja mam akurat 3 noclegi i wszystkie 3 muszę zrobić przez apkę do Accelerate.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Cze 2016 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Zgadza się. To samo - dyskryminacja. Nie da się zrobić MasterCarda ani x2 przez appkę :?
Chyba, ze ktoś ma jakiś patent..?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Cze 2016 11:34 

Rejestracja: 01 Sie 2013
Posty: 99
Ktoś wie jak długo trzeba czekać aż punkty pojawią się na koncie po ich opłaceniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Cze 2016 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Może ja trochę źle słowo "bazowy" zrozumiałem i się niepotrzebnie napaliłem, ale na wszelki wypadek wkleję jakby ktoś nie doczytał:
Cytuj:
The bonus base points will not count for elite qualifying purposes.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Cze 2016 12:44 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
@kacper451 @danziger w przypadku promocji, która z założenia daje nam (potencjalnie) więcej z powrotem niż wydajemy, byłbym zdania, że darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Cze 2016 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@spokoluzik - zgadzam się całkowicie z Twoim zdaniem, ale jak już jesteśmy przy mądrościach ludowych to sam wiesz, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" :D I jeszcze na dokładkę bardzo lubimy "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu" :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Cze 2016 12:52 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Dla mnie osobiście (i pewnie nie tylko dla mnie) liczy się maksymalizacja punktów za jak najmniejszą krwawicę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Cze 2016 15:08 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
Zgadzam się z Panami w pełnej rozciągłości, też bym chciał zmaksymalizować zysk:) niemniej i tak zysk będzie, a że reguły dopuszczają go pod takimi warunkami to trudno. Prawo organizatora.

Wysłane z mojego Sensation przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group