Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lut 2017 12:38 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 5
Czesc,
Planuje wypad do Azji a dokladniej Wietnamu, Laosu i Kambodży, byc moze rowniej Malezji ale to sie okaze. Trip zaczynam juz 20 marca w Sajgonie (dokladnie 21 marca ba miejscu). Czy ktos bedzie tam w podobnym czasie lub być moze ktos stal sie podobnie jak ja szczesliwym posiadaczemu biletu na lot czarterowy Rainbow? /uklony do redakcji za tak dobry news/!
Podrozuje sama, backpacking uwielbiam! Azje tez! :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
#2 PostWysłany: 26 Lut 2017 23:36 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 2
Też kupiłem bilet na ten samolot :-p plany mam dokładnie takie same. Biorę plecak namiot i myk! Odezwij się na fb (Hubert Makaov) z mijagim na ikonie. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lut 2017 23:49 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Też lecę, będę we Wietnamie chyba jeden dzień. Macie już znalezione jakieś ciekawe powroty do Europy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lut 2017 23:50 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Oby lot doszedł do skutku ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lut 2017 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
??
Przecież musi polecieć po ostatnich wczasowiczy sezonu zima ..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Lut 2017 00:02 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Musi i Rainbow? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Lut 2017 00:40 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
Jeśli wylot tydzień wcześniej zostanie odwołany to i nie będzie kogo przywozić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Lut 2017 18:06 

Rejestracja: 27 Lut 2017
Posty: 5
Witam,

Napiszcie proszę coś więcej, zaczynacie 21 marca ile planujecie być w podróży i czy już jest jakiś wstępny plan co gdzie, kiedy. Czy już majce jakieś inne bilety no i co z ewentualnym powrotem.
Pozdrawiam

-- 27 Lut 2017 18:08 --

slaw87 napisał(a):
Witam,

Napiszcie proszę coś więcej, zaczynacie 21 marca ile planujecie być w podróży i czy już jest jakiś wstępny plan co gdzie, kiedy. Czy już macie jakieś inne bilety no i co z ewentualnym powrotem.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Lut 2017 10:22 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 2
Ja planuje spędzić w Wietnamie cały miesiac. Następnie Laos i kambo odwiedzić :-) a co będzie dalej to jeszcze nie wiem. Powrót jakiś się znajdzie. Dobrze by było zjechać ten Wietnam na motorku ( jak przygoda to przygoda ), trochę offroadu, trochę przyrody, trochę imprezy, trochę wszystkiego :-D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Lut 2017 21:43 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 5
Ja powoli planuje, ale mysle ze wszystko bede dogrywac na miejcu... zaczynam od dwoch dni w Sajgonie zeby sie zaaklimatyzowac i dalej na polnoc. Opcja motor wchodzi w gre jak najbardziej ;), ale sama chyba sie nie zdecyduje, wiec gdyby ktos jeszcze byl chetny to mozna pomyslec... ewentualnie open ticket na trase autobusowa i konsekwetnie zwiedzajac po drodze co sie da i zostajac troszke w co ciekawszych miejscach, bede sie kierowac do Hanoi, pozniej pewnie Ha Long Bay i polnoc kraju. Myslalam aby wrocic przez Laos do Kambodzy, zwiedzajac po drodze oczywiscie... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Mar 2017 20:20 

Rejestracja: 07 Mar 2017
Posty: 2
Wlasnie sobie dzisaj tez kupilam bilet na 20marca do Ho Chi Minh, Asia86 jake masz plany? moge sie do Ciebie dołaczyć? Mysle o poruszaniu sie do Hanoi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Mar 2017 21:30 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 5
Czesc Emilia33, fajnie ze tez lecisz do Wietnamu. Proponuje abysmy spotkali sie na miejscu na spokojnie (jest nas juz więcej) i przy kawie/piwie porozmawiali o naszych planach, oczekiwaniach co do wyjazdu... Poznamy sie troszke a jednoczesnie milo spedzimy pierwszy wieczor w nowym miejscu i zadecydujemy co dalej :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Mar 2017 14:17 

Rejestracja: 07 Mar 2017
Posty: 2
A macie juz miejsce zabookowane na pierwsza noc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Mar 2017 22:02 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 5
Tak, ja zabukowalam Hong Kong Kaiteki Hotel w 1 dzielnicy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 16 Mar 2017 11:31 

Rejestracja: 11 Mar 2014
Posty: 3
Hey, też się wybieram na kilka tygodni tym lotem i otwartość na dobrą kompaniję :) Zatem do zobaczenia w samolocie i HK Kaiteki. Można mnie znaleźć na fb jako Greg Adam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 17 Mar 2017 10:36 

Rejestracja: 04 Gru 2010
Posty: 31
Loty: 85
Kilometry: 122 281
Hi
przymierzam się do zakupu biletu dziś i mam pytanie czy aplikowaliście już o e-wizy i po jakim czasie byly gotowe?

Marcin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Mar 2017 12:51 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Następnego dnia @‌metyl_bca‌
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 18 Mar 2017 13:55 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 5
Hej hej! Widze ze leci nas troche tym czarterem :-) mysle ze bedzie czas i okazja zlapac sie na lotnisku lub po wyladowaniu... kto ma jeszcze ochote to bukujcie hostel(e) i mozemy sie organizowac razem na taksy z lotniska lub juz na miejscu na wspolny trunek /wieczorek i poznac sie blizej aby okreslic nasze plany i wizje i byc moze rozpoczac wspolna przygode ;-) mnie osobiscie mozna lapac tu: https://m.facebook.com/Joannawlo
Jo Anna
Pozdrawiam w ferworze pakowania ! ^^
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group