Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 22 Lut 2016 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Jasne nie ma sprawy! :) Dziękuję za miłe słowa :)

pozdrowienia i owocnego planowania :D
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 22 Mar 2016 13:53 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 0
Loty: 41
Kilometry: 125 270
Jedni długo piszą, inni czytają. Dzisiaj sobie przypomniałam że chyba powinno być coś jeszcze. I się nie zawiodłam :-)
Mam nadzieję że niebawem będę mogła skorzystać z relacji przy planowaniu kolejnego wyjazdu w tamtym kierunku.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 07 Kwi 2016 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Super relacja. Zdjęcia też bardzo ładne:)
I ja również nie ukrywam, że trochę od Ciebie ściągnę podczas naszej wycieczki w listopadzie :)
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
@lapka88 dziękuję :) i nie ma problemu - ściągaj ile chcesz :D ciesze się, że relacja się przydaje :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 07 Kwi 2016 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
@Olajaw a powiedz mi jak to zrobiliście że zapłaciliście tam mało za wycieczkę ba Bromo i Ijen tylko 1.100.000 IDR? Może nie doczytałem.
Sprawdzam w necie i nie chcą praktycznie mniej jak 150$ za samo Ijen 2D1N. A o Rinjani nie wspomnę bo śpiewają sobie ok 200$.
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 08 Kwi 2016 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
@lapka88 zobacz co jest wliczone w daną wycieczkę, u nas był to tylko transport z Bali na Jawę - całkowity od Kuty do Jogji, oddzielnie płaciliśmy za wstępy do wulkanów i noclegi (w relacji są te koszty pogrubionym drukiem).

ps. i chyba lepiej kupować na miejscu, zawsze możesz coś wynegocjować ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 08 Kwi 2016 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
No tak, jest transport, nocleg, jedzenie(wejście na teren wulkanu już nie).
Ale masz rację, nie ma co na zapas się martwić. Na miejscy się potargujemy.
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 06 Cze 2016 12:12 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 9
Świetna relacja! :) Będzie niezwykle pomocna przy planowaniu naszej podróży poślubnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 06 Cze 2016 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Bardzo dziękuję! :) udanej podróży :D
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Cze 2016 13:16 

Rejestracja: 07 Kwi 2015
Posty: 36
Loty: 48
Kilometry: 99 013
Fajnie czytać relację i oglądać zdjęcia i co chwilę myśl - O! mam zdjęcie z tego samego miejsca zrobione :D

Ale ja dodam od siebie, że wyjście na Kawah Ijen poza samym odcinkiem zejścia do krateru jest dość proste i przyjemne - raczej nie powinien mieć nikt z nim problemów :)

Aa, my za wycieczkę płaciliśmy chyba 400.000 IDR za osobę - ale w cenie był przejazd samochodem z Loviny na wulkan, prom, wstęp i droga powrotna. Spaliśmy kilka godzin w samochodzie, jednak polecam mieć w takim wypadku ze sobą dużo ciepłych ubrań i koc jakiś... W aucie nie mają ogrzewania, a w nocy (wrzesień) było okropnie zimno... Myślałam, że nie wytrzymamy :P
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 17 Cze 2016 17:16 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
olajaw napisał(a):
pola ryżowe o nazwie Jatiluwih
Jedyną rzeczą, która tu nie pasuje jest ... opłata za wjazd

Te pola ryżowe są notowane na liście dziedzictwa UNESCO. Indonezja wzięła przykład ze Słowacji. Przed wejściem do wsi Vlkolinec, też notowanej na liście, stoi kasa i też kasują za wejście
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 31 Lip 2016 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Chyba najciekawszy blog o Indonezji po polsku jaki znalazłem. Pozdrawiam :)
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 31 Lip 2016 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
apocalipseChyba najciekawszy blog o Indonezji po polsku jaki znalazłem. Pozdrawiam :)

Ojej dziękuję bardzo :D miło to słyszeć :) pozdrowienia :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 07 Wrz 2016 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
@olajaw, ten wodospad Sekumpul faktycznie cudo, na 100% muszę go zobaczyć
co dziwne, na forum bardzo mało info o nim
filmik z youtuba



a cała Twoja relacja - rewelacja :D
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 07 Wrz 2016 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
@cypel dziękuję :)

Świetny filmik! U nas przejrzystość była trochę gorsza i mieliśmy tylko aparaty w zanadrzu ;)
Dla porównania Git Git:

(ok. 2:00 minuty) :lol: trochę mniejszy :lol:

Tutaj dobrze widać ogrom Sekumpula :)
Załącznik:
WP_20150608_023.jpg
WP_20150608_023.jpg [ 220.01 KiB | Obejrzany 9426 razy ]
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 07 Wrz 2016 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
popierdółki w stylu gitgit mnie nie interesują ;)
@olajaw, widzieliście go z góry tak jak na filmiku, bo na Twoich zdjęciach nie ma takiego kadru, a wygląda to naprawdę pięknie, chce go z góry i z dołu, uff i ta zieleń :mrgreen:
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 07 Wrz 2016 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
@cypel niestety nie byliśmy w tym miejscu. Potem dopiero doszliśmy do wniosku, że za późno tam dojechaliśmy, bo byliśmy dopiero ok.14 (najpierw ruszyliśmy na pola ryżowe), więc jak będziesz jechał to najlepiej z rana,wtedy będzie więcej czasu na chodzenie po dżungli i złapanie najlepszych miejscówek :) Wracając praktycznie wyszliśmy z dżungli jak już się mocno ściemniało (ok.18), więc niestety czas nam przeszkodził..

Wszyscy na miejscu będą Cię namawiać na Git Git, ale nie daj się złamać ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 07 Wrz 2016 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Jeśli chodzi o jednodniowe wypady to zawsze staram się, żeby najpierw dotrzeć do najbardziej odległego miejsca i wracać do chawiry. Czyli w tym przypadku Sekumpul i wracać w stronę Ubud. Przepraszam, ale trochę daliście ciała, że zaczęliście od "dołu a nie od góry" ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 07 Wrz 2016 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Nie do końca to nasza wina, bo kierowca nam mówił, że spokojnie zdążymy te 2 miejsca obrócić, a pola ryżowe były praktycznie po drodze. Zresztą nigdzie nie mówiłam, że nasz plan był idealny ;) Ale od tego jest forum, żeby dzielić się wiedzą i udoskonalać nasze wyjazdy :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 14 Wrz 2016 17:23 

Rejestracja: 11 Sie 2012
Posty: 31
Świetna relacja, bardzo mi pomogła w planowaniu.Dzięki
A jak sądzisz czy jesteśmy w stanie na własna rękę skuterami jednego dnia oblecieć Tannah Lot i Pura Ulun Danu Beretan, czy lepiej tak ja wy wziąć na ten dzień kierowcę? Ile około jedzie się do Pura Ulun Danu z Ubud? Zalezy mi, tak jak polecasz być tam o 8 rano.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group