Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Lis 2014 11:23 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Witam,
Orientuje się ktoś czy są aktualnie jakieś promocje na internet mobilny, o których nie przeczytam na stronach operatorów (np. promocje łączone z inną usługą, czy za zakup czegoś) ?
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
Najtaniej nadal wychodzi Aero2 ;)
A tak poważniej to w NJU mobile z rachunkiem jest 10 GB za 29 PLN.
http://www.njumobile.pl/oferta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lis 2014 14:59 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 15
jesli posiadasz telefon w Orange na abonament obsługujący LTE to po wykorzystaniu podstawowego pakietu jaki masz w taryfie ( przyładowo 2gb w taryfie 89,90zł) internet LTE masz bez "ograniczen" do konca marca 2015, bez ograniczen to troche sciemia bo w regulaminie jest zapis ze po przekroczeniu progu predkosc z max spada do kilku kilobitów... LTE dotyczy równiez Nju Mobile na abonament.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lis 2014 15:05 

Na allegro za ok. 55 zł (z kuponem promocyjnym za 35 zł)można zakupić wybraną kartę sim w taryfie orange free z 6,2 GB i drobnymi w zł, zarówno środki pieniężne oraz gb ważne do marca 2016r! (dość ciekawe rozwiązanie, nie trzeba podpisywać umowy z orange, po przysłaniu wkładasz kartę sim do telefonu, modemu i korzystasz)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lis 2014 15:19 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
49,99 Play LTE umowa niestety na 2 lata ale pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie. LTE bez limitu przez 6 miesięcy potem 15gb i noc free
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lis 2014 15:23 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
25 GB + 5 GB w PLAY 4G LTE, na 19 miesięcy za 29,99 pln.
Tylko przez internet, nie w salonach.
BEZ URZĄDZENIA. Moim zdaniem na teraz najlepsza opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Lis 2014 15:54 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Miałem play, odpada bo kiepsko działa poza miastami. Potrzebuję coś co się sprawdzi na wioskach.

Skąd wziąć kupon na 35 zł na allegro ? Dostawałem na e-mail na opony oraz odzież.

Z nju mobile nie rozumiem:

Dzięki usłudze "więcej internetu":
nie zapłacisz więcej niż 29 zł za dostęp do internetu do 10 GB na pełnej prędkości.
zwiększysz swój pakiet nielimitowanego transferu danych z 3GB do 10GB za jedyne 10 zł miesięcznie.

Nielimitowany pakiet z 3 gb do 10 gb ? 10 gb w pakiecie? Tak to napisali, że nie wiem ile jest tego internetu. Natomiast za 29,9 w Orange mam bodajże 16 gb, więc nju przegrywa. Potrzebuję sam internet, bez telefonu.
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Lis 2014 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
ane.wald napisał(a):
25 GB + 5 GB w PLAY 4G LTE, na 19 miesięcy za 29,99 pln.
Tylko przez internet, nie w salonach.
BEZ URZĄDZENIA. Moim zdaniem na teraz najlepsza opcja.


Warto jednak pytać w salonie, pracownik sprawdzi czy oferta internetowa jest dostępna dla Ciebie w salonie-ja właśnie tak miałem (przedłużenie umowy). I podpisałem na takich samych warunkach jak przez internet.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Lis 2014 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
maci3q napisał(a):
Miałem play, odpada bo kiepsko działa poza miastami. Potrzebuję coś co się sprawdzi na wioskach.
Skąd wziąć kupon na 35 zł na allegro ? Dostawałem na e-mail na opony oraz odzież.
Z nju mobile nie rozumiem:

Jeśli potrzebujesz internet na wioskach, to najpierw sprawdź zasięg BTS'ów.
http://mapa.btsearch.pl
Potem dopasuj najlepszą opcję.
Poza tym wykaż odrobinę inicjatywy. Nikt za Ciebie nie będzie analizował regulaminów.
Regulamin usługi „więcej internetu” w ofercie nju z rachunkiem.
[url=http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-usługi-więcej-internetu-w-ofercie-nju-z-rachunkiem.pdf]
Kupony Allegro:
https://kupony.allegro.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Lis 2014 22:18 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Dalej nie rozumiem o co chodzi z tym zwiększeniem pakietu danych, skoro w regulaminie nie ma o tym mowy, jedynie pisze, że w abonamencie jest 10 gb. To co ja mam zwiększać? Pakietów rozumiem, że nie można dokupować.

BTSearch jest mi oczywiście znane, tyle, że korzystam internetu w bardzo różnych miejscach przez dłuższe okresy czasu (pracuję 14 dni na 14 wolnego, przeważnie w różnych lokacjach - ale zawsze na wioskach/lasach/polach) więc jedynie co wiem z doświadczenia to, że play ma dużo mniejsze pokrycie niż t-mobile, orange i plus.

Co do promocji Allegro, widzę jedynie kupon na zabawki.
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Lis 2014 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Z tego co wiem, to najniższą cenę za GB w prepaid ma tmobile pakiet 6 GB/mc za 29 PLN odnawialny do wyłączenia w każdej chwili.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Lis 2014 22:32 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
njumobile nie ma internetu mobilnego samego w sobie. To jest telekom i internet jest dodatkiem. Płacisz za każde 100kb jakąś sumę gdy Twój rachunek za internet wyniesie 29zł do 10GB smigasz na prędkości bez limitów. W Twoim przypadku najlepszy będzie play bo ma najlepsza ofertę internetu i nie wiem gdzie przebywasz skoro masz problem z zasięgiem. Jechałem podczas mundialu Wawa-Wro intercity i oglądałem mecz ani razu nie zacięło :P
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Lis 2014 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 38
mashacra napisał(a):
tmobile pakiet 6 GB/mc za 29 PLN odnawialny do wyłączenia w każdej chwili.

jasne, od zarania spamują mnie "100MB za 9zł", już widzę jak dają 6 Giga za kilka groszy więcej :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Lis 2014 00:04 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Generalnie po sprawdzeniu różnych opcji wychodzi, że najtaniej kupić kilka starterów t-mobile, od 2,2 zł na allegro i w pakiecie 1gb. W ogóle chyba w moim przypadku najlepiej będzie poprostu kupować startery na Allegro gdyż są w dużo lepszych cenach niż w salonach.
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 22 Lis 2014 00:12 

maci3q napisał(a):
Generalnie po sprawdzeniu różnych opcji wychodzi, że najtaniej kupić kilka starterów t-mobile, od 2,2 zł na allegro i w pakiecie 1gb. W ogóle chyba w moim przypadku najlepiej będzie poprostu kupować startery na Allegro gdyż są w dużo lepszych cenach niż w salonach.


Biorąc pod uwagę, że startery "PO AKTYWACJI KONTO WAŻNE 14 DNI (CZYLI 1 GB NA 7 DNI ZA 2,75 ZŁ)" góra 30-dni, koszty wysyłki i "zabawę" z tym związaną to w/w karty sim za ok 47 zł z 6,2 GB ważne do IV.2016r. jak dla mnie jest dużo lepszym rozwiązaniem (a kupony promocyjne za 20 zł zapewne jeszcze będą, tyle że za jakiś czas)
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Lis 2014 00:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
owies napisał(a):
mashacra napisał(a):
tmobile pakiet 6 GB/mc za 29 PLN odnawialny do wyłączenia w każdej chwili.

jasne, od zarania spamują mnie "100MB za 9zł", już widzę jak dają 6 Giga za kilka groszy więcej :lol:

Teraz to nie rozumiem co masz na myśli, wiem bo korzysta ojciec, a sam mu konfigurowałem modem, router i konto na tmobile, teraz tylko sobie doładowuje co jakiś czas i działa prawie bezobsługowo.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 22 Lis 2014 01:18 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 149
Teraz najkorzystniej wychodzi Smart Dom w Plusie, o ile ktoś miał ich usługę przed 30.09.2014
Wtedy:
- za 24,95 zł. miesięcznie - 20 GB + LTE bez limitu do 5 Mb/s na cały okres umowy + modem,
- za 29,95 zł. miesięcznie - 25 GB + LTE bez limitu do 10 Mb/s na cały okres umowy + modem,
- za 34,95 zł. miesięcznie - 30 GB + LTE bez limitu do 20 Mb/s na cały okres umowy + modem,
- za 49,95 zł. miesięcznie - 35 GB + LTE bez limitu do 30 Mb/s na cały okres umowy + modem,

Umowy na 24 miesiące, pierwszy miesiąc za 0 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Lis 2014 01:57 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
maci3q napisał(a):
Witam,
Orientuje się ktoś czy są aktualnie jakieś promocje na internet mobilny, o których nie przeczytam na stronach operatorów (np. promocje łączone z inną usługą, czy za zakup czegoś) ?


Jeśli chcesz pokombinować, to możesz przy okazji promocji z Laysów trochę GB nazbierać, a potem co miesiąc za 15zł przedłużać ważność konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 22 Lis 2014 15:03 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
No właśnie widziałem, że są różne opcje z tymi laysami. Kupiłem na allegro za 12 zł karte sim orange z 6 gb więc zobaczę co to jest warte.
Zamówiłem również kilkanaście starterów t-mobile. Długość konta mi nie przeszkadza, bo 1 gb schodzi mi w ok 4-5 dni.

Natomiast przez nieuwagę będę miał jeszcze dodatkowy miesiąc play online, mają 30 dniowy okres wypowiedzenia.
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 24 Lis 2014 10:06 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Polecam njumobile. Jeśli jesteście w zasięgu LTE to za 19 zł dostajecie nielimitowany internet. Mieszkam w centrum miasta i przy zasięgu ok. 90% osiągam prędkości rzędu 50 Mb/s. W przypadku braku LTE jest pakiet 10GB za 29 zł. Umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Lepsza niż wszystkie w/w oferty!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group