Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Paź 2017 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Znalazłem ostatnio fajną opcję na fotoksiążkę :) http://www.saal-digital.pl/2017/test-fotoksiazki-bio/
Normalnie są drodzy ale teraz można zgłosić się do testu książki i dają kupon na 150 PLN (proszą tylko żeby potem umieścić gdzieś recenzję tej książki). Książka jest naprawdę dobrej jakości, za przesyłkę i dodanie kilku stron zapłaciłem chyba 40 PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
10 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 26 Paź 2017 15:03 

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 4
Na stronie piszą:

Szukamy profesjonalnych fotografów lub pasjonatów, którzy chcieliby przetestować wysokiej jakości fotoksiążkę od Saal Digital. Wybierz najlepsze ujęcia, zgłoś się do akcji promocyjnej, odbierz kupon o wartości 150 zł i zamów fotoksiążkę! Po jej otrzymaniu, napisz recenzję w mediach społecznościowych, stronie lub blogu!

Ile zdjęć wysyłałeś i w jakiej jakości?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Paź 2017 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Dzięki, otrzymałem kod, ja osobiście nie wysyłałem żadnych zdjęć, a jedynie wyraziłem chęć udziału w testach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Paź 2017 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Czyli z tego co pisze @Kalispell wynika, że tu również samodzielnie się projektuje swoją fotoksiążkę. Fajnie. Dla mnie niestety 14 dni na zrobienie projektu to trochę mało :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Paź 2017 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
@joanna_101010 Nie wysyłałem im żadnych zdjęć. Napisałem że żona się interesuje fotografią i dałem linka do jej instagrama, dwie godziny później miałem kod.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lis 2017 00:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Fotoksiążkę otrzymałem i muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony.
Dostałem kiedyś na prezent voucher do jednej z sieciówek i tamta fotoksiążka choć cieszy wspomnieniami nie powalała jakością.
Tu jest elegancko - dobry papier, staranne wykonanie, szczególnie widać to na brzegach/krawędziach - wszystko zachowane jak trzeba. Dodatkowo błyskawiczny kontakt mailowy (wyskoczył mi błąd przy płatności, więc musiałem prostować zamówienie) i wysyłka bodajże na następny dzień od złożenia zamówienia. Program do układania fotoksiążki też nie najgorszy (tryb manualny był dość łatwy w obsłudze i dający pożądane efekty; bo szablony i automatyczne ułożenie moich skromnych wymagań nie sprostały).
Inna sprawa to wysoka cena wyjściowa - bez kuponu nawet wiedząc już o świetnej jakości dla siebie raczej nie zdecydowałbym się. Może na prezent dla kogoś. Ale teraz holidaycheck we współpracy z nimi daje kupony na 75zł, i z taką zniżką już jest to do rozważenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Lis 2017 00:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Dodam, że można do nich napisać i przedłużą ważność kodu (mi przyznano 200zł). Właśnie po przedłużeniu o kolejne dwa tygodnie, staram się coś sklecić 8-)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Gru 2017 19:03 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
To kontynuując temat - kupon na 75zł - do jednokrotnego wykorzystania, także dla osób które już korzystały z usług. Tak jakby ktoś nie miał pomysłu na święta ;) http://www.saal-digital.pl/fotoksiazka/ ... ypoczatek/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zuzanna_89 lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 29 Gru 2017 16:04 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Gdzie warto wrzucić recenzję ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka


Ostatnio edytowany przez oskiboski, 29 Gru 2017 16:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Gru 2017 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@oskiboski wrzuć tutaj, myślę że forum podróżnicze to jak najbardziej odpowiednie miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Gru 2017 16:42 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Oto moja recenzja Fotoksiazki Saal-digital

Cytuj:
W dzisiejszych czasach coraz mniej ludzi wywołuje zdjęcia. Za album robi nam Facebook lub Instagram gdzie mozemy pochwalic sie fotkami w kazdej chwili, kazdemu na calym swiecie na tylko na swojej kanapie. A gdyby tak zamiast opasłych albumów robić sobie co roku fotoksiążkę z esensja naszych podróży. Z pomocą przychodzi saal-digital ktory zaprosil mnie do testu swojej książki. Pewnej soboty odpalilem wiec kreator, poldaczylem dyski ze zdjeciami i zaczalem tworzyc. Z poczatku nie jest to łatwe, ale po dodaniu drugiego, trzeciego zdjecia mozna sie wprawic. Czas oczekiwania jest niedługi, przesyłka z fotoksiazkach szybko trafia do Polski, gorzej z doreczeniem, bo przez dwa tygodnie kurier DHL nie mogl sie do mnie dodzwonic a paczka lezala na magazynie.
Album robi swietne wrazenie, jakosc wydruku i szycie to najwieksze plusy, ksiazka niestety strasznie sie palcuje, wiec polecam jednak w macie.
Dla kogo jest ta ksiazka ?
Dla ludzi ktorzy lubia miec namacalne pamiatki dobrej jakosci, cos co stworzyli samemu. Czy ja zamowilbym ponownie ? Nie sadze, od testu obejrzałem ją może 3 razy i pokazalem wszystkim odwiedzajacym znajomym. Moze to kwestia naszych czasów, ze chcemy duzo szybko, co chwilę nowe ale mi się to strasznie podoba
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 31 Gru 2017 12:00 

Rejestracja: 13 Mar 2017
Posty: 41
Ja testowałam już od nich i fotoksiążkę i fotozeszyt - łapcie fragment recenzji, którą zamieściłam wraz ze zdjęciami na moim profilu na Facebooku:


" (...) Z każdej podróży zawsze przywożę pocztówkę, magnes, no i oczywiście mnóstwo zdjęć. Z tymi ostatnimi to trochę jest kłopot. Zawsze obiecuję sobie, że te ulubione wywołam (w końcu nie ma to jak album zamiast miliona plików w komputerze), a kończy się to tak, że po kilku latach do wywołania jest set zdjęć i jakoś nie ma się komu za nie zabrać...

Pomyślałam, że świetną pamiątką może być stworzenie swojej wyjątkowej fotoksiążki. Dzięki Saal Digital Polska miałam możliwość wykonania i zarazem przetestowania swojej pierwszej. Sam proces tworzenia był dla mnie przyjemnością i świetną zabawą. Ułatwił mi to specjalnie do tego przygotowany edytor, który jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Program Saal Design jest naprawdę przyjazny dla użytkownika - możecie skorzystać z wbudowanych szablonów (układów), edytować je pod własne potrzeby, bądź stworzyć wszystko od podstaw. Do wyboru jest też mnóstwo klipartów czy wariantów tła, które możecie wykorzystać przy tworzeniu każdej ze stron. Wykonałam projekt, przesłałam do wykonania, a po kilku dniach dotarł kurier z przesyłką ;).

Muszę przyznać, że efekt przerósł moje oczekiwania. Fotoksiążka jest świetne wykonana - kartki są naprawdę grube, więc raczej nie ma możliwości żeby przy n-tym przeglądaniu któraś z nich uległa uszkodzeniu. Kolory i ostrość zdjęć również są bardzo dobre, a dzięki panoramicznemu łączeniu stron - na środku nie ma zagięć. Z pewnością jest to wspaniała pamiątka na dłuuugie lata.
Jeśli chcecie uwiecznić jedną ze swoich podróży bądź po prostu przygotować prezent bliskim - mogę śmiało polecić Wam firmę Saal Digital."

Później testowałam jeszcze fotozeszyt - jakość i kolory fajne, aczkolwiek gdybym miała wybierać - wolałabym jednak droższą fotoksiążkę (wiadomo książka>zeszyt), która skradła moje serce i wysoko postawiła poprzeczkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 20 Lut 2018 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013
Posty: 43
Loty: 27
Kilometry: 62 305
Skorzystałem z tego kodu i pisząc zwięźle: było warto. Kilka dni projektowaliśmy całość (sam program mógłby być bardziej rozbudowany), po przesłaniu gotowego projektu i opłaceniu kosztów wysyłki, książka dotarła kurierem w kilka dni. Świetne materiały, dobre kolory. Niestety nie mam porównania z innymi tego typu produktami.
_________________
Spłukani w podróży: https://www.brokeontheroad.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Kwi 2018 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
Mam do oddania kod który uprawnia do stworzenia fotoksiążki Saal Digital z rabatem 75 zł.

Akcja trwa do 30 kwietnia 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród. Promocja dotyczy fotoksiążek Saal Digital o wartości minimalnej 125 zł. Tylko jeden kod przypada na jednego użytkownika. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami. Promocja obejmuje koszty wysyłki.
Kody rabatowe są ważne do dnia 30 czerwca 2018 roku.

http://blog.holidaycheck.pl/2017/11/03/ ... 10296&uid=

Kto pierwszy ten lepszy ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 21 Kwi 2018 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 63
Loty: 43
Kilometry: 103 653
Bardzo chętnie przyjmę taki kod, akurat przymierzałam się do fotoksiążki :)
_________________
O, my Thai Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Kwi 2018 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Skorzystałem z akcji możliwości przetestowania produktów Saal Digital (kod na 150zł) i zamówiłem sobie fotoksiążkę 15x21.
Do tej pory z większości wyjazdów zamawiałem fotoksiążki na allegro, format A4 w cenie około 30-40zł za 40 stron, tak więc ogólnie już miałem doświadczenie z tworzeniem fotoksiążek.

Aby skorzystać z okazji "pochwaliłem się" że jestem hobbystycznym fotografem i sporo podróżuję, co przekłada się na sporą ilość zdjęć - podałem swojego facebooka oraz instagrama, gdzie można znaleźć fotki mojego autorstwa.

Pierwsza sprawa - aplikacja do tworzenia - do tej pory zamawiając u konkurencji dostępna była tylko aplikacja w formie strony internetowej, natomiast w Saal Digital trzeba zainstalować na komputerze program do tworzenia fotoksiążki. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy - strona internetowa ma ten plus, że nie musimy nic ściągać, instalować, jednakże idą też za tym pewne ograniczenia - w razie jakiegoś ewentualnego chwilowego braku internetu utracimy po prostu postęp swoich prac. No i wydaje mi się że aplikacja Saal Digital jest bardziej przyjazna dla użytkownika, jest trochę wygodniejsza i daje więcej opcji. Nie korzystałem jednakże z żadnych opcji filtrów, ramek, dodawania tekstów - więc tego nie ocenię, gdyż w fotoksiążkach dla mnie liczy się minimalizm, czyli np. zdjęcie na całą stronę, ewentualnie dwa, bez żadnych przerw, ramek itd. Aplikacja pokazuje nam czy jakość zdjęcia jest dobra (zapewne na podstawie rozdzielczości), tak więc przydatna funkcja dla amatorów, którzy nie ogarniają takich tematów.

Sam proces zamawiania jest bardzo prosty, zdjęcia są wysyłane na serwer i w zasadzie już tylko czekamy na książkę, która w moim przypadku była wysłana z Niemiec DHL'em. Przesyłka dobrze zapakowana, przyszła bez żadnych uszkodzeń.

Wybrałem książkę z papierem fotograficznym błyszczącym - czyli podstawowy papier i jakość zdjęć jest naprawdę świetna, kolory bardzo dobrze odwzorowane, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. I to co najbardziej mnie zaskoczyło i czym Saal Digital wygrywa nad konkurencją to sposób łączenia stron - do tej pory we wszystkich moich fotoksiążkach łączenie stron wygląda tak samo jak np. w tradycyjnych książkach, nie wiem jak to profesjonalnie ująć, ale ta wewnętrzna krawędź strony nigdy nie jest widoczna bo wchodzi w to łączenie, przez co gdy mamy umieszczone jedno duże zdjęcie na całe 2 strony to środek zdjęcia wypada w tym łączeniu i tam sobie zanika - trzeba brać to pod uwagę, że ten fragment zdjęcia nigdy nie jest widoczne. Natomiast w produkcie Saal Digital jest to rozwiązane tak jak w takich książeczkach dla dzieci z grubymi kartonowymi kartkami - przekładając kartki nigdy nie musimy dociskać krawędzi, żeby coś zobaczyć - od razu cała strona jest widoczna, w efekcie daje to super wrażenie przy fotkach umieszczonych na 2 sąsiadujących stronach - widzimy wszystkie fragmenty zdjęcia, nie musimy nic sobie doginać itd. żeby otworzyć ładnie książkę na danej stronie.

Podsumowując: Jak dla mnie świetne fotoksiążki, nie można się naprawdę do niczego przyczepić, jestem mega zadowolony.
Kwestia ceny: Zamówiłem swoją fotoksiążkę z tym próbnym kodem rabatowym, wybrałem format 15x21 i 26 stron bez żadnych extra dodatków, dzięki czemu razem z wysyłką (20zł) kod rabatowy pokrył całą kwotę zamówienia. Natomiast jeśli miałbym zamówić taką fotoksiążkę bez kodu to cena 145zł wydaje mi się mocno przesadzona i nie jestem pewien czy bym się zdecydował, gdy na allegro dostępne są kody, gdzie za 30-40zł (już z wysyłką) mamy większą fotoksiążkę z większą ilością stron (A4, 40 stron) - jest ona pod każdym względem słabsza, ale gdy tych fotoksiążek robimy sobie każdego roku conajmniej kilka to oszczędność jest jednak ogromna - można nawet odłożyć na kolejny wyjazd :D
Góra
 Profil Relacje PM off
J.1 lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 27 Cze 2018 08:11 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
W dobie wszechobecnych zdjęć cyfrowych, przeglądanych na telewizorach, monitorach, smartfonach papierowe, dotykalne zdjęcia straciły na znaczeniu.
Test fotoksiążki w Saal Digital z kodem na 150 zł był doskonałą okazją do przeniesienia na papier wartościowych zdjęć, których uzbierało się trochę w przepaściach komputerowego dysku.

Wybrałem opcję fotoksiążki 28x21 cm z 26 stronami na zdjęcia.
Duże ukłony z mojej strony dla ekipy Saal Digital za cierpliwość przy realizacji mojego testu - przybierałem się do niego - nie przymierzając - jak pies do jeża, kilkakrotnie przekraczając 2-tygodniowy termin ważności kodu.

Kiedy już wreszcie udało się w sobie zebrać usiadłem, wybrałem kilkadziesiąt zdjęć żony z paru wyjazdów i wziąłem się za tworzenie projektu.

W Saal Digital korzystamy z instalowanej aplikacji do tworzenia fotoksiążki. Program jest intuicyjny i prowadzi za rękę w zasadzie na każdym etapie. W zaawansowanej opcji edycji da się pewnie wyczarować profesjonalne projekty, jednakże z uwagi na familijny charakter książki ja poszedłem w minimalizm formy i maksymalizm treści.
Jedyne z czego korzystałem to właściwie rozmieszczanie zdjęć na poszczególnych stronach w różnych wariantach (choć i tak większość wygląda po prostu tak, że zdjęcie zajmuje całą stronę fotoksiążki).

Na etapie edycji całego projektu, procesu zamawiania, opłacania nie napotkałem na jakiekolwiek problemy i nie jest to żaden ukłon w kierunku firmy tylko rzetelna ocena solidnego działania aplikacji.

Książka dotarła w ciągu kilku dni od zamówienia przesyłką DHL z Niemiec, poprawnie zapakowana.

Co do oceny wykonania nie będę oryginalny - książka jest zrobiona naprawdę świetnie. Podstawowy błyszczący papier doskonale oddaje kolory zdjęć, nie ma żadnych niedoróbek, przekrzywień, przycięć itp. Przegląda się to znakomicie bo książka otwiera się całkowicie na poszczególnych stronach, więc jeśli mamy zdjęcie na łączeniu stron to widać je w całości.
Fajna sztywna okładka z nadrukowanymi zdjęciami sprawia, że powierzchnia książki wykorzystana jest maksymalnie.

Znakomitą jakość podkreślają wszyscy oglądający, więc raczej nie jest to kwestia pojedynczej subiektywnej oceny. Książka Saal Digital po prostu jest świetna.

Mój test wypadł więc jak najbardziej pozytywnie, żona była szczęśliwa, nawet się porządnie wzruszyła ;-)

Nie sposób pominąć kwestię ceny. Do swojej książki i kodu na 150 zł dopłaciłem 45 zł licząc już wysyłkę. Myślę jednak, że gdybym miał wydać prawie 200 zł za 26-stronicową książkę formatu A4 to byłaby to cena trochę zaporowa jak na polskie warunki.

Natomiast jeśli ktoś szukałby opcji np na świetnej jakości prezent tego typu, a kwestia ceny byłaby drugorzędna to z czystym sumieniem produkty Saal Digital można polecić bez obaw o rozczarowanie finalnym produktem.

Każdy kto książkę otrzyma - będzie zadowolony, każdy kto za nią zapłaci - może niezupełnie. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekM lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 27 Lip 2018 10:37 

Rejestracja: 27 Lip 2018
Posty: 2
wie ktoś czy można jeszcze uzyskać kupon?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 28 Lip 2018 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
@pampam Link z pierwszego postu dalej działa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group