Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Paź 2016 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Członkowie programu lojalnościowego Etihadu mogą poprosić o wydanie Etihad Regus Preferred Card, która upoważnia do 15 darmowych wejść do saloników biznesowych Regus na całym świecie przez 12 m-cy.

http://www.regus.ae/zsys/ncms/en-ae/act ... icate.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 28 Paź 2016 11:13 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
@‌skrzat‌
Czy założenie karty członkowskiej w programie lojalnościowym Etihadu jest darmowe? Masz może taką kartę? Orientujesz się może jakie są opłaty przy tych kartach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Paź 2016 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Za darmo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Lis 2016 17:32 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
Na końcu atrakcji jest:
Two complimentary business lounge guest passes.
Co zakładam jest do Dragona na lotniskach.
Nie jest to na ostatnią chwilę, bo po rejestracji ma dopiero przyjść na podany adres "Welcome Pack" w ciągu 30 dni.
Z biur Regus można korzystać od razu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Lis 2016 17:40 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3239
srebrny
IMHO to dotyczy Regusa, a wejścia na Dragona są zawsze płatne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Lis 2016 18:11 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Oczywiście, że Regusa i dotyczy osoby towarzyszącej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lis 2016 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
A czy da się gdzieś znaleźć listę tych saloników Regusa ale tylko tych na lotniskach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Lis 2016 15:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Regus nie ma saloników na lotniskach; saloniki Regus to zwykle komp w jakiejś strefie ciszy, woda/herbata/czasem soft drink do dyspozycji
dostęp do saloników lotniskowych można wyrobić przez Regusa w Dragon Pass ale nie jest to dostęp darmowy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
phantomek uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 28 Lis 2016 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
Ok, dzieki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Lis 2016 15:38 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
@‌Washington‌
Jest przynajmniej jeden salonik Regusa na lotnisku, na którym byłem już dwukrotnie.
Kopenhaga, kawa herbata i chyba jakieś zimne napoje do dyspozycji.
Dobre wifi, bardzo wygodne fotele i gniazdka z prądem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Lis 2016 15:41 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
O, to przepraszam :) ja się jeszcze nigdy nie spotkałem, ale korzystam sporadycznie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 28 Lis 2016 15:42 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
http://www.regus.dk/office-space/denmar ... us-express

Polecam jeśli ktoś nie ma innej alternatywy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 28 Lis 2016 16:02 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
Saloniki Regusa, można sobie sprawdzić np w aplikacji LoungeBuddy, jest tam możliwość różnej konfiguracji dodania w apce naszych kart np PP, DP, statusowych czy Regusa.
Później wpisujemy kod lotniska i wyskakują nam rożne możliwości wejścia do saloników te za Free spersonalizowane są o wcześniejsze ustawienia posiadanych kart/statusów w aplikacji.
Bardzo przydatna aplikacja, była już opisywana na forum.

Żeby było ciekawiej, ostatnio czekałem w Brugii albo Gandawie (nie moge sobie przypomnieć) na dworcu na pociąg
a za mną w poczekalni salonik Regusa ;) (akurat był zamknięty)

Tu za wspomniany CPH w oparciu o mojeg zaznaczone w ustawieniach karty PP i Regus (FREE)
Załącznik:
LB1.jpg
LB1.jpg [ 86.97 KiB | Obejrzany 9585 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 28 Lis 2016 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
A widzisz,
tego nie znałem,
myslalem ze przez aplikacje lounge buddy mozna tylko kupic jednorazowe wejsciowki, a nie ze mozna PP podpiac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 14 Sty 2017 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Jak z tego Regusa skorzystać, tak w praktyce?

Kiedyś miałem kartę założoną z KLMu, potem założyłem z tej Etihadowej promocji i po raz pierwszy chyba potrzebuję z tego skorzystać. W aplikacji status widnieje jako Gold. W poniedziałek będę w Pradze i potrzebuję wydrukować kilka dokumentów. Z jednej strony mógłbym poprosić o to hotel, ale z drugiej strony widziałem, że mają tam kilka saloników. Wchodzę, pokazuję kartę i... działam? Czy muszę specjalnie rezerwować wejście na te kilkanaście minut? Czy taki druk (kolorowy A4, ale żadne zdjęcia - po prostu dokumenty potrzebne do zabrania w dalszą drogę) dodatkowo kosztuje, czy jest jakoby wliczony w cenę wejścia? Robię swoje, wychodzę i... już?

Może infantylne pytanie, ale wolę dopytać doświadczonych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 14 Sty 2017 19:02 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
Działa dobrze, korzystalem w Warszawie, Gdańsku i w Wroclawiu.
Znaczy we Wrocławiu nie skorzystalem bo kręcili jakis film w stylu tasiemca:-)

Pokazujesz karte i wchodzisz nic nie musisz bookowac. To jakbys chciał jakies spotaknie wieksze zorganizowac to wowczas musisz sie akredytowac, dostajesz wtedy jaka wieksza sale.
W Warszawie byla wydzielona sala gdzie bylo kilka komputerow, mozna wejsc ze swoim. Jak wczesniej dodasz urzadznia (adres karty sieciowej) to nawet nie musisz wpisywac hasla do WIFI polaczy sie wszędzie autoamtycznie w kazdym saloniku Regusa. Mozna bylo sobie zrobic herbate czy kawe. Nie drukowalem nic ale podejrzewam ze z tym nie ma zadnych problemow. Zrobilem swoje i wyszedlem, Gold zadzialal jak nalezy.
W Gdańsku to nawet komputerow nie bylo trzeba bylo sobie przynieść swój udostepniali tylko internet, gniazdko kawa herbata.

Natomiast ja juz nie mam zadnej karty gold obie otrzymały status Blue. Bylo o tym w innym watku.

Także dobrze sprawdź swoj obecny status.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 14 Sty 2017 19:55 

@‌KyokoMai‌ Co do wydruku - z zasady są płatne (kilkadziesiąt groszy za stronę). Są instrukcje jak drukować (trzeba wysłać na maila zazwyczaj). Ale przy małej ilości stron i wydruku czarno-białym, nigdy nikt nie wziął ode mnie pieniędzy (mówię tutaj o Warszawie i Wrocławiu). W niektórych salonikach jest tak, że można siedzieć w nich także po godzinach (np. po 17). W Pradze w saloniku nie byłem, ale wszystkie są do siebie podobne. Jest recepcja, pokazujesz obsłudze kartę i wchodzisz. Są komputery i automat z kawą. Czasami są słodycze i owoce. Mając dodatkowe wejściówki które przyszły razem z kartą możesz wprowadzić jeszcze kogoś.
Góra
 PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 15 Sty 2017 09:24 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Czy można jeszcze założyć taką kartę Regus obecnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 16 Sty 2017 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Bardzo fajnie wszystko się potoczyło. Siedzę sobie akurat w Regusie na lotnisku w Pradze (wystarczy przejść przez pasy busów od terminalu 1). Nikogo nie ma, ciepło, szybki internet, SkyNews. Panie wydrukowały dwie kartki bez dodatkowych opłat. W momencie chęci podania numeru, pokazała się informacja, że karta dostępna od teraz tylko w nowej aplikacji Regus (już nie World Key) i pani mnie znalazła po nazwisku. Odczytała kartę Gold i zaprosiła do środka. Miło, przyjemnie. Oczywiście, kawa, herbata do dyspozycji. Nic więcej, ale... jak ktoś chce popracować w ciszy i spokoju - super sprawa.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 23 Maj 2017 03:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Właśnie jestem w Sydney w saloniku naprzeciwko T1. Świetna opcja na AU gdzie PP jest raczej niedostępne. Miło, przyjemnie, pyszna kawa i piękny widok z okna. Poza tym cisza i spokój bo siedzę sobie sam. Prysznic również jest dostępny.

Załączniki:
DSC_0231.jpg
DSC_0231.jpg [ 296.58 KiB | Obejrzany 8168 razy ]
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group