Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Lut 2016 21:03 

Oprócz wynajęcia campera korzystaliśmy również z wynajmu auta na godziny ;) .

Tak, mają taką opcję, nie jest to może tanie ale na pewno wygodne zwłaszcza gdy takie auto ma akurat swoje miejsce postojowe blisko miejsca zamieszkania -mieliśmy to szczęście, że oba auta stały na naszej ulicy.Poza tym nie ma zabawy w pobieranie kluczyków itd. Jest karta, na podszybiu czytnik i voila, auto stoi otworem, do tego aplikacja na telefon albo przez stronę www i gotowe.
https://www.goget.com.au/

Przed odbiorem i przed oddaniem oczywiście warto zrobić dokładne zdjęcia samochodu-tak na wszelki wypadek.
Góra
 PM off
Piotras_5 lubi ten post.
 
      
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu
#2 PostWysłany: 02 Sie 2016 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Hej,
wypożyczał ktoś może auto w SYD? Coś poleci?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Sie 2016 19:56 

krotkoterminowy-wynajem-samochodu,848,88752

:P

Nie napisałeś jakiego auta szukasz ani na jak długo.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Sie 2016 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Szukam auta taniego, na 4 dni. Najchętniej odebrałbym w centrum, a oddał w okolicy lotniska, ale podejrzewam, że to podroży imprezę. Więc mogę odebrać na lotnisku i tam oddać. Szukałem już i duże różnice w cenach wychodzą, teoretycznie jak zwykle podraża ubezpieczenie, ale chyba trzeba brać ten pakiet full biorąc pod uwagę wyskakujące na drogę kangury itd...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:10 

Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 164
niebieski
A czy w Australii wypożyczalnie wykluczają z ubezpieczenia wszelkie szkody spowodowane przez zwierzęta?
_________________
Islandzki album: https://www.flickr.com/photos/jaz99/alb ... 7963495014
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Sa ubezpieczenia, które obejmują tylko kolizję z jednym autem. Ale kolizja ze zwierzęciem lub udział w większym wypadku typu karambol już jest poza ubezpieczaniem. O ile karambol jest mało prawdopodobny o tyle te zwierzęta mnie martwią.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:14 

Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 164
niebieski
Właśnie, szukam właśnie ubezpieczenia dodatkowego, które pokrywałoby zwierzęta i jazdę po drogach gruntowych. Ale póki co, nie mogę znaleźć.
_________________
Islandzki album: https://www.flickr.com/photos/jaz99/alb ... 7963495014
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Kiedy szukałam samochodu w Australii wszystkie przeze mnie znalezione miały w ubezpieczeniu wyłączenie na kolizję ze zwierzętami od zmierzchu do świtu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@gosiagosia a ostatecznie gdzieś wypożyczyłaś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:52 

@dziabulek z tego co wiem to Adam korzysta chyba tylko z wypożyczalni poleconym w pierwszym wątku a jeździ tymi autami nie tylko po mieście ale również w dłuższe trasy i dla Niego ich oferta była najlepsza.

Jeśli nie będziesz jeździł po zmroku poza miastem to ja bym się tym ubezpieczeniem od kolizji ze zwierzęciem za bardzo nie przejmowała.
Nie przypominam sobie żebyśmy przy wynajmie camperów mieli wyłączenie dot. kolizji ze zwierzęciem, inna sprawa, że wykupiliśmy maksymalne zniesienie udziału własnego do 0,- AUD i wszystkie inne opcje ubezpieczenia jakie tylko były możliwe aby w razie jakiegoś kuku nie płacić z własnej kieszeni.

P.S. Taka podpowiedź: jeśli do tej pory nie jeździłeś w ruchu lewostronnym to sugeruję wynająć auto z automatem ;).


Ostatnio edytowany przez singielka_1976, 02 Sie 2016 21:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Sie 2016 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
W Sydney nie miałam auta. Samochody wypożyczałam w Thrifty, Avis i Redspot Six. W każdej pomimo full cover - wyłączenie. :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Sie 2016 07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Singielka też mi zależy właśnie na zniesieniu wkładu udziału własnego. Co do ruchu lewostronnego to jeździłem tylko na skuterze w Tajlandii, więc to raczej małe doświadczenie, ale zdecydowanie wolę skrzynie manualne niż automaty, choć tutaj faktycznie może być dziwnie mając skrzynię nie po tej stronie:) o tym nie pomyślałem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Sie 2016 08:12 

O ile na co dzień preferuję auto z manualną skrzynią to w ruchu lewostronnym ten automat był bezcenny :).
Góra
 PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 04 Paź 2016 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Czy wypozyczenie auta w rejonach Sydney jest wyjatkowo drogie czy obudzilam sie z reka w nocniku sprawdzajac ceny tydzien przed wyjazdem? £70 za 2 dni za najmniejsze auta, to troche slono.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Lis 2016 04:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
Zależy od sezonu i wypożyczalni. Ale im później się auto rezerwuje tym raczej jest drożej. Jak chcesz wypożyczyć na dłuższy okres czasu sprawdź NoBirds. Jeszcze jakiś czas temu mieli promocje przy 7 dniach 25 AUD za dzień, to nie jest jeszcze tak źle. ;)

Pozdro!
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Mar 2017 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
a kampery skad?
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group