Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 27 Lis 2016 01:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Niestety wydaje mi się prawdopodobne, że jeżeli naliczali ręcznie pobyt to system może nie wyłapać zaliczenia trzeciego progu promocji i policzy go jako dopiero odbyty. Chyba, że zaznaczyli to w systemie ręcznie przyznając punkty. Mimo wszystko życzę wytrwałości w prawdopodobnym mailingu z Accorem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#162 PostWysłany: 28 Lis 2016 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@baja Myślę, że przy 4 pobycie też będziesz musiał trochę poprostować. Zapewne system będzie widział twój pobyt jako 3 (a nie 4) z September Boost i dadzą 3K. Mail i powinno zadziałać ;) W każdym razie powodzenia życzę. Koniecznie daj znać jak wyszło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 29 Lis 2016 00:01 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Potwierdzili mailowo, że są świadomi możliwych problemów i mam pisać jeśli naliczy jak za trzeci pobyt. Odnoszę wrażenie, że sporo zależy na kogo akurat trafię w zwrotnej korespondencji. Zobaczymy czy sytuacja się powtórzy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
#164 PostWysłany: 29 Lis 2016 11:22 

Rejestracja: 04 Maj 2016
Posty: 20
Jestem po komplecie pobytów z promocji i pozostałe punkty za pobyty zostały naliczone poprawnie pomimo tego, iż pierwszy w rozliczeniu został zakwalifikowany jako "International stay bonus"
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#165 PostWysłany: 30 Lis 2016 23:29 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Ja czekam na ostatnie naliczenie punktów za pobyt bez pobytu, który teoretycznie dzisiaj zakończyłem .
Ciekawe czy punkty zaliczą , na koncie jak na razie spadłem z platyny na gold.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 30 Lis 2016 23:54 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Napisz koniecznie na forum, czy naliczyło punkty bez noclegu. Niebawem mam do odbycia rezerwacje w hostelu w ramach promocji 10 tys. Wolałbym nie przyjeżdżać tylko na Check-in :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 03 Gru 2016 10:24 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Krzysztof76 napisał(a):
Napisz koniecznie na forum, czy naliczyło punkty bez noclegu. Niebawem mam do odbycia rezerwacje w hostelu w ramach promocji 10 tys. Wolałbym nie przyjeżdżać tylko na Check-in :D


no i stało się pobyt bez pobytu zaliczony ,punkty ostatnie (lub przed ostatnie) wpadły na konto dzień po zakończonym pobycie czyli 1 grudnia ,status wrócił na platynę.
Zameldowanie w hostelu zarobiłem on-line rano w dniu prawidłowego zameldowania w hotelu czyli 28 listopada ,
teraz przetestuje jeszcze ostatni pobyt w promocji Azjatyckiej z tym ze dopiero po świętach będę mógł napisać czy to zaliczyli na bonusowe punkty czy jak zwykły pobyt .
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
Krzysztof76 uważa post za pomocny.
 
      
#168 PostWysłany: 03 Gru 2016 10:54 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
@‌kewatkO‌
Azjatycka sie nie nalicza, w tym wątku masz masę takich przykładów :(
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 03 Gru 2016 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Potwierdzam. Piaty pobyt zaliczony. Dodatkowych punktów brak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 06 Gru 2016 15:50 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Juz trzeci tydzien koresponduje z accorem w sprawie nienaliczonych 7000pkt za 3 i 4 pobyt z promocji. Ich odpowiedzi sa nie na temat, nie odnosza sie do pytan i sprawiaja wrazenie jakby nie czytali korespondencji. Tak slabego biura obslugi moim zdaniem nie ma zadna siec hotelowa. A sprawa punktow nadal sie toczy, przyznali o zgrozo bonus points 3000 co wg nich zamyka temat, kiedy wciaz brakuje jeszcze na koncie 4000pkt. Ech.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 18 Gru 2016 20:45 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Pacyfa napisał(a):
@baja Myślę, że przy 4 pobycie też będziesz musiał trochę poprostować. Zapewne system będzie widział twój pobyt jako 3 (a nie 4) z September Boost i dadzą 3K. Mail i powinno zadziałać ;) W każdym razie powodzenia życzę. Koniecznie daj znać jak wyszło.


Dokładnie tak się to rozegrało - wpadło 3000 pkt jak za trzeci pobyt, zgłosiłem mailowo i czekam na odpowiedź.
Tymczasem status karty zmienił już kolor na złoty, miałem trochę punktów zanim zdecydowałem się na promocję.
Trochę żałuję, że na sylwka zarezerwowałem czerwonego Ibisa. Novotel miałby upgrade do apartamentu z fajnym widokiem, trudno :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 19 Gru 2016 10:08 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Nadal działa zaliczenie pobytu w Hostelu Ibis bez pojawienia się na miejscu, zapomniałem zrobić check-in online ale i tak zaliczyło punkty podstawowe + 3000 pkt z promocji (za trzeci pobyt). :D



kewatkO napisał(a):
Krzysztof76 napisał(a):
Napisz koniecznie na forum, czy naliczyło punkty bez noclegu. Niebawem mam do odbycia rezerwacje w hostelu w ramach promocji 10 tys. Wolałbym nie przyjeżdżać tylko na Check-in :D


no i stało się pobyt bez pobytu zaliczony ,punkty ostatnie (lub przed ostatnie) wpadły na konto dzień po zakończonym pobycie czyli 1 grudnia ,status wrócił na platynę.
Zameldowanie w hostelu zarobiłem on-line rano w dniu prawidłowego zameldowania w hotelu czyli 28 listopada ,
teraz przetestuje jeszcze ostatni pobyt w promocji Azjatyckiej z tym ze dopiero po świętach będę mógł napisać czy to zaliczyli na bonusowe punkty czy jak zwykły pobyt .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 19 Gru 2016 10:10 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
Nadal działa zaliczenie pobytu w Hostelu Ibis bez pojawienia się na miejscu

Zgłoś ten błąd do LCAH ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group