Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Wrz 2016 15:00 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Jak w temacie.
https://www.opinioncheckin.com/en/general/lp-1000
Należy się przygotować, że trzeba poświęcić 40-45 minut, więc niech każdy oceni czy warto.
Ja póki co w to nie wszedłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 01 Wrz 2016 15:17 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
o spoko, fajna sprawa. a jak sa punktowane kolejne ankiety ? no i czy konieczne jest amerykanskie IP ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Wrz 2016 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 207
Loty: 115
Kilometry: 260 313
niebieski
"SSI may refuse to provide the Services to anyone, at any time and for any reason or no reason"
wow... zapowiada się wspaniale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Wrz 2016 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
w FAQ można przeczytać:

Can I join Opinion Check-In if I live outside the United States?
No, unfortunately membership of this online panel is open only to residents of the United States.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Wrz 2016 00:13 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
no coz opcja ryzykowna, no ale zawsze moge podac moj stary amerykanski adres i... polaczyc sie z netem z hamerykanskim IP moze przejedzie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Wrz 2016 00:49 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
jestem akurat w US, więc mam prawdziwe IP z danego regionu i podałem adres hotelu ;)
wszystko OK, tylko po kilku ankietach jedyne co dostałem to 5pkt. za podejście do ankiety. Do żadnej się nie zostałem zakwalifikowany lub mają full ;)
Generalnie chyba szkoda czasu na klikanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
wikiman lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group