Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lut 2020 17:51 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Cześć,
W zasadzie nie za bardzo wiem co chcę osiągnąć tym postem (czy zapytać o poradę, czy dać upust mojemu zdziwieniu, a może przestrzec Was przed nadmierną radością ;-))

Krótka historia => zeszły rok, kwiecień - lot na trasie WAW-MUC-EWR-PIT w biznesie (bilet nagroda) - LOT zawala dolot i dostaje reeboking na późniejsze loty. Nauczony wcześniejszym doświadczeniem składam prośbę o naliczenie mil i dostaję łącznie około 12 000 status+award za dwa loty - LH MUC-EWR i EWR-PIT na pokładzie UA. I tyle, zapomniałem o sprawie.

Dzisiaj się loguje i patrzę, że coś mi się milowo nie zgadza - i po dłuższym studiowaniu historii konta patrzę, że w/w miłe zniknęły ;(

Szkoda, choć ciekawe co by było gdybym miał mniej niż 12 000 - nigdy nie byłem nigdzie na czerwono, a tutaj windykacja lotnicza by mnie czekała ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 12 Lut 2020 18:08 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Z formalnego punktu widzenia były to punkty nienależne - ale chyba nigdy dotychczas w takiej sytuacji ich nie kasowali. Ciekawe , czy status też by zabrali gdyby te mile decydowały o jego przyznaniu. W sumie ciekawe kto skasował - czy to inicjatywa LOTu czy M&M.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lut 2020 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 539
Kilometry: 845 967
złoty
M&M.

Miałem podobną sytuację, gdzie był rebooking na AC za LO, ale mil mi nikt mi ani żonie nie zabrał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lut 2020 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1265
srebrny
A co jeśli saldo jest niższe niż odejmowana liczba mil? Można mieć saldo ujemne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group