Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 256 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 07 Gru 2016 14:58 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
To jeszcze napisz czy rezygnowałeś z tego numeru po jakiś czasie (numer tylko do promocji) czy trzymałeś dłużej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 07 Gru 2016 20:00 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
No ja jeszcze dostałem od PlanetPlus info że numer trzeba trzymać ok 90 dni aż do wypłaty premii ;/
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 13 Gru 2016 03:33 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Nadal Przetwarzanie w bilonowo.pl :]

I najciekawsze..

Cytuj:
Uwaga!
Funkcjonalność tymczasowo nieaktywna
Funkcjonalność związana z rejestracją sprzedaży i otrzymywaniem cashbacku została tymczasowo wyłączona.


Cytuj:
Uwaga! Rejestracja nowych użytkowników została tymczasowo wstrzymana.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 13 Gru 2016 09:58 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
U mnie dziś wpładło 50PLN z Planetplus. Umowa z 23.10.2016. Pewnie to ważne, pierwsza akcja z NJU. Czekam jeszcze na zwrot z Mbąka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 13 Gru 2016 10:30 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
Cytuj:
Nadal Przetwarzanie w bilonowo.pl :]

I najciekawsze..

Cytuj:
Uwaga!
Funkcjonalność tymczasowo nieaktywna
Funkcjonalność związana z rejestracją sprzedaży i otrzymywaniem cashbacku została tymczasowo wyłączona.


Coś mi się wydaje, że chyba nie dostaniemy cashbacku z bilonowo :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 13 Gru 2016 15:11 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
[*]
sebeksk napisał(a):


Coś mi się wydaje, że chyba nie dostaniemy cashbacku z bilonowo :lol:


Nie strasz.. nie strasz.. bo się zesr.... :D haha

Aktualizacja!

Cytuj:
Twoja płatność została pomyślnie przetworzona i wysłana na twoje konto bankowe.

Wysłana kwota powinna się pojawić na twoim koncie w ciągu 3 dni roboczych.


Data zlecenia 2016-11-30

przelew na konto bankowe 93.60 zł
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 13 Gru 2016 15:19 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
U mnie dalej się przetwarza :)

Za to dziś wysłałem reklamacje do mBanku bo 60 dni minęło a zwrotu za mOkazję nie widać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 13 Gru 2016 15:34 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
sebeksk napisał(a):
U mnie dalej się przetwarza :)

Za to dziś wysłałem reklamacje do mBanku bo 60 dni minęło a zwrotu za mOkazję nie widać ;)


Jakieś 13 dni w bilonowo trzeba czekać. Też w mbanku nie mam nic. Nie pamiętam za bardzo kiedy podpisywałem :P
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Gru 2016 15:37 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Z doświadczenia widzę i wiem, że niestety miewają w mbanku problem, żeby dochować tego 60-dniowego terminu acz zawsze się wywiązują i zwrot jest, w zeszłym miesiącu jakieś 5 dni po terminie, ale jakoś zbytnio się tym nie przejmowałem. Myślę, że teraz będzie tak samo, bo czekam na zwrot za październik ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 13 Gru 2016 18:50 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
AKTUALIZACJA2

Doszła kasa od bilonowo =) Precz z planetplus
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 17 Gru 2016 19:36 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
No bosko... Napisali mi że nie widzą żadnego zamówienia z października ;/ Chociaż zamówiłem 24.10 dwa numery i wpisałem im tu https://form.mbank.pl/webforms/mokazja/logowanie.html

Cytuj:
Niestety nie ma informacji czy zostało poprawnie złożone.


Czyli nawet nie widzą tego czy ktoś zlożył zamowienie.. z mokazji
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 17 Gru 2016 21:21 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
Rozumiem, że udało się połączyć bilonowo z mokazją? czy pojedynczo z 1 zaliczyło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 17 Gru 2016 22:13 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
Lipa, moje transakcje w bilonowo dalej przetwarzane mimo, że wpadły tego samego dnia co u luka89waw.

Chciałem dziś wykorzystać grudniowe mOkazje, tym bardziej, że teraz płacą 75 zł za numer ale rejestracja transakcji w bilonowo dalej wyłączona :(

Czy zatem zostaje nam już tylko planetplus, który i tak nie zadziała, bo trzeba tam trzymać numer 90 dni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 17 Gru 2016 22:44 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
sebeksk napisał(a):
Lipa, moje transakcje w bilonowo dalej przetwarzane mimo, że wpadły tego samego dnia co u luka89waw.

Chciałem dziś wykorzystać grudniowe mOkazje, tym bardziej, że teraz płacą 75 zł za numer ale rejestracja transakcji w bilonowo dalej wyłączona :(
Składałeś w tym samym dniu co Ja? poczekaj jeszcze może pare dni.

sebeksk napisał(a):
Czy zatem zostaje nam już tylko planetplus, który i tak nie zadziała, bo trzeba tam trzymać numer 90 dni?


Niestety :( No chyba że Payback 5k pkt. Tutaj chyba 60 dni (zrobiłem tak dziś). I zrobiłem screen po wysłaniu formularza z mbank z nr zamówienia nju (dostajemy nr zam mbank) bo znów "zaginie"

robert83 napisał(a):
Rozumiem, że udało się połączyć bilonowo z mokazją? czy pojedynczo z 1 zaliczyło?


Udało się nawet 2. I czekają następne z listopada do weryfikacji. Ale aktualnie blokady nowych zamówień
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 17 Gru 2016 23:08 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
Na 1 kupon z PB można złożyć 1 zamówienie? po jakim czasie pokazują skorzystanie z promocji na koncie PB?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 18 Gru 2016 00:31 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Chyba trzeba czekać do końca aż się pojawią pkty. Czy na 1 konto nie wiem bo zrobilem 1 zamówienie i dalej miałem ekupon aktywny PB
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 19 Gru 2016 23:47 

Rejestracja: 18 Mar 2015
Posty: 22
Zbanowany
jeśli chodzi o łączenie programów cashback z mbank to chyba już nie przejdzie bo teraz już dają specjalny link do mokazji. Dodatkowo może przejdzie z taką oto nagrodą albo można brać samą nagrodę :D
http://www.njumobile.pl/oferta/zabka,zabka#
pytałem na czacie to oferta aktualna, ale nie chce mi się otworzyć regulamin...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 20 Gru 2016 17:00 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 136
dch0801 napisał(a):
jeśli chodzi o łączenie programów cashback z mbank to chyba już nie przejdzie bo teraz już dają specjalny link do mokazji. Dodatkowo może przejdzie z taką oto nagrodą albo można brać samą nagrodę :D
http://www.njumobile.pl/oferta/zabka,zabka#
pytałem na czacie to oferta aktualna, ale nie chce mi się otworzyć regulamin...



Dedykowany link jest w takim sensie że potem otwierasz stronkę i wposujesz tam numer zamówienia. Z linku nie trzeba przechodzic bo link to nie jest żaden ref :)
Warto poczytać różne strony -bo na jednej nie napiszą że to jednak taki myk,a na drugiej napisze jak jest.
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 23 Gru 2016 14:33 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Kravkrk napisał(a):
Z doświadczenia widzę i wiem, że niestety miewają w mbanku problem, żeby dochować tego 60-dniowego terminu acz zawsze się wywiązują i zwrot jest, w zeszłym miesiącu jakieś 5 dni po terminie, ale jakoś zbytnio się tym nie przejmowałem. Myślę, że teraz będzie tak samo, bo czekam na zwrot za październik ;)

Hey. Nie podzielam twojego optymizmu. Dziś mija 60 dni od kiedy zarejestrowałem mokazję na stronie mBanku. Teoretycznie powinienem właśnie dostać zwrot. A dostałem sms-a z banku o zarejestrowaniu tej mokazji. Generalnie mógłbym czekać te 60 dni ale zmierzam zamknąć to konto więc po świętach reklamacja. Pozdr

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 23 Gru 2016 14:41 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
Chyba jest tak zazwyczaj, że jak dziś dostałeś smsa to niedługo powinien być zwrot.

Ja też dziś dostałem smsa o zarejestrowaniu mokazji z nju. Tylko nie wiem czy dotyczy to umów z października, które reklamowałem czy świeżych, grudniowych :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 256 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group