Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 11 Lis 2020 19:39 

Rejestracja: 19 Lut 2016
Posty: 18
Bilety z promocji dla medyków można zmieniać na podróże do końca roku 2021. Trzeba dzwonić na infolinię, na stronie Qatar Airways nie można samodzielnie zmienić lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off
przem44 lubi ten post.
tomekx11 uważa post za pomocny.
 
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#302 PostWysłany: 15 Lis 2020 10:53 

Rejestracja: 16 Cze 2017
Posty: 18
Loty: 31
Kilometry: 91 771
Witaj, czy masz taką informację dot. bezproblemowego skorzystania do końca 2021 z oferty dla Medyków na piśmie? Ja dopytując ich na fanpage na FB o możliwość przedłużenia do końca 2021 roku dostałem taką informację:
"you may change to any date where you have the same booking class availability for any travel until 31st March 2021 since it is the last day of the medical promo travel.
Mind sharing your promo code with us to advise better on your queries."
Boję się trochę, że nawet jak mi przełożą na drugą połowę 2021 to wtedy ktoś powie nam na lotnisku, że jednak nie lecimy, bo promocja skończyła obowiązywać 31.03.2021. Co o tym sądzicie? Jeżeli macie coś na piśmie prześlijcie taką wiadomość, aby była to podstawa dla QA. Jaki kierunek myślicie, że warto wybrać w Azji? Skorzystaliśmy już z Żoną z mojego kodu lecąc we wrześniu na Zanzibar :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 23 Lis 2020 18:23 

Rejestracja: 02 Lis 2016
Posty: 51
Mi się nie udało niestety zmienić, dzwoniłam na polską infolinię. Pani stwierdziła, że zgodnie z taryfą loty muszą się odbyć do końca marca. Jedynie w przypadku skasowania będę mogła je zmienić na inny termin.

Teraz już sama nie wiem, czy dzwonić kolejny raz, czy już nie kombinować. Informacja o możliwości przebukowania do końca 2021 była również na nieoficjalnej grupie Quatara na facebooku. Hmm, chociaż teraz widzę komentarz pod postem, że ktoś po kontakcie z infolinią dostał taką samą informację jak ja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 27 Lis 2020 02:23 

Rejestracja: 16 Cze 2017
Posty: 18
Loty: 31
Kilometry: 91 771
agciak napisał(a):
Bilety z promocji dla medyków można zmieniać na podróże do końca roku 2021. Trzeba dzwonić na infolinię, na stronie Qatar Airways nie można samodzielnie zmienić lotu.

Skąd pochodzi powyższa informacja? Komuś udało się zarezerwować coś po końcu marca 2021? Niestety Żona nie będzie miała w pracy możliwości wzięcia wolnego do końca marca i coś czuję, że po prostu bilety przepadną:( Dajcie znać jakie kierunki wybraliście :) Czas już tylko do jutra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 27 Lis 2020 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Podejrzewam, że analogicznie jak dla nauczycieli, jeśli lot odbywa się normalnie to obowiązuje termin 31.3, jeśli odwołają lot to można przedłużyć do końca roku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 27 Lis 2020 11:02 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1843
srebrny
tomekx11 napisał(a):
Żona nie będzie miała w pracy możliwości wzięcia wolnego do końca marca i coś czuję, że po prostu bilety przepadną:(

podobno modne w tym sezonie jest L4 na telefon, nie żebym namawiał
Góra
 Profil Relacje PM off
tomekx11 lubi ten post.
 
      
#307 PostWysłany: 28 Lis 2020 12:32 

Rejestracja: 16 Cze 2017
Posty: 18
Loty: 31
Kilometry: 91 771
kostek966 napisał(a):
Podejrzewam, że analogicznie jak dla nauczycieli, jeśli lot odbywa się normalnie to obowiązuje termin 31.3, jeśli odwołają lot to można przedłużyć do końca roku
Ok, w takim razie ostatnie pytanie :) Kombinuję jak koń pod górę, ale co w sytuacji jeżeli dany kraj obecnie jest zamknięty i dalej pozostanie zamknięty dla turystów do końca marca 2021, czy to wtedy już tylko mój problem czy powód do ewentualnej zmiany terminy lotów później niż koniec marca?
Myślałem nad wybraniem Malezji, w razie jakby się nie udało polecieć to i tak mogę to wymienić na voucher na podróże, a może w międzyczasie wydłużą terminy lotów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 28 Lis 2020 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Czytałem informacje, że jeśli kraj jest zamknięty to nie wpuszczą do samolotu, więc trzeba przełożyć lot, po pewną informację trzeba dzwonić na infolinię do Wrocławia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 01 Gru 2020 16:11 

Rejestracja: 19 Maj 2020
Posty: 12
Cześć, czy ktoś niedługo leci lub już był na Zanzibarze i może podzielić się wiedzą czy wymagany jest test przed wylotem / powrotem ? Jak z kwarantanna ?

pozdrawiam
Michał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 01 Gru 2020 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
@michal3433 Spodziewasz się innych informacji tutaj, niż te ogólnodostępne na tanzańskich stronach rządowych ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 01 Gru 2020 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Nic nie potrzeba, only $ się liczy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 01 Gru 2020 16:46 

Rejestracja: 19 Maj 2020
Posty: 12
Hose napisał(a):
@michal3433 Spodziewasz się innych informacji tutaj, niż te ogólnodostępne na tanzańskich stronach rządowych ?


z ogólnodostępnych info wyczytałem, że testy niepotrzebne i brak kwarantann. Może gdzieś jednak są jakieś haczyki i stąd prośba o info osób które też siedzą w temacie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 01 Gru 2020 17:29 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Haczyk jest taki, że oficjalnie w Tanzanii nie ma koronawirusa - ot taka oaza szczęśliwości.
Oznacza to, że nie ma żadnych wymogów dla przyjeżdżających, ale nie ma też raczej środków bezpieczeństwa na miejscu, co należy również brać pod uwagę przy planowaniu wyjazdu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#314 PostWysłany: 05 Sty 2021 17:00 

Rejestracja: 15 Maj 2020
Posty: 11
Zadzwoniłam dzisiaj na infolinię Qatar. Możemy zmienić termin wylotu i miejsce docelowe do końca marca 2021. Nie wiadomo czy promocja zostanie ponownie przedłużona. Możliwość zmiany do końca roku 2021 była możliwa jedynie przez ok 2 tygodnie, ale Qatar się z tego wycofał.

Zakładam scenariusz iż bilety są ważne jedynie do końca marca. Macie jakiś pomysł, gdzie warto teraz polecieć? Mam wrażenie, że tylko Zanzibar jest otwarty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 05 Sty 2021 18:46 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 151
Czy zmiany miejsca destynacji można dokonać dowolnie? My mamy Nepal na marzec, ale nie wiem czy się uda. Więc w ostateczności zamienilibyśmy na ten Zanzibar ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 11 Sty 2021 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
Pytanie - jeśli np.Bali (lub dowolna inna destynacja) jest nadal zamknięta - to co robicie? Czekacie i liczycie, że odwołają loty i pozwolą przesunąć ją do końca roku? Albo dadzą voucher? Czy lepiej już przebookowac na ten Zanzibar ? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
przem44 lubi ten post.
 
      
#317 PostWysłany: 12 Sty 2021 20:08 

Rejestracja: 14 Maj 2012
Posty: 19
Opiszę moją sytuację zmian biletów (może się komuś przyda :D )
Mamy 2 bilety: pierwszy kupiony w promocji dla nauczycieli (opłata tylko podatków, bilet w klasie rez. "W") i drugi "do" promocji nauczycielskiej (tj. po zakupie nauczycielskiego dostaliśmy kod zniżkowy - zniżka 50% od kwoty taryfy; bilet w klasie rez. "N").
Bilety były do BKK z wylotem....jutro
Jedyna zmiana rozkładowa, która pojawiła się od zakupu biletów do dziś to zmiana 1 segmentu lotu na powrocie tj. wylot z BKK godzinę wcześniej (nie wpływało to na przesiadkę w DOH) - formalnie można byłoby się upierać, że jest to anulacja lotu i "przebookowanie" na inny lot (bo oprócz zmiany godz. jest też zmiana numerów lotu) więc jest to na pewno zmiana "INVOLUNTARY".
Chcieliśmy przełożyć loty na inny, dużo późniejszy termin (koniec 2021 r.). Niestety obecne warunki zmian w linii to "darmowy" zwrot biletu lub zmiana daty (bez opłat za zmianę, ale opłata w różnicy cen) więc obawialiśmy się, że "bezkosztowa" zmiana nie będzie łatwa/możliwa.
Tel. na polską infolinie, ok. godz. czekania na rozmowę z polskojęzycznym konsultantem i....miłe zaskoczenie - zmiana na drugą połowę września 2021 r. (wg. konsultanta zmiany z promocji nauczycielskiej tylko do 30.09.2020 r.) i bez problemów i bez dopłat (tj. 11 zł dopłaty do biletu "drugiego") :P
Więc my jesteśmy b. zadowoleni :P :P :P


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 12 Sty 2021 22:13, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#318 PostWysłany: 22 Sty 2021 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
A czy komuś udało się zmienić zarówno termin, jak i destynację?

Chciałem zmienić WAW-BKK na WAW-ZNZ, ale konsultant poinformował, że jedynie zmiana daty jest możliwa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 22 Sty 2021 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 245
Loty: 198
Kilometry: 447 479
Tak, udało się.
Pierwotnie miałem WAW-ZNZ na listopad 2020, aktualnie mam PRG-JNB na marzec, a po drodzę jeszcze miałem PRG-CPT. Później chciałem jeszcze zmienić wylot z PRG na VIE, ale Pani na infolinii poinformowała, że aktualnie do zmiany miejsca wylotu trzeba mieć założony Privilige Club.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piterbtm lubi ten post.
 
      
#320 PostWysłany: 22 Sty 2021 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Dzięki za informację. Będę próbował dla mamy w takim razie, bo póki co była jedynie propozycja zmiany terminu, ale właśnie bez tego Privilige Club, więc może założenie klubu pozwoli zmienić destynacje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kubus95, northridge oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group