Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 423 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 15 Sty 2022 12:09 

złoty
Jeśli zgadzają się na Malediwy to może da radę na Sri lankę zamienić, ale nadal brakuje mi czasu wolnego do końca maja, jakby ktoś dowiedział się, że przedłużą niech daje znać
 Relacje PM off  

#422 PostWysłany: 15 Sty 2022 12:31 
Awatar użytkownika

Loty: 64
Kilometry: 140 029
złoty
@kostek966 Mi dwa razy powiedzieli, że tylko do 500 mil ale możliwe, że dotyczy to tylko ticketów do BKK lub komuś się uda. Trzymam kciuki. W kwestiach ekonomiki podróży polecam Sandbox na Phuket. Ceny 4-5* hoteli zaczynaja się od ok. 100 euro za 7 dni. Na ostatnią chwilę drożej. 😁

Edycja: niestety odbijają sobie na testach, bo przestali sponsorować drugi. Łącznie to 500 zł. :evil:

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
kostek966 lubi ten post.
kostek966 uważa post za pomocny.

#423 PostWysłany: 15 Sty 2022 17:47 

Loty: 14
Kilometry: 24 886
kostek966 napisał(a):
Jeśli zgadzają się na Malediwy to może da radę na Sri lankę zamienić, ale nadal brakuje mi czasu wolnego do końca maja, jakby ktoś dowiedział się, że przedłużą niech daje znać
Myślałem podobnie. Będę się do nich odzywał na początku lutego to dam znaka czy udało się coś ugrać ze Sri Lanką.
 Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.

[ 423 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 6 gości