Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 10 Paź 2020 14:16 

Rejestracja: 17 Mar 2016
Posty: 30
Loty: 38
Kilometry: 108 822
benedetti napisał(a):
Grogmir napisał(a):
U mnie też już jest. Tylko gdzie tu lecieć w ferie zimowe, do tego czasu pewnie niewiele krajów się otworzy...


Wszyscy doskonale wiamy jaki jest na obecną chwilę problem z podróżami. Nie chcę nikogo urazić, ale jeśli ktoś dostaje prawie darmowy bilet full flex od QR ważny przez rok, a nastepnie marudzi, że nie wie jak to wykorzystać, to wzorem @Sudoku być może lepiej było inaczej spożytkować czas o 3:00 w nocy i ew. dać szansę innym.

Wracając do tematu, jest 12 stron wątku, gdzie już sporo osób opisało jak można voucher wykorzystać, a niektórzy nawet już go wylatali. Shock ;) :shock: :shock: :shock: ;)


Chyba trochę nadintepretujesz i niepotrzebnie atakujesz - nigdzie nie narzekam i z pewnością bilet wykorzystam, spokojna głowa. Chyba mało kto z beneficjentów akcji wie na pewno gdzie i jak poleci, bo sytuacja jest dość dynamiczna. Ale dziękuję za radę, temat na pewno przejrzę. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#262 PostWysłany: 10 Paź 2020 14:32 

Rejestracja: 06 Sty 2019
Posty: 30
Czy ktoś już wykorzystał kod dla nauczycieli i otrzymał na maila dodatkowy kod na 50%? Ciekaw jestem
czy ten dodatkowy kod może wykorzystać dla innej osoby na ten sam lot co nauczyciel?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 10 Paź 2020 14:51 

Rejestracja: 17 Mar 2016
Posty: 30
Loty: 38
Kilometry: 108 822
wylas88 napisał(a):
Czy ktoś już wykorzystał kod dla nauczycieli i otrzymał na maila dodatkowy kod na 50%? Ciekaw jestem
czy ten dodatkowy kod może wykorzystać dla innej osoby na ten sam lot co nauczyciel?


Może go wykorzystać inna osoba na ten sam lot, co nauczyciel, albo nauczyciel dla siebie na inny lot. Przy czym tutaj zniżka obejmuje już tylko samą taryfę, więc jest mniej korzystna.
Góra
 Profil Relacje PM off
wylas88 lubi ten post.
 
      
#264 PostWysłany: 10 Paź 2020 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 176
Kilometry: 407 081
platynowy
@Grogmir
Jasne, bez urazy. ;)
Tochę poklikałem dzisiaj w systemie i szału z dostępnością promocyjnych taryf nie ma.
Jako, że nie bardzo interesuje mnie Zanzibar, to postanowiłem zaryzykować inną opcję i zarezerwowałem w lutym Indonezję i to raczej z myslą o tym, że odwołają i będę się wtedy zastanawiał co dalej. Co ciekawe np. WAW-DPS-WAW nie wchodziło ale już WAW-DPS CGK-WAW wlazło za 197 taxów.
Szanse na wylot szacuję na niewielkie, ale jednak ciut większe niż np. Tajlandia. Inna sprawa, że mogą otworzyć dla turystów tylko Bali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grogmir lubi ten post.
 
      
#265 PostWysłany: 10 Paź 2020 20:49 

Rejestracja: 11 Mar 2016
Posty: 28
Loty: 20
Kilometry: 42 058
Jak sytuacja z kodami dla nauczycieli? Otrzymał ktos jeszcze, wysyłają sukcesywnie? Bo u mnie na razie cisza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 10 Paź 2020 22:19 

Rejestracja: 14 Lut 2018
Posty: 47
Też jestem ciekawa, czy ktoś jeszcze dostał. Czekam, choć powoli tracę nadzieję ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 10 Paź 2020 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 319
Loty: 229
Kilometry: 561 958
niebieski
Ja też jeszcze nie otrzymałem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 11 Paź 2020 12:03 

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 53
Zgłosiłam się ostatniego dnia promocji, e-mail z kodem dotarł w piątek wieczorem. Jestem ze Słowacji, ale Słowacja zniknęła z listy drugiego dnia, więc wybrałem Republikę Czeską: D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 11 Paź 2020 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 176
Kilometry: 407 081
platynowy
@Mirko888
Pomimo, że jestem w takim wieku, że pamiętam Czechosłowację, to chętnie przeczytam relację z boardingu. ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 11 Paź 2020 14:39 

Rejestracja: 15 Maj 2020
Posty: 11
Też kupiłam bilety WAW - DPS - WAW na styczeń z nadzieją, że odwołają lot i bilet będzie ważny jeszcze przez 2 lata, zobaczymy co z tego wyniknie ?
Początkowo też nie widziałam promocyjnych cen w tym okresie, ale po kliknięciu w 'more dates' a następnie poklikałam trochę na różne daty z cenami 2-3tys i ceny nagle mi się zmieniły na promocyjne w kilku terminach, nie wiem o co chodzi ale zadziałało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 11 Paź 2020 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 176
Kilometry: 407 081
platynowy
@Katarzyna142
Zgadza się. Miałem to sam. Promo raz wskakuje a raz nie.

Fajnie by by było jakby ktoś napisał jeśli udałoby mu się znaleźć coś co wskakuje na wakacje bo mi się nie udało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 11 Paź 2020 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Kod również na mailu...

Co do tego numeru referencyjnego,

Czy ktoś orientujący się lepiej w temacie jest w stanie doradzić co robić?

Wysłałem wniosek dla mamy, której stanowisko pracy według umowy nazywa się "pomocnik nauczyciela" (szkoła dla niepełnosprawnych, stąd takie stanowisko, powiedziałbym dydaktyczno-wychowawcze.

Przed wysłaniem wniosku napisałem do QR na FB i zapytałem czy takie stanowisko się kwalifikuje, w odpowiedzi wysłali link, w którym była lista uprawnionych stanowisk, na której znalazłem pozycję "teacher's aide", upewniłem się jeszcze odnośnie znaczenia tego określenia (osoba, która pomaga nauczycielowi, ale nie jest certyfikowanym nauczycielem), czyli wszystko się zgadza.

Zapytałem jeszcze co w takim razie z numerem referencyjnym, skoro jako teacher's aide nie musi być certyfikowanym nauczycielem, nie musi mieć ukończonych studiów i dostałem odpowiedź dopiero następnego dnia, już po wypełnieniu formularza, że numer referencyjny jest konieczny

Cytuj:
She can register only if she has a valid reference number. The reference number is a Professional Teacher Registration Number assigned by a Board of Education or Ministry Register or Graduation diploma/certificate number from university/college of education (Countries include: Russia, Poland, Ukraine)...


Na moją odpowiedz że jako teacher's aide nie posiada takiego numeru znów podesłali listę stanowisk i informację o konieczności posiadania numeru referencyjnego.

Zastanawiam się co robić, bo mama by chciała rezerwować wraz z 3 dodatkowymi osobami, a się obawiamy, czy nagle na lotnisku nie odmówią jej tego lotu. Jeśli wystarczy na lotnisku okazać umowę, albo jakieś dodatkowe zaświadczenie ze szkoły to będzie ok, ale jak będzie potrzebny ten numer referencyjny to będzie problem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 11 Paź 2020 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 176
Kilometry: 407 081
platynowy
@piterbtm
Pytanie co wpisałeś w formularzu?
Zgodnie z warunkami ten numer ma się znaleźć na zaświadczeniu. Więc jeśli szef go tam wpisze, to moim zdaniem warunek zostanie spełniony. Natomiast jeśli go nie będzie, to albo się uda albo się nie uda, patrz wpis #222 od @maciass.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piterbtm lubi ten post.
piterbtm uważa post za pomocny.
 
      
#274 PostWysłany: 13 Paź 2020 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 319
Loty: 229
Kilometry: 561 958
niebieski
Ktoś dostał jeszcze ten kod? Chyba już nie ma co liczyć na otrzymanie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 13 Paź 2020 18:03 

Rejestracja: 06 Sty 2019
Posty: 30
Ja mam. Trafiło do spamu.
Ale z dostępnością w okresie wakacyjnym ciężko. Nie ma dostępności na kierunku który mnie interesowały np BKK, SIN, DPS, HKT, KUL. Ale jest za do duża dostępność MLE, CMB, ZNZ czy PER.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 13 Paź 2020 19:32 

Rejestracja: 11 Mar 2016
Posty: 28
Loty: 20
Kilometry: 42 058
Dzisiaj jeszcze jakieś kody wpadły czy już cisza?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 13 Paź 2020 20:12 

Rejestracja: 17 Mar 2016
Posty: 30
Loty: 38
Kilometry: 108 822
Katarzyna142 napisał(a):
Też kupiłam bilety WAW - DPS - WAW na styczeń z nadzieją, że odwołają lot i bilet będzie ważny jeszcze przez 2 lata, zobaczymy co z tego wyniknie ?
Początkowo też nie widziałam promocyjnych cen w tym okresie, ale po kliknięciu w 'more dates' a następnie poklikałam trochę na różne daty z cenami 2-3tys i ceny nagle mi się zmieniły na promocyjne w kilku terminach, nie wiem o co chodzi ale zadziałało :)



Przeczytałem właśnie politykę Qataru w/s biletów bukowanych przed 31 grudnia 2020 i - jak mi się wydaje - każdy bilet można przedłużyć o dwa lata (ale bez zmiany kierunku)?

https://www.qatarairways.com/en/travel- ... dence.html

Poprawcie mnie jeżeli coś źle zrozumiałem, ale mamy następujące opcje modyfikacji rezerwacji:

1) Hold your ticket - mozna zrezygnowac z wykorzystania biletu, a jego wartość wykorzystać na inną podróż (ale czy kierunek musi być ten sam?) w przyszłości przez dwa lata?
2) Unlimited date change - bezpłatna zmiana daty podróży (dotyczy podróży do 31 grudnia 2021; wydaje mi się, że wcześniej było 2020 - może zmienili)
3) Bezpłatna zmiana celu podrózy - tylko dla lotów odwołanych z przyczyn operacyjnych/niezależnych, tez do 31 grudnia 2021
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 14 Paź 2020 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 176
Kilometry: 407 081
platynowy
Tak, ale nie wiemy czy zadziałają wtedy promocyjne taryfy. Zapewne będzie to zależało od polityki firmy względem promocji w danej chwili (nie wspominając o dostępności). Na poprzednich stronach mamy info, że medycy mogli w przypadku odwołania zmienić zarówno datę i kierunek, ale nie przez dwa lata a do końca 2021 (pomimo tego, że już po przedłużeniu promocji mieli je wylatać do końca marca). Są to więc informacje nastrajające umiarkowanie pozytywnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 14 Paź 2020 11:12 

Rejestracja: 14 Paź 2020
Posty: 1
drugiej nocy udało mi się przesłać zgłoszenie i otrzymałem info, że w ciągu 48 godzin przyjdzie e-mail. Nic takiego nie nastąpiło. Odezwałem się przez messengera do QA, sprawdzili moje dane i przesłali kod. Wyszukiwanie to jakiś dramat, oferty raz wskakują, raz nie, trzeba klikać kilka razy na daty itp. Czy powinienem dostać drugi kod na 50 % dla siebie bądź innej osoby (nic nie otrzymałem).
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 uważa post za pomocny.
 
      
#280 PostWysłany: 14 Paź 2020 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Drugi kod na 50% pojawia się dopiero po wykorzystaniu pierwszego. Znajdziesz go na stronie z potwierdzeniem rezerwacji i chwilę później na mailu.
Natomiast 50% może być dla niektórych mylące, bo obejmuje tylko opłatę taryfową i można go wykorzystać w innej klasie rezerwacyjnej, co powoduje że oszczędność może oscylować tak naprawdę w granicach 5-10%.
Przyznaję że osobiście miałem nieco zagwozdkę jak się ten drugi kod zachowa i moje wcześniejsze założenia co do połowy taryfy pierwszego biletu okazały się błędne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: TIT oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group